Dodaj do ulubionych

20 % zniżki w całej Polsce

23.10.15, 11:40
Polecam laser delux i zapraszam do zyskania 20 % zniżki tel kontaktowy 884000171
Edytor zaawansowany
  • 12.01.16, 17:37
    Witam. Polecę osobę na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux w całej Polsce.
    Osoba polecona otrzymuje zniżkę 20% na dowolny zabieg. Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
  • 06.04.16, 21:05
    Dziewczyny ten laser powoduje raka skory nie dajcie Sie nabrac na to, Mila obsluga to nie wszystko, musza byc mili zeby miec klientow ktorych tak brakuje, oni zdrowia ani kasy nie zwroca
  • 15.01.16, 17:53
    Witam! :) Chętnie podzielę się zniżką na zabiegi w salonach Laser DeLux! Serdecznie polecam zabiegi. Wykonywałam je w salonach w Gdańsku oraz w Warszawie, jednak miejsce, gdzie uda się osoba z polecenia nie ma znaczenia. Zachęcam do kontaktu! Odpowiadam natychmiast, a najbliższy zabieg mam już w piątek 22.01.2016 :)

viyakee@gmail.com
  • 17.02.16, 18:51
    Hej! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po kilku zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl Pozdrawiam! Gosia :)
  • 06.04.16, 21:07
    Wszedzie tylko nie w laser delux kielce, nie dosc ze te lasery nic nie daja to na darmo wydana kasa, ten salon to jakas porazka najgorszy jaki moze byc
  • 31.03.16, 11:48
    Witam. Mam do zaoferowania zniżkę w wysokości 20% na zabiegi laserowe w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Osobiście wykonuję zabiegi depilacji, oraz na blizny w salonie w Kielcach i jestem bardzo zadowolona z czystym sumieniem mogę każdemu polecić. Obsługa, oraz efekty po zabiegu są rewelacyjne.

Osoby zainteresowane zniżką proszę o kontakt agga2612@wp.pl
  • 05.04.16, 11:27
    Witam. Chętnie polecę nową osobę na pierwszy zabieg w salonach Laser DeLux na terenie całej Polski. Rabat jest w wysokości 20%. Następnie można dostać nawet 50% rabatu. Sama wykonuję zabiegi laserowe depilację, oraz usuwanie blizn, polecam.
    Osoby zainteresowane rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl
    (odpowiadam codziennie) usmiech.gif
  • 27.04.16, 20:14
    Witam.
    Mam do zaoferowania rabat -20% na pierwszy zabieg w sieci gabinetów Laser Delux. Panie są miłe, depilacje wykonują dokładnie i bez pośpiechu. Mają profesjonalnie podejście do klienta. Polecam
    meduza125@o2.pl
  • 01.05.16, 16:15
    Witam! Chętnie polecę osobę w Laser DeLux, dzięki temu osoba otrzyma 20% zniżki na zabieg depilacji laserowej. Ja jestem już po dwóch zabiegach na nogi we Wrocławiu i widać super efekty, także naprawdę warto :) Zainteresowanych proszę o kontakt na mail: rekin.86@tlen.pl lub 793157145 Pozdrawiam! Gosia :)
  • 04.05.16, 11:37
    Witam. Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi.
    Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
  • 10.05.16, 20:29
    Chętnie polecę osobę na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux w całej Polsce (Ty jako osoba polecana otrzymujesz 20% zniżki). Proszę o kontakt na adres sunkissnina18@interai.pl lub szybciej na tel 664961624. Sama jestem już po kilku zabiegach i polecam bo różnica 'przed' i 'po' jest widoczna
  • 29.05.16, 16:34
    Witam.
    Mam do zaoferowania zniżkę na pierwszy zabieg w salonie Laser DeLux na terenie całej Polski w wysokości 20%. Sama jestem po kilku wizytach w Laser DeLux depilacji laserowej jak i redukcji rozstępów i z czystym sumieniem mogę polecić te zabiegi. Efekty są bardzo zadowalające.
    Obie możemy zyskać rabat.
    Proszę o kontakt agga2612@wp.pl
  • 10.11.16, 19:13

Mam do zaoferowania rabat 20%
    na pierwszy zabieg w salonie delux w całej Polsce,
    sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    Trzeba korzystać z promocji
    paulineczka131189@gmail.com
    lub 509 680 190

sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub 509 680 190

sama robiłam bikini, łydki, pachy itd itp w Bielsku-Białej
    i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub 509 680 190
  • 10.11.16, 19:14

i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub 509 680 190
  • 26.12.16, 09:58
    Witam, chętnie polecę zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście robiłam pierwszy zabieg w Bydgoszczy i jestem bardzo zadowolona. Osoba, która skorzysta z mojego polecania otrzyma 20% rabatu na pierwszy zabieg. Kontakt: aleksandra.blazejczyk91@onet.pl
  • 26.12.16, 13:15
    i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub 509 680 190 tel kom
  • 09.01.17, 08:40
    Witam, chętnie udzielę 20% rabatu na zabiegi w salonie Laser DeLux. Firma jest godna polecenia, a efekty pozytywnie zaskakują :) W razie pytań piszcie śmiało :) pasa@amorki.pl
  • 16.01.17, 21:34
    Witam,
    polecę zabiegi w Laser Delux na terenie całej Polski. Miasto nie ma znaczenia, bo promocja obowiazuje na terenie calego kraju. Osoba, która skorzysta z mojego polecenia otrzyma 20% rabatu na wszystkie zabiegi pod warunkiem, że jest nowym klinetem w salonie delux. Sama korzystałam z depilacji laserowej, dzięki której pozbyłam się NA ZAWSZE włosków z nóg i innych partii ciała.
    Polecam i proszę o kontakt mailowy koci.mieta22@gmail.com

• 19.01.17, 16:33
    i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub 509 680 190 tel kom
  • 19.01.17, 16:33
    i jestem zachwycona !
    obie możemy zyskać.
    Prosze o kontakt,
    obie zyskamy!
    lub
    509 680 190 tel kom

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.