Dodaj do ulubionych

Pisze z innymi... Po co?

03.01.17, 20:32
Jestem z facetem poltora roku. Oboje jestesmy po trzydziestce,po rozwodach i przejsciach. Jestesmy zareczeni i za rok mamy w planie slub. Ale mam duzy problem z ktorym nie moge sobie poradzic. Otoz on ciagle pisze z dziewczynami poznanymi na roznych portalach. Nie spotyka sie z nimi ale maja staly kontakt,one do niego pisza slodko. Nie wiem czy on mowi im ze jest zareczony,mi mowi o tym ze z nimi pisze ale nie pokazuje tych wiadomosci. Twierdzi ze to tylko kolezanki. Nie mieszkamy razem,widujemy sie raz,dwa w tygodniu. Nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak,czy to z mojej strony chorobliwa zazdrosc? Ale widze ze jest aktywny na komunikatorze caly czas a mi potrafi odpisac po pol godzinie. Co mam o tym myslec? Pomocy
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.