Dodaj do ulubionych

Co o tym sadzicie???

06.10.17, 18:48
Ona " viktoria " 32lata mezatka 12.5roku z 3ka dzieci.. On " viktor " 24lata bez dzietny bez nalogow bardzo uczuciowy.. przypadkowo poznana para w 1dniu zaraz po poznaniu sie Viktoria viktorowi sie wyzalila ze jej malzenstwo juz sie rozpadlo tylko boi sie od niego odejsc przez to ze zostanie sama z 3ka dzieci i jedna pensja.. ale dala viktorowi sie zaprosic na kawe odrazu miedzy nimi pojawilo sie uczucie i po kilku tygodniach maz sie od niej wyprowadzil i zostawil ja z jedna pensja i nie zaplaconymi rachunkami i sie wyprowadzil. Tylko ze viktor zanim poznal viktorie mial plany wyjazdu za granice za praca i dla viktori zostal w polsce troche dluzej. po miesiacu jednak wrocil do viktori i mial z nia zamieszkac gdy wrocil na drugi dzien viktori maz zrobil awanture ze viktor nie moze u niej mieszkac bo inaczej zrobi taki szum ze viktorie wyaala z tego mieszkania. Viktoria sie przestraszyla i kazala sie viktorowi jednak wyprowadzic zabolalo go to ze nie zawalczyla o niego ale wyprowadzil sie i czekal na wyplate z za granicy i stwierdzil ze jezeli ona nie potrafi nawet w takiej sprawie o noego zawalczyc to ma w dupie taki zwiazek. Wiec wykombinowal ze dostanie kase i wroci za granice.. ale jak juz zalatwil sobie prace to zaczeli znowu z soba rozmawiac i znowu sie spotykac viktoria znowu zaczela sie o niego starac i wrocili do siebie viktoria zawalczyla zeby zamieszkal u niej i tak sie stalo zamieszkal u niej.. viktoria bardzo chciala zeby zrezygnowal z pracy za granica i zostal z nia i znalazl prace w polsce viktor zostal a wyplata z zagranicy sie rozplynela. Maz viktori caly czas przychodzil i mowil ze zniszczy viktorie ze zabierze jej dzieci ze zostawi ja z niczym. Viktora rozsadzalo zeby wkoncu rozku..rwic mu ten niewypazony ryj ale viktoria caly czas go prosila zeby nie robil tego bo on nagrywa wszystko i bedzie mial klopoty a ona przy rozwodzie tez wiec viktor wytrzymywal to wszystko z ciezkim sercem.. pozniej viktor tez dowiedzial sie ze maz viktori ja zgwalcil 7lat temu a ona meza zdradzala caly czas. Caly czas jej maz ich nachodzil i caly czas mowil ze ja zniszczy ale viktor caly czas dbal o viktorie pokazywal jaka jest dla niego Wazna i ze poradza sobie z nim i z wszystkim.. po pewnym czasie maz viktori zaczal przychodzic wystrojony kulturalnie sie zachowywal zajmowal sie dziecmi nie krzyczal nie wygrazal kupowal dziecia rozne rzeczy stal sie poprostu idealem. I viktoria zaczela chodzic smutna i klocila sie caly czas z viktorem ale viktor zaraz po klotni przychodzil przytulal viktorie staral sie ja uspokajac.. pozniej juz nawet z soba nie sypiali a ona chodzila zabuczala i caly czas znajdywala nowe pretexty do klotni wkoncu obydwohe doszli do wniosku ze potrzebują od siebie odpoczac kilka dni.. viktor znalazl prace do ktorej wlasnoe za kilka dni mial isc wiec zgodzil sie zeby te kilka dni odpoczac od siebie. Viktor pojechal do mamy odpoczac a ona zostala z dziecmi w domu.. wiktor nie potrafil bez niej zyc i staral sie z nia rozmawiac nawet jak byli tak daleko od siebie pisal do niej a ona raz za czas cos odpisala ale on niedawal za wygrana pokazywal jej nadal ze ja kocha i ze okropnie mu na niej zalezy.. po kilku dniach viktor nie wytrzymal i powiedzial jej ze chce sie z nia rozejsc bo ona ewidentnie pokazywala ze ma go w dupie a wczesniejsze wydarzenia tez daly mu do myslenia ze ona juz chyba go nie kocha. Viktoria do niego zadzwonila i powiedziala viktorowi ze to wszystko przez jej meza ze ona widzi ze zaczal sie starac i ze jest taki normalny viktor sie zapytal czy to chodzi o to ze ona chce do niego wrocic a viktoria powiedziala ze nie.. i ze ona potrzebuje jeszcze jednej nocyy zeby sobie w glowie poukladac i ze przyjedzie rano po viktora.. i tak sie stalo przyjechala po niego rano poszedl zalatwic reszte formalnpsci zwiazanych z praca ona do pracy.. zalatwial do popoludnia i pozniej wrocil do domu zrobil kawe usiadl i po chwili przyjechal maz viktori i zaczeli rozmawiac wtedy viktor dowiedzial sie od jej meza ze on rano wyszedl z viktoria z lozka on pojechal w swoje a ona po mnie ze przez te kilka dni on przujezdzal przytulali sie buziaki na dziiendobry i dowidzenia i po chwili przyjechala viktoria i sytuacja zakonczyla sie tak ze musiala wybrac pomiedzy viktorem a mezem i wybrala ze chce zaczac nowe zycie z viktorem.. viktor nie ukrywajac cieszyl sie i dalej jej pokazywal ze bardzo ja kocha ale ona byla zimna bez uczuc do viktora czul sie na tyle okropnie ze na nastepny dzien sie wyprowadzil bo czul ze go nie kocha...
Edytor zaawansowany
  • 14.10.17, 00:34
    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.