Dodaj do ulubionych

Kolejka 6+

02.01.15, 14:47
Fajna, do niczego nie podobna gra pokazująca dzieciom i przypominająca dorosłym uroki życia w PRL. Stojąc w kolejce należy zdobyć potrzebne do życia papier toaletowy, chleb czy mebelsmile oczywiście kosztem innych stojących w kolejce bo ilość dóbr jest reglamentowana. na szczęście czasem rzucą papier toaletowy do mięsnego albo buty do kiosku....

My graliśmy już z pięciolatką, ale bezpieczniejsza rekomendacja 6+. Sami dorośli też się świetnie bawią, Myślę że zabawa zaczyna się od 3 osób w górę.

Jest dodatek ogonek ale jeszcze nie próbowałam.
Obserwuj wątek
    • maskot_1 Re: Kolejka 6+ 02.01.15, 22:07
      O, a u nas od roku czy dwóch leży (prezent), bo w opisie +12 i jakoś odgórnie uznałam, że za trudna, że nie chwycą niuansów i tych smaczków, że szkoda "spalić grę", proponując ją za wcześnie.

Muszę w takim razie zrewidować poglądy i przejrzeć zawartość pudełka+instrukcję smile
      • agni71 Re: Kolejka 6+ 02.01.15, 23:12
        Zdecydowanie juz młodsze dzieci sa w stanie grę zrozumieć, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o "dawnych czasach". Najmłodsza z naszych współgraczy miała 7 lat i radziła sobie bardzo dobrze.

Podstawową wersję mamy od roku, a od ostatniej Gwiazdki - również dodatek "Ogonek". Ogonek fajnie wzbogaca grę, aczkolwiek podstawowa wersja tez się szybko nie nudzi.
    • rzezucha.ma Re: Kolejka 6+ 05.01.15, 21:43
      Nasz 7latek szybko załapał i lubi, jak nam się przydarzy (my nie mamy, mają znajomi). Uwielbia robić remanent albo przerzucać towary do innego sklepu sprzed nosa czekającym smile

--
      stasiekpoleca.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka