Dodaj do ulubionych

Karolina 20 lat kontakt: bierzkaroline.eu

14.01.19, 13:47
Karolina 20 lat, pewna siebie kobieta od niedawna zaczęłam się spotykać... tak wiem że to pewnie nie do uwierzenia ale skontaktuj się ze mną i sam sprawdź, dbam o siebie i nie uważam, że to coś złego a jeśli jestem w stanie ciebie akurat zadowolić lub chcesz poznać się bliżej możesz pisać do mnie na mojej stronie kontaktowej:
- bierzkaroline.eu
Dodaj tam: bierzkaroline i napisz do mnie odpisuje codziennie ! smile
Jest tam dużo więcej tak samo zboczonych lasek jak ja ! smile
Edytor zaawansowany
  • jakubek1970 21.03.19, 00:33
    Witaj Karolinko Chciałbym poznać Cie bliżej , tak bardzo bardzo blisko żeby naskórek dotykał naskórka. Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie uważasz że jesteś zboczuszek co jest nie do uwierzenia i co to jest co nie uważasz że jest to coś złego i dlaczego mogłabyś mnie nie zadowolić nic już z tego nie kumam. No ale teraz kilka słów o mnie 49 lat wysoki 178 czm dobrze zbudowany barczysty 83 kg blondyn podobno sympatyczny. Bardzo lubię całować i piescic kobiece cipki. w seksie wykluczam jedynie przemoc bicie wiązanie duża buźka mam nadzieję że się odezwiesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.