Dodaj do ulubionych

Do Benka 231

21.10.18, 20:03
Nie było mnie na forum Aquanet przez 2 dni. Dziś chcę wziąć udział w polemice na temat orzeczenia Trybunału Europejskiego. Znam jego treść . A jednocześnie widzę, że PiS mięknie; władze nie chcą się bardziej wygłupić i zapowiadają wykonanie wyroków Europejskiego Trybunału .....ale będą wyjaśniać. Tak przynajmniej zapowiedział wczoraj Pan Prezes PiS , na konwencji w Zamościu.
Kilka dni temu jakaś siła nieczysta zablokowała mój udział w tym forum. Mam taką barierkę :
"Nie masz wystarczających uprawnień aby wysyłać posty na to forum. Jeśli jest to forum prywatne, zgłoś się do jego właściciela aby zostać uprawnionym moderatorem lub uczestnikiem."

.... możesz to przekazać benkowi231...
Edytor zaawansowany
  • czuk1 21.10.18, 20:12
    tapatik .... chciałem wysłać benkowi231 t wiadomość pocztą mailową na portalu Agory. Poczta wróciła. Okazuje się, że benek231 nie ma konta na portalu Agory.
  • czuk1 27.10.18, 15:56
    Wątek ----- do wykasowania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.