Dodaj do ulubionych

Komu grozi Rosja

15.07.19, 21:00
www.youtube.com/watch?v=iA2oL-f8ddI

--
Pieniądze nie zmieniają człowieka.
Pieniądze pozwalają mu być sobą.
Edytor zaawansowany
 • krytyk2 15.07.19, 22:27
  myślałem ,ze poznam bardziej przekrojowy i głębszy punkt widzenia.Facet zaprezentował dosyc schematyczny pozziom rouzmowania.Uważam ,że możliwości techniczne armii rosyjskiej pozwalaja na większe i szybsze zaangażowanie w walkach z Polska aniżeli jest to tutaj przedstawione.Przede wszystkim wojsko rosyjskie ma przewagę nad nami w sensie czasu-jest jednolicie kierowane przez jeden osrodek decyzyjny ,ktory na dodatek jest bezwględny i wie czego chce.Dla porównania -ocenia się ,że większe jednostki armii NATO stacjonujące na Zachodzie Europy potrzebowałyby do kilkunastu dni na osiągnięcie pełnej gotowosci bojeowej ,która na dodatek byłaby opozniana przez wielopunktowosc i niejednorodnośc polityczna dowodzenia.Nie wspomne nawet o fakcie podstawowym -że w przypadku zastowania rakiet taktycznych z terytorium obwodu kalinigradzkiego juz po 5 minutach polskie centra logistyczne byłyby rozwalone w trzy dupy.
 • tapatik 16.07.19, 06:15
  W innym nagraniu ten sam autor ocenia dowodzenie polskimi wojskami.
  Według niego tak na dobrą sprawę to mamy dwuwładzę.


  www.youtube.com/watch?v=l3t2_2XTDrI
  www.youtube.com/watch?v=9IXimdcvNe0
  www.youtube.com/watch?v=38TN7YWaWCg - tutaj mówi o tej dwuwładzy.

  Jeśli chodzi o rakiety, to tarcza antyrakietowa ma chyba właśnie służyć do obrony przed nimi?
  Czy coś pomerdałem?


  --
  Pieniądze nie zmieniają człowieka.
  Pieniądze pozwalają mu być sobą.
 • krytyk2 16.07.19, 09:37
  nie jest znana skutecznośc tej tarczy w realnym zderzeniu rosyjskich rakiet i amerykańskich patriotów,mysle ,ze procent nie strąconych moze oscylować wokół 40-50/opieram sie na surowych testach praktycznych jednego z najlepszych na swieicie systemu antyrakietowego Izraela wobec rakiet Hamasu/.Zawsze jeszcze istnieje możliwosc wystrzelenia dwa razy wiekszej ilosci rakiet anizeli jest w stanie obsłużc polsko amerykanski system obronny..
  W tych wszystkich rozwazanaich warto tez wziąc pod uwage mozliwośc zastosowania przez Rosjan wojsk powietrzno desamtowych ,których maja najwiecej na swiecie w najwyzszej jakości.Wówczas liczba żołnierzy po stronie wroga gwatownie moze się powiekszyc
 • czuk1 23.07.19, 19:44
  Właśnie. Skuteczność i szybkość reakcji rozproszonego systemu rakietowego NATO (wg mnie) jest znacznie niższa od zamontowanego przez Rosję w obwodzie kaliningradzkim potencjału rakietowego i wojsk powietrzno-desantowych.
 • strelec13 25.07.19, 08:05
  Rosja nie będzię groziła ani Polsce ani UE!
 • czuk1 25.07.19, 15:24
  strelec13 napisał: Rosja nie będzię groziła ani Polsce ani UE!

  Kiedy, nie będzie groziła ? Dlaczego teraz grozi ?
  Przecież totalne uzbrojenie Rosji w obwodzie kaliningradzkim nie ma sensu.
  Polska nie grozi Rosji. Ale zmuszona jest wzmocnić uzbrojenie swojej północnej granicy i prosić NATO o wsparcie. • krytyk2 26.07.19, 20:35
  tak zgadzam się...po prostu wejdzie i zajmie teren a potem powie ,ze ludnośc miejscowa ja o to poprosiła .Te numery były grane juz od 17 IX 1939 roku- na terenie dzisiejszej Białorusi,Ukrainyi Litwy oraz Polski.
 • tapatik 26.07.19, 22:34
  strelec13 napisał:

  > Rosja nie będzię groziła ani Polsce ani UE!

  Skąd wiesz?

  --
  Pieniądze nie zmieniają człowieka.
  Pieniądze pozwalają mu być sobą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka