Dodaj do ulubionych

Fachowiec do piecyka gazowego - kogo polecacie?

15.11.11, 14:58
Witam,

Szukam fachowca do naprawy piecyka gazowego. Najprawdopodobniej wymiana czujnika/uszczelki, ale sam nie będę przy tym grzebał - gaz poważna sprawa.

Do tej pory niestety nie mam dobrych doświadczeń. Przy wcześniejszym piecyku majstrował fachowiec z ogłoszenia - problem rozwiązał tylko na kilka dni a zainkasował prawie 200 PLN. Kolejny, który instalował obecny piecyk, też nie zrobił dobrego wrażenia. Może macie kogoś, kogo polecacie? Tak, żeby się znał na rzeczy i żebym nie musiał od razu wymieniać piecyka, jeśli to nie jest konieczne.
Edytor zaawansowany
  • dwa-filary 15.11.11, 16:15
    Spróbuj w firmowym serwisie pieca poszukać fachowca. Mam Junkersa, zakładał go fachowiec z serwisu, co jakiś czas robi mi przegląd pieca. Jestem bardzo zadowolona :)
    --
    [b]Interesuje mnie przyszłość,bo tam zamierzam spędzić resztę życia.[/b]
    [img]http://i45.tinypic.com/2vwwpwx.jpg[/img]
  • kugorki 15.11.11, 17:34
    zobacz nesbud, ale nie wiem czy naprawiają piecyki, zadzwoń i zapytaj
    nesbud.polandtrade.pl/
    --
    sygnaturka w tyle
  • ten_kapuczino 16.11.11, 11:54
    Dziękuję za odpowiedzi. Skorzystałem z kontaktu od sąsiadów. Wrażenia pozytywne, ale jak wiadomo ocenić takie usługi można dopiero po jakimś czasie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.