Dodaj do ulubionych

Prawie jak w NYC?

16.05.12, 08:10
Na Anielewicza, przy skrzyżowaniu z Karmelicką, trwa budowa azyli dla pieszych. Wysepki pojawią się po obu stronach.
www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,rozwiazanie-z-nowego-jorku-sprawdzi-sie-w-warszawie,45045.html
--
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
Edytor zaawansowany
  • koszatek 16.05.12, 13:00
    I ciekawe, kiedy będzie pierwszy wypadek przy skręcaniu z Karmelickiej w lewo w Anielewicza w kierunku JP2. Tam nic nie widać co jedzie od strony JP2, więc skręcając trzeba się wychylić na pas Anielewicza w kierunku centrum, ale jadący Anielewicza jadą praktycznie nie przy prawym krawężniku ale przy osi jezdni, więc takie wychylenie się jakoś uchodzi.
    Wysepki wymuszą na jadących Anielewicza jazdę przy prawej krawędzi, więc wychylanie się stanie się ryzykowne.
  • zielonazabka1 16.05.12, 20:52
    Teraz jeden skrecajacy pojazd z Anielewicza w lewo w Karmelicka spowoduje korek bo zablokuje przejazd na wprost i w prawo , inny pojazd juz sie nie zmiesci ......swietne spowolnienie ruchu ....
    Ciekawie bedzie zima jak to cholerstwo zostanie przysypane śniegiem...

Interesujące jest to skąd sie wziął taki pomysł ? Kto o to wnioskował ? Mieszkancy ...?
    Na tym skrzyzowaniu nie dochodziło czesto do wypadkow z pieszymi a ciezko jest przejsc przez kazde przejscie dla pieszych gdzie nie ma swiateł....więc czy teraz wszedzie tam beda stawiać takie potworki ?
  • kropkaa 20.05.12, 20:27
    (Prawie) byłam w Nowym Jorku, (prawie) byłam w Nowym Jorku...
  • warszawianka_jedna 22.05.12, 01:56
    kropkaa napisała:

> (Prawie) byłam w Nowym Jorku, (prawie) byłam w Nowym Jorku...

nie widzę różnicy, między tym co było a jest teraz, bo między NYC a Muranowem, jednak jest. U nas jest ładniej ;-)

--
    Co za dzień ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka