Dodaj do ulubionych

zburzonow pracownię rzeźbiarza

15.11.13, 15:39
www.rdc.pl/informacje/wyburzono-pracownie-rzezbiarza-ktory-rekonstruowal-stoleczny-pomnik-chopina-zdjecia/

--
Co za dzień ...
Edytor zaawansowany
  • 15.11.13, 16:29
    mam zdjęcia jak to wyglądało teraz od środka. Obraz nędzy i rozpaczy.
  • 15.11.13, 16:51
    pewnie, skoro od co najmniej 25 lat nikt o to nie dbał.
    Szkoda, bo można było jakoś zagospodarować to miejsce.

--
    Co za dzień ...
  • 15.11.13, 21:36
    Tam już nie było tradycyjnej pracowni, którą pamiętam ze słyszenia i częściowo przez zaglądanie przez przysłowiową "dziurkę od klucza".
    Ogólnie jedna wielka pleśń w środku była.
    I znowu zniknęło coś co na stałe wpisało się w klimat Muranowa. Szkoda, że rzeźbę "Matka z dzieckiem" też rozebrali. Mogła tam pozostać. Ciekawe kiedy zlikwidują te dwie górki co tam są...
  • 16.11.13, 13:16
    el_condorpasa napisał:
    > I znowu zniknęło coś co na stałe wpisało się w klimat Muranowa. Szkoda, że rzeź
    > bę "Matka z dzieckiem" też rozebrali. Mogła tam pozostać. Ciekawe kiedy zlikwid
    > ują te dwie górki co tam są...

mogli jakoś zagospodarować to co jeszcze przetrwało.
    Górki zlikwidują jak będą stawiać kolejny apartamentowiec, taka działka to dobry kąsek.

--
    Co za dzień ...
  • 16.11.13, 16:15
    Ciekawe kto pozwolił im zniszczyć rzeźby....
    Szkoda :/
    --
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • 17.11.13, 02:25
    wystarczy poszukać:
    www.zgn.waw.pl/przetargi/pokaz/4001.html
  • 19.11.13, 10:43
    Rada Osiedla Muranów oprotestowała tę decyzję, więc zburzono pracownię 9.11 zamiast 12.12, i po proteście!

--
    Co za dzień ...
  • 19.11.13, 10:46
    Jakoś mi się nie wydaje, że zburzono ja pod trawnik....
    Co prawda obok na Lewartowskiego (jak niosły plotki) były zakusy na zburzenie garaży i pracowni Poziomu, ale temat "usechł".
    --
    [url=http://forum.gazeta.pl/forum/f,11207,S_lon_Odrzuconych_O_.html]W życiu wszystko jest pożyczone[/url]
  • 20.11.13, 15:14
    tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,pamiatka-muranowskiej-historii-zaorana,106165.html
    --
    Co za dzień ...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.