Dodaj do ulubionych

SZANSA NA NOWE PLACE ZABAW NA MURANOWIE

15.06.15, 23:31
Sąsiedzi z Muranowa, mieszkańcy Śródmieścia i sympatycy pępka Warszawy!
Jest szansa na nowe place zabaw na Muranowie, które pokażą jak inspirującą przygodą może być plac zabaw.
Pomóżcie spełnić nasze marzenie i głosując w Śródmieściu poprzyjcie także dwa projekty dedykowane najmłodszym murowianom!
PROJEKT NR 2 „Plac zabaw przedszkola nr 11 – nowa jakość przestrzeni na Muranowie”
PROJEKT NR 34 Muranowski raj - modernizacja placu zabaw żłobka nr 10 przy ul. Nowolipie 15 a.
PLACE ZABAW BĘDĄ OGÓLNODOSTĘPNE! SĄ ZLOKALIZOWANE WEWNĄTRZ KWARTAŁÓW ZABUDOWY DAWNEGO MURANOWA I WPŁYNĄ NA POPRAWĘ JAKOŚCI PRZESTRZENI ŻYCIA WIELU MIESZKAŃCÓW! Głosuj na www.twojbudzet.um.warszawa.pl
Liczy się każdy głos! Głosować mogą również dzieci!
Zapraszam do dołączenia do wydarzenia na FB www.facebook.com/events/991862890825007/

Będę wdzięczna za każdy głos i promowanie naszej inicjatywy!

Z góry bardzo serdecznie dziekuję :)
Edytor zaawansowany
  • 27.06.15, 19:11
    Jedno tylko pytanie: kto będzie sprzątał place zabaw przed wejściem na nie dwulatków żłobkowych?
    Albo jak uchronić plac zabaw przedszkola przed studentami pobliskiego akademika?
    Nie wspominając już o mieszkańcach, którzy chętnie wyprowadzą psa czy kota na spacerek tamże.
    Żeby nie było, głosowałam za, ale wolałabym, by nie szastać takimi obietnicami...Bo potem skończy się na działaniach, jak zrobić, by jednak teren ogólnodostępny nie był i wielkim rozczarowaniem oraz pretensjami.

--
    a może by tak urodzić w domu?
  • 30.06.15, 21:53
    Place zabaw w przedszkolach i żłobkach są raczej zamknięte dla mieszkanców. Nie wiem jak żłobki ale przedszkola dostają dofinansowanie z oświaty.
    --
    mój stan:)

pom pom:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.