Dodaj do ulubionych

Hydraulik elektryk Oszust firma Al-mat sp. z o.o.

25.02.16, 18:33
Uwaga na oszusta:.
elektryk-hydraulik24.pl/#content2
Firma Al-mat sp. z o.o
tel. 600 600 833 i 602 465 455.
Pan pobiera pieniądze,nie usuwa usterek,nie odbiera telefonów,nie zostawia wizytówek adresowych.Na stronie w linku na górze firma widmo: brak danych firmy,siedziby biura,danych do kontaktu.Omijać szerokim łukiem oszusta!!! !
Edytor zaawansowany
  • 03.07.17, 11:41
    Nie zgadzam się z opisem wyżej. Ostatnio elektryk z tej firmy naprawiał oświetlenie na tarasie. praca przebiegła szybko i sprawnie. Tydzień później hydraulik u moich znajomych przyjechał i wymieniał cieknące zawory w łazienkach. tam także nie było problemów. Polecam!!!
  • 14.07.17, 13:38
    Czekałem na elektryka z tej firmy Al-mat sp. z o.o. . Podawana cena za usługę (jak się później okazało) wyższa o 50% niż u konkurencji.
    Na początku Pan (który wysyła swoich ludzi) mówił, że będzie "w ciągu godziny", po godzinie "że w ciągu kolejnej godziny", potem , "że już jadą", a potem, że "właśnie wyjeżdżają", po kolejnych 30 minutach czekania, podziękowałem.
    Czekałem pół dnia i się nie doczekałem. Zadzwoniłem do innego elektryka, który przyjechał w ciągu 30 min. od kontaktu i zrobił co trzeba i wziął 50% mniej kasy.
    Jeśli szukacie słownej osoby to w tej firmie jej nie znajdziecie. Szkoda zdrowia i nerwów!
  • 18.07.17, 17:46
    Ja jestem bardzo zadowolona z usług AlMata. Nie raz i nie dwa korzystałam z ich usług nawet w nocy zdarzyło sie, że potrzebowałam by naprawili mi płytki podłogowe w sklepie i można to zrobić po godzinie 23, jak kratę zamykamy. Bez zająknięcia przyjechał facet i zrobił to w 2 godziny gdzie inne pogotowia 24 nie mieli ludzi by podesłać o tej porze a ogłaszają sie 24. Polecam

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.