Dodaj do ulubionych

Papież będzie na Muranowie,

08.05.06, 12:59
GW:
"Za tydzień jego firma będzie wyrównywać ul. Anielewicza. Tędy pod koniec
maja ma przejeżdżać papież Benedykt XVI. Na chwilę pojawi się koło
pobliskiego pomnika Bohaterów Getta."

Tylko wizyty papieża, są w stanie zmobilizować władze do jakiegoś działania.
Musi wpadać do nas częściej.

--
Co za dzień...
Obserwuj wątek
    • marylalysiak Re: Papież będzie na Muranowie, 09.05.06, 12:55
      Tylko wizyty papieża, są w stanie zmobilizować władze do jakiegoś działania.
      > Musi wpadać do nas częściej.
      Ja go zaproszę do siebie do domu to może klatkę pomalują ,chodnik
      naprawią,śmietnik nowy postawią zadbają o zieleń moze na klepiskach w końcu
      trawa zacznie rosnąć chociaż wolałabym rolowaną pod prądem żeby nie ukradli już
      sobie wyobrazam jak by było pięknie.
    • mardaw Re: Papież będzie na Muranowie, 12.05.06, 15:10
      fakt, ja już jakieś 2 tygodnie temu miałem gościa-policjanta, który spisał
      m.in. wiek mój, mojej żony i mojej 2,5 letniej Zuzi (!)... i czy nie mam broni
      palnej, tylko zastanawiam się czy określenie "broń palna" nie jest zbyt
      szczegółowe: a granat albo co innego??. Przecież równie dobrze mogę mieć np.
      dynamit, plastik albo inne cholerstwo (a o to się nie pytał...)
      • vvesna Re: pol 17.05.06, 20:06
        > pol anielewicza zrobili, chuje

Zrobią i drugie pół. Subskrybuje newsletter od ZTMu i przed chwilą dostałam
        maila o treści:
        Objazd ul. Anielewicza
        ----------------------
        Od dnia 19.05.2006 r. od ok. godz. 22.00 do dnia 22.05.2006 r. do ok. godz.
        4000, autobusy linii 107, 111, 157 i 180 zostaną skierowane na poniższe trasy
        objazdowe:

107 (w obu kierunkach) od skrzyżowania ulic Smocza/Dzielna ulicami: Dzielna -
        postój na tymczasowym krańcu DZIELNA 54 - Dzielna - Okopowa - Stawki - al. Jana
        Pawła II - Nowolipki i dalej swoją trasą;

111 (w obu kierunkach) od skrzyżowania ulic Anielewicza/al. Jana Pawła II
        ulicami: al. Jana Pawła II - Dzielna - postój na tymczasowym krańcu DZIELNA 56 -
        Dzielna - Okopowa - Stawki - al. Jana Pawła II - Anielewicza i dalej swoja trasą;

157 (w obu kierunkach) od skrzyżowania ulic Smocza/Nowolipki ulicami: Nowolipki
        - al. Jana Pawła II - Stawki i dalej swoją trasą;

180 (w kierunku krańca POWĄZKI-CM. WOJSKOWY) od skrzyżowania ulic
        Anielewicza/al. Jana Pawła II ulicami: al. Jana Pawła II - Dzielna - Okopowa i
        dalej swoją trasą;
        (w kierunku krańca WILANÓW) od skrzyżowania ulic Powązkowska/Okopowa/Dzika
        ulicami: Dzika - al. Jana Pawła II - Anielewicza i dalej swoją trasą.

Odjazdy linii 107 z krańca DZIELNA będą przyspieszone o 4 minuty względem
        rozkładu jazdy dla krańca ESPERANTO.
        Odjazdy linii 111 z krańca DZIELNA będą przyspieszone o 3 minuty względem
        rozkładu jazdy dla krańca ESPERANTO.
        Odjazdy linii 180 z krańca POWĄZKI-CM. WOJSKOWY będą opóźnione o 3 minuty
        względem podstawowego rozkładu jazdy.

Na trasach objazdowych ww. linii obowiązują wszystkie napotkane przystanki (dla
        linii 111 i 180 w zespole ANIELEWICZA w zastępstwie przystanku 04 obowiązuje
        przystanek 01).
        Tymczasowe przystanki DZIELNA będą zlokalizowane na ul. Dzielnej przed ul.
        Pawią. Dodatkowo w powyższej lokalizacji zostanie uruchomiony przystanek DZIELNA
        58 dla linii 180.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków: SMOCZA 01, 02, 03 i 04; MIŁA 02;
        ESPERANTO 01 i 02; ANIELEWICZA 04.

Zmiany spowodowane są remontem nawierzchni jezdni ul. Anielewicza na odcinku al.
        Jana Pawła II - ul. Okopowa.
        • aankaa Re: pol 17.05.06, 22:13
          vvesna napisała:

> > pol anielewicza zrobili, chuje
          >
          > Zrobią i drugie pół.

no i się zaczynam zastanawiać gdzie ludziska podzieją samochody parkujące
          ... już nie mówię o tych "szczęściarzach" co to mają miejsca na dawnych
          trawnikach wzdłuż ulicy ...

biorę wolne (zostawiając teleporter w firmowym garażu) albo zapowiem w pracy,
          że będę godzinę później (bo komunikacją, tfu, publiczną muszę dojechać)

> Objazd ul. Anielewicza
          > ----------------------
          > Od dnia 19.05.2006 r. od ok. godz. 22.00 do dnia 22.05.2006 r. do ok. godz.
          > 4000

a jak doczytałam, że do godziny 4000 w poniedziałek - to już mię rency opadli
          biorę cały zaległy i obecny, i przyszły urlop ;)

--
          aankaamałpagazetakropkapeel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka