• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Panie Burmistrzu

• 01.10.10, 12:13
    Odpowiedzmy na apel - my mieszkańcy Bielska Podlaskiego :

"Za upamiętnieniem ofiar katastrofy smoleńskiej w całym kraju opowiedział się Jarosław Kaczyński. - Ja wierzę, że tak będzie - przekonywał prezes PiS, który udzielił obszernego wywiadu w Radiu Maryja."

Jest taka komunalna działka przy Placu Ratuszowym. Obok "Zosiek". Gdzie najemcą komunalnego budynku jest p.Cytrynka.
    Rozbierzmy ten budynek lokatorom wykupmy godziwe mieszkania w SM. Przeznaczmy 1 mln z miejskiej kasy na kolejny pomnik !!!

Jaka to byłaby promocja miasta. Niech się schowają foldery, strony internetowe, proporczyki, breloczki. Jeśli się pośpieszyć to o naszym mieście grzmiało by w prasie i telewizji. Byłyby organizowane pielgrzymki. Miasto by kwitło !!!
    Edytor zaawansowany
    • 01.10.10, 12:58
      A mozeby pierdyknac kolejny pomnik obok papy pudziana? Miejscowka jak sie patrzy, przygotowana, darmo - super okazja.
      • 01.10.10, 14:14
        Moze w plecy Papy go wtopic, postury podobnej...
        • 01.10.10, 14:53
          Panie Burmistrzu!
          Zmija to gad wstrętny. nie trzeba go brać na poważnie.Gra do swojej bramki.

Zmijo a jak twój "hipis prawosławny" Też tego zdania????
          • 01.10.10, 19:45
            ram-bo napisał:

> Panie Burmistrzu!
            > Zmija to gad wstrętny. nie trzeba go brać na poważnie.Gra do swojej bramki.

Ty Rambo za lewicą na złość Zmiji?! No szoking normalny.
    • 01.10.10, 17:07
      zostanie na trzecią kadencję ?
      • 01.10.10, 17:17
        Niestety tak :(

On pracował na to 8 lat. Nie ma konkurentów. Większość wyborców widzi to co chce i nie lubi zmian.
        • 01.10.10, 20:23
          Chłopy! tu nie chodzi o lewice czy prawice tu chodzi o to, że jak ktoś jest dobry i widać jego efekty pracy to jest ok. Ludzi dzielmy na mądrych i głupich-"poznasz głupiego p czynach jego"Forest Gamp.
          Berezowiec jest dla mnie ok. a Grzybowski Beeee + Linki i inne typy....
          To jest mój obiektywizm. I właśnie dla tego wybory samorządowe są naj.. Idźmy i głosujmy!!!
          • 01.10.10, 23:03
            Masz rację rambo. Polecam oglądanie filmowych skrótów z sesji Rady Miasta. Jak dla mnie to radny Linka jest za Burmistrzem, więc niesłusznie dałeś mu oper ... bo z wypowiedzi widać ze popierasz naszego Burmistrza Miasta i tych co go popierają.
    • 02.10.10, 02:03
      Pewnie, że będziemy stawiać pomniki.Ks Popiełuszcze który był tu na tyf forum opluwany niejednokrotnie , Buremu i innym , będziemy stawiać pomniki.
      Płaczesz żnijko ze swoimi przydupasami nickiem i sebciem , że poszło na pomnik JP2. 50 000 zł.,że zamiast tego szpitale żłobki i przedszkola? A może wyjasnicie nam tu sprawę przedszkola które dostał kosciół prawosławny. Może opowiecie jak wyglądała sprawa remontu? I jak za ten remont zapłacono???? Może wyjasnicie za jakie to straszne sumy kupowana była ziemia pod cerkwie???
      Brawo Berezowiec- smoleński pomnik też postawimy.
      • 02.10.10, 06:26
        Niedobrze, druga w nocy - proszki sie skonczyły ;( Te same co Jarkowi ?

Mesiu spokojnie, - postawimy te wszystkie pomniki, nie denerwuj się. Jeszcze zapomniałeś o jednym - postawimy też pomnik dla Jarka i oczywiście jego kota.
        • 02.10.10, 13:27
          Nie bardzo rozumiem o co chodzi ci żmijko z tą drugą w nocy??????
          Pomnik tak a na kocie Tusk z Komorowskim a kot na paseczku u Putinka.
          • 02.10.10, 14:46
            Dziś przypadkiem byłem na tzw. dworcu PKP/PKS . Aż szkoda , że to się tak marnuje .
            Może by tam wewnątrz ustawić wszystkie pomniki ?
            Wszystkie . Nie tylko Popiełuszki i Burego , ale i np . Lenina .
            Jakby się znalazł u kogoś w ogródku jakiś niepotrzebny posąg Wojtyły , to można by brodę dokleić i byłby Engels .
            Godnie , bo ptaszki by nie obs.... i demokratycznie .
            • 02.10.10, 18:54
              Mesiu ! Ojczyzna w niebezpieczeństwie , a nie wstajesz ? Na siedząco chociaż wołaj , że popierasz mój projekt !
      • 10.10.10, 13:36
        mesiu, ja proponuje postawic pomnik mlodego chlopca z wypieta pupą z opuszczonymi spodniami.

pomnik moglby spelniac funkcje uzyteczna mze mniej byloby gwaltow
        • 10.10.10, 15:07
          żmijka nie fantazjuj bo slinotoku dostaniesz
      • 11.10.10, 18:38
        Z tego co wiem na pomnik poszło
        1.Ze zbiórki 75 tys . zł
        2.Burmistrz dał ok.500 tys ( z tego "artysta" za dzieło pobrał z kasy 220 tys .)
        3.Koszt działki 562 m2 x 200 zł
        Pozdrawiam wyborców p.Berezowca -stać miasto na to ,grunt to lizać d.... czarnym Hej
        • 11.10.10, 19:53
          upuytren napisał:
          > Z tego co wiem na pomnik poszło
          > 1.Ze zbiórki 75 tys . zł
          > 2.Burmistrz dał ok.500 tys ( z tego "artysta" za dzieło pobrał z kasy 220 tys .
          > )
          > 3.Koszt działki 562 m2 x 200 zł
          > Pozdrawiam wyborców p.Berezowca -stać miasto na to ,grunt to lizać d.... czarn
          > ym Hej
          ==========================================================
          Ale ! Sraczki będą mieli na co ptaszkać ! Nie będą nam innych obiektów dekorować .
          Może by jakąś akcję zorganizować na okoliczność dokarmiania gołębi w tych okolicach ?
          • 11.10.10, 22:48
            Nie bardzi cie nickuORMOwcu rozumiem, któryś już raz z piszesz o srających ptaszkach. Widze ze temat gowna bardzo cie kreci. Lubisz sie wymazać ptasimi czy kręcą cie też ludzkie uryny?
            W sumie nie moja sprawa, kiedys nam hansgrubber udowadniał ze kopulacja dwóch facetow to nic nienormalnego wiec.......ORMOgó...jad.
            • 12.10.10, 17:24
              nich... ne poniaw o szto tutaj chodit . Każesz , że byw ormowciom ? Byw , to byw , a teper mechanikom i toże dobre .
        • 11.10.10, 22:44
          Jeszcze podaj ile poszło na remont przedszkola i ziemie pod cerkiew....tak dla rownowagi
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.