24.01.07, 09:35
Potrzebuję farelki. I maszynki do golenia.
Obserwuj wątek
    • juleczka4 Re: Juleczka4 24.01.07, 11:16
      partizan79 napisał:

> Potrzebuję farelki. I maszynki do golenia.

i że mam Ci z dupy wytrzasnąć ,tak???:p;p

--
      Mam Wszystko W Dupie :))
      Razi świat co upokarza ,uczucia zamraża , takie sytuacje stwarza ,że masz
      wszytkiego dosyć -ile można od życia w serce przyjmować ciosy?
      • ja-alutka Jakaś Alutka! 24.01.07, 22:10
        Nie przypomina sobie takich swoich słów ... poproszę o "kopiuj-wklej"... :)
        Poza tym Jakaś Alutka zna wystarczająco wielu...ludzi ☺
        --
        Nie rozmawia się z kimś, kto nie rozumie znaczenia słów...
          • aasiula1 Re: A jeśli.... 24.01.07, 22:36
            eee po prostu się dziewczyna nie wysila. U was takie high society, że nie warto
            nawet próbować do was doskoczyć. Takie towarzystwo przez ą ę. Za to poczucie
            humoru.... mizerne, oj mizerne
            • juleczka4 Re: A jeśli.... 24.01.07, 22:40
              aasiula1 napisała:

> eee po prostu się dziewczyna nie wysila. U was takie high society, że nie
              warto
              >
              > nawet próbować do was doskoczyć. Takie towarzystwo przez ą ę. Za to poczucie
              > humoru.... mizerne, oj mizerne

ano
              dlatego nawet nie chce mi się odpisywać "elicie" na ich wypociny :D

--
        • juleczka4 Re: Och widze,że na tym forum same inteligenty 24.01.07, 22:43
          szpila555 napisał:

> A ładnie to tak juleczko4?
          > Pokaż się z dobrej strony, popisówek tu nie potrzebujemy!

a to ,że jakiś frajer pisze o mnie "Przepastna szafa,czy studnia bez dna?" to
          to nie jest popisówka?? a ,przepraszam ten to się pokazał od dobrej strony
          buhaha

--
            • juleczka4 Re: Och widze,że na tym forum same inteligenty 25.01.07, 08:46
              szpila555 napisał:

> Używając takiej sygnaturki narażasz się na uszczypliwości.
              > Szpanujesz wulgarnością?

buhaha
              niestety , albo Wy macie ograniczone poczucie humoru , albo juz sama nie wiem
              nigdy , z wyjątkiem waszego forum , nikt negatywnie nie podszedł do mojej
              sygnaturki
              czasem dostaje dostaje nawet maile , ze komus tam sie spodobala syngnaturka
              bardzo :D

Smutne ,że wyraz DUPA tak Was bulwersuje hahah

--
              • szpila555 Re: Udowodnij mi 25.01.07, 12:14
                że Twoja sygnaturka jest prowokacją intelektualną, to może zmienię zdanie na
                jej temat.
                Kliknąłem w link w niej podany i dziwię się, że coś takiego może Ci się podobać
                do tego stopnia iż obrałaś sobie za sygnaturkę.
                • patsy.stone Szpilo może spuść z tonu? 25.01.07, 12:55
                  Nie podoba mi się w jaki sposób traktujesz osoby z AO. Jesteś Moderatorem od
                  ciebie oczekuje się więcej niż od innych forumowiczów. A Ty z wyzszością
                  oczekujesz udowadniania, wyjaśniania. Chyba przesadziłeś z lekka prawda?
                  Proponuję najpierw załagodzenie sprawy skoro jesteś moderatorem to powinieneś
                  dbać o to,żeby wszystko działo sie na forum jak najlepiej. Masz pretensje o
                  sygnaturke bo pojawilo się w niej słowo dupa. Ale czy to takie straszne?
                  Widziałam tu personalne sygnatury ale nic z nimi nie zrobiłeś i widziałam tu
                  porażające wpisy ale z nimi też nic nie zrobiłeś. Prawda jest taka, że swoich
                  bronisz a cudzych szczujesz nożycami. I pamętaj, że żyjemy w wolnym kraju i
                  każdy ma prawo miec w sygnaturze to co mu się podoba. Ale z ciekawością napiszę
                  do Administracji z zapytaniem czy slowo dupa jest aż tak wulgarne, że moderator
                  ma prawo wyciać wpis z tymże słowem. I zapytam też czy sygnatury personalne mają
                  prawo bytu. Szpilo więcej obiektywizmu, bo póki co brak ci go niestety. I nie
                  żądaj od kogokolwiek wyjaśnień dlaczego podoba mu się niebieski skoro ty uważasz
                  ten kolor za brzydki czy odrażający.
                  • szpila555 Re: Znowu oceniasz 25.01.07, 13:20
                    Po pierwsze: dla kogo szpila a dla kogo inaczej, prosze o trochę szacunku !
                    Jeszcze nie mieliśmy okazji poznać się i przedstawić.

Po drugie jestem społecznym opiekunem a nie zawodowym moderatorem tego forum.
                    Każdy ma prawo do własnego zdania, a opiekun forum również może wyrażać własne
                    prywatne zdanie również na forum.

Żadnych pretensji do nikogo nie mam. Wciskasz mi obce słowa i poglądy. Również
                    żadnej wojny forów nie zauważyłem. O co Ci chodzi?
                    Zaczęłas pisać na forum Bielsk od 19 stycznia tego roku, więc daj się poznać
                    bliżej, poobserwuj, poznaj ludzi, a nie oceniaj od razu. Piszesz o jakichś
                    wydumanych wojenkach. A może tak CI się wydaje, że jest jakaś wojenka.

Piszesz:
                    > Prawda jest taka, że swoich
                    > bronisz a cudzych szczujesz nożycami. I pamętaj, że żyjemy w wolnym kraju i
                    > każdy ma prawo miec w sygnaturze to co mu się podoba.Ale z ciekawością napiszę
                    > do Administracji z zapytaniem czy slowo dupa jest aż tak wulgarne, że
                    moderator
                    > ma prawo wyciać wpis z tymże słowem. I zapytam też czy sygnatury personalne
                    mają
                    > prawo bytu.

Ja również z ciekawością będę oczekiwał, może podzielisz się nią ze mną. Bedę
                    naprawdę zobowiązany.
                    Jeśli masz ciekawe pomysły, propozycje co do forum, napisz mi maila na priva.
                    A oceny zostaw samym forumowiczom.

Aha, zastanawiam się, czy zdjęcie w Twojej wizytówce nie narusza czyichś praw
                    autorskich. O to równiez możesz zapytać Administrację. Jak zapomnisz, to ja
                    zapytam.

Pozdrawiam
                    • patsy.stone Re: Znowu oceniasz 25.01.07, 13:31
                      Skoro każdy ma prawo do włąsnego zdania to dlaczego by i mnie to prawo odbierać?
                      Skoro Ty możesz oceniać i wyrażać włąsne zdanie to czy trzeba mieć jakoś
                      szczególnie długi staż na forum, żeby mieć prawo do własnego zdania? Moje
                      zdjęcie w wizytówce nie narusza praw autorskich, dlatego, że jest to zdjęcie
                      osoby publicznej. Widzę, że bardzo się denerwujesz jeśli ktoś naruszy Twoją
                      sprawe dotyczącą moderacji. Jeśli jednak będziesz cenzurował każdą sygnaturę
                      bezpodstawnie to z pewnościa tak będzie, że znajdzie się ktoś kto ci to wytknie.
                      Z tego co zaobserwowałąm to na tym forum jest niewiele zwolenników cenzury
                      bezpodstawnej. A może się mylę?
                      • szpila555 Re: Znowu oceniasz 25.01.07, 13:39
                        Żadnego prawa Ci nie odbierałem. Co do sygnaturki - sama się zaofiarowałaś że
                        napiszesz do Administracji. Co do zdjęcia w wizytówce, sam się dowiem.
                        Dalszą korespondencję z Tobą będę prowadzić mailem i proszę o to samo.
                        • patsy.stone Re: Znowu oceniasz 25.01.07, 13:49
                          Wybacz, że zapytam ale jaką korespondencję? Przecież to wymiana zdań. A nie
                          prywatna korespondencja. Poza tym nie jestem zwolenniczką załatwiania
                          wszystkiego za plecami zainteresowanych. Zauważyłam, że jeśli ktoś coś ci
                          wytknie odrazu "zastraszasz" choć może to zbyt mocne słowo administracją.
                          Powinieneś wiedzieć, że wykorzystanie wizerunku osoby publicznej nie jest
                          złamaniem prawa. Ale to oczywiście potwierdzi Administracja portalu. Gdybyś
                          jednak chciał potwierdzenia szybciej służe odpowiednimi art. prawnymi. Wracając
                          jednak do tematu głownego : owszem odebrałeś mi prawo do wyrażania własnego
                          zdania twierdząc, że jeśli piszę od 19 stycznia to nie poznałam jeszcze
                          wszystkich na forum. Odrazu nastawiasz się wrogo i odrazu przyjmujesz pozycje
                          atakującą. Nie martw się nie będę wdawała się z tobą w dyskusje. Podczytują to
                          forum zdażyłam nabrać pewnych sympatii do innych nickow, więc planuje z tymi
                          osobami prowadzić dyskusje. i oczywiście będę się starała unikać twoich
                          "zastraszeń" administracją. jeśli jednak już o wizytókach rozmawiamy proponuję
                          posprawdzać wizytówki innych, czy aby nie naruszają praw autorskich.
      • aasiula1 Re: Tak mało trzeba ... 24.01.07, 23:41
        oj dziewcze drogie...napisałabym ci: "nie filozuj", ale zaraz będziesz się tu
        rozpisywać, ze nie dość, ze poczucie humoru jakby nieprzystajace to jeszcze po
        polsku nie bardzo potrafię.... zestresujesz się niepotzrebnie. A można by tak
        czasen trochę spuścić z tonu
        • ja-alutka Dziewczę drogie...ładnie brzmi! 25.01.07, 00:21
          Zastanwaiam się Asiu ile postów na Forum Bielska przeczytałaś , wczesniejszych
          postów. Bo jeśli więcej niż 3 to pewnie zauważyłaś że większość ludzi tutaj ma
          poczucie humoru, jest gościnna i nie czepia się nowoprzybyłych. Jeśli więc
          odczytałaś cokolwiek co napisałam jako atak to przykro mi. :) Ale... to Forum
          jest dośc specyficzne wielonarodowościowe, wielowyznaniowe, wielopokoleniowe
          moze czasami w tej materii ciut drażliwe... Jako osoby wielce (co bez ironii
          stwierdzam) tolerancyjne na pewno to zrozumiecie i topór wojenny zostanie
          zakopany . Pozdrawiam ☺
          Ps. A co do mojego wpisu ostatniego, to nie dotyczył żadnej z Twoich czy też
          innej dziewczyny wypowiedzi! Był skierowany do osoby, która wie, że jest do
          niej. Pisząc na swoim własnym Forum na pewno też często wystarczy Ci słów kilka
          zeby porozumieć się z konkretną osobą :)
          --
          • aasiula1 Re: Dziewczę drogie...ładnie brzmi! 25.01.07, 00:27
            Słuchaj tak się składa, ze większośc naszych wpisów jest jakoś kąśliwie
            komentowanych. Natomiast nas traktuje się z góry, ajk jakies głupiutkie
            trzpiotki o IQ pantofelka. I odnosze wrazenie, ze dzieje sie tak dlatego, że
            zamiast być śmiertelnie poważnymi, pozwalamy sobie na żarty. A juz sugerowanie
            naszej rozwiązłości to cios poniżej pasa.
            Ale jakby co, jestem jak najbardziej za wypaleniem fajki pokoju ;)
            • ja-alutka A propos rozwiązłości... 25.01.07, 00:34
              Nic na ten temat nie wiem...A co traktowania z góry , nie wiem. Są osoby które
              mają taki styl bycia i ok! To tak jak u was z robieniem jaj-to wasz styl bycia.
              Nie musi wszystkim odpowiadać ale taki jest! A wyrażenie "większośc wpisów
              kąsliwie komentowanych jest na wyrost i swiadczy o tym, ze naprawde nei znasz
              hmm...specyfiki Naszego Forum!...Ale masz do tego prawo! :) ☺
              --
              • patsy.stone Re: A propos rozwiązłości... 25.01.07, 00:37
                Może zacznijmy od tego, że każda znajomość opiera się na kompromisach i
                poznawaniu się od podstaw:) I dajmy sobie wzajemnie szansę na poznanie się od
                każdej strony. Zaprezentowaliśmy tę mniej ciekawą pora na tą ciekawszą:) Po
                prostu dajmy sobie czas i później wydajmy wyroki :)
                • ja-alutka nie!! 25.01.07, 00:41
                  Żadnych wyroków!! Tolerancja to nie akceptacja, przyjmowanie czyichś poglądów i
                  zachowań za swoje, wręcz przeciwnie! To poszanowanie czyichś zachowań lub
                  poglądów mimo, że one nam się nie podobają, ze nigdy nie przyjmiemy je jako
                  swoje, nigdy się z nimi nie zgodzimy. Żadnego ferowania wyroków, co najwyżej
                  wyrazanie własnego zdania ☺
                  --
                  • patsy.stone Re: nie!! 25.01.07, 00:45
                    Masz racje :) Źle się wyraziłam:) Więc zaproponujmy wspólne wypalenie fajki
                    pokoju, oraz ciekawe dyskusje bez uszczypliwości i ironni z obydwu stron:) A
                    może się okazać, że forum Bielskie nabędzie ciekawych nowych forumowiczów:)
                • szarik_102 Re: A propos rozwiązłości... 25.01.07, 00:46
                  Dlaczego patsy piszesz "MY". Pisz o sobie <!> W końcu wyskoczyłaś tu dzisiaj
                  jak Filip z konopi, a jeszcze chcesz ferować wyroki.
                  Podaj przykłady kto tu insynuował jak piszesz:
                  - o rozwiązłości przybyłych Dam z Forum AO
                  - kim byli ci co wg Ciebie : "Źle się zachowali ci,któzy zaatakowali tamto
                  forum i zaczeli swego rodzaju "wojenkę" i źle się zachowali obrażając osoby z
                  tamtego forum." i jak się zachowali.
                  Piszesz na zasadzie MY - ONI
                  Myslę że bardziej chcesz nas tu skłócić niż pogodzić z AO, bo konfliktu nie ma.
                  Popisy juleczki pewnie też są pisane "pół żartem pół serio"

A co do ferowania wyroków i oceniania ... oooo to już się zagalopowałaś !
                  Uff. Skończyłem
                  --
                  -------------
                  My tu jeszcze wrócimy ;P
                  SZARIKI
                  • patsy.stone Re: A propos rozwiązłości... 25.01.07, 00:58
                    Piszę MY bo co poniektórzy forumowicze wystawiają "świadectwo" wszystkim osobom
                    z tego forum i w pewnym sensie robią wizytówkę dla naszego miasta. Przykłady na
                    rozwiązłośc są w tym wątku. Wybacz ale szukać nie będę są pod Twoim noskiem. Ci,
                    którzy zaatakowali tamto forum, zaczęli od złej strony wiedzą, że chodzi o nich.
                    A ci, którzy nie mają sobie nic do zarzucenia nie doszukują sie drugiego dna. Ot
                    na takiej prostej zasadzie uderz w stół... Skłocić? Skąd ten pomysł? Może
                    jesteś przewrażliwiony? Może masz jakieś powody aby tak sądzić? Jeśli źle
                    zrobiłąm, że dopisałąm się sama z siebie do mieszkańcó Bielska i źle zrobiłam
                    dopisując się do forumowiczów, którzy chcieliby żeby osoby spoza tego forum
                    mieli o nas dobre zdanie to wybacz. Nie wiedziałąm, że trzeba wpisowe uiścić i
                    dopiero wtedy nazywać się forumowiczem na forum Bielska Podlaskiego.
                    Jak widzę nie tylko do obcych chętnie zęby wystawiasz ale i do "swoich" kły
                    szczerzysz.
          • patsy.stone Re: Dziewczę drogie...ładnie brzmi! 25.01.07, 00:27
            Alutko przepraszam, że się wcinam w Waszą rozmowę jednak muszę coś dodać od
            siebie. Od jakiegoś czasu podczytuję to forum i nie ukrywam tego, że stałaś się
            moja faworytką i osobą, której posty czytam chętnie. Jednak nie do końca masz
            rację w tym co napisałaś. Konkretnie chodzi mi o tą gościnność. Odebrałąm
            niektóe posty jako swoisty atak, może ironie dotyczącą dziewcząt. Sama chyba
            potwierdzisz, że instynuacja dotyczące rozwiązłego trybu życia nie jest niczym
            przyjemnym. I jednak świadczy troszeczkę o bufonadzie ze strony forumowiczów
            Bielska. Źle się zachowali ci,któzy zaatakowali tamto forum i zaczeli swego
            rodzaju "wojenkę" i źle się zachowali obrażając osoby z tamtego forum.
            Oczywiście nie byli to wszyscy forumowicze. Wiadomo, że w każdym stadzie
            znajdzie się czarna owca. Ale po cichutku liczę, że swoją miła i sympatyczną
            osobą zachęcisz nowych forumowiczów z sąsiedniego forum do ciekawych dyskusji tu
            na Bielskim forum:)
            Liczę też na kilku innych forumowiczów, któych polubiłąm czytając ich posty:)
    • patsy.stone Sumując 24.01.07, 23:40
      Nie popisaliśmy się kulturą i gościnnością. Prawda choć bolesna dla nas jest
      taka, że narozrabialiśmy na forum z, którego przyszły nowe koleżanki i to
      całkiem brzydko żeśmy narozrabiali. A jak już koleżanki do nas przyszły to
      jeszcze źle je potraktowaliśmy. Głupie insynuacje, moderator się nie popisał bo
      przecież powinien kulturalnie nam przedstawić nowe forumowiczki, forumowicze też
      się nie popisali. Jednym słowem daliśmy ciała. Ale wierze w nasze możliwości i w
      naszą gościnność:)

Szpilo proponuje jednak wyrzucić wpisu, które bezczelnie insynuują rozwiązłość
      nowo przybyłych dziewcząt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka