Dodaj do ulubionych

Kompresory marki Josval-opinie o sprzęcie?

25.03.15, 23:14
Miał ktokolwiek styczność z kompresorami marki Josval? Jestem zainteresowany kupnem i kolega polecił mi tą hiszpańską markę, jednakże w sieci nie mogę znaleźć za dużo informacji w jej temacie. Może ktoś korzysta z tych urządzeń i mógłby cokolwiek więcej powiedzieć w ich temacie?
Edytor zaawansowany
  • 26.03.15, 20:20
    szczerością to pierwszy raz słyszę o tej marce ale już jestem pod wrażeniem bo podobno od A do Z sprzęt robiony w Hiszpanii a przecież to nie te czasy.
    Teraz wszystko produkuje się w Azji.
    A ogólnie z tego co patrzyłem na stronach anglojęzycznych to sprzęt chwalony.
  • 29.03.15, 10:04
    KOMPRESOR CHODZIŁ DOBRZE, JAK BYLEM W ROBOCIE ZA GRANICA TO UŻYWAŁEM
  • 30.03.15, 21:48
    Używam w firmie prze-mocnej sprężarki śrubowej i do lakierowania ich firmy, modelu nie znam ale sprawdza się b. dobrze. Ciśnienie i wydatek powietrza bardzo dobry. Oczywiście sprzęt odpowiedni do profesjonalnego lakierowania a nie malowania ławek w domu. W mojej opinii warto dołożyć kilka stówek i nie jeździć co chwilę na serwis albo w...wiać się.
    A jak chcesz pompować rower to kup pompkę ;)
  • 31.03.15, 21:37
    MAM W ZAKŁADZIE OD NICH KOMPRESOR ŚRUBOWY I KLASA WYSOKA
    ACZKOLWIEK TO NIE SPRZĘT DLA AMATORA BO PO PIERWSZE TAKIEGO NIE POTRZEBUJE I PO DRUGIE TO POTWÓR. POLECAM OSOBĄ POTRZEBUJĄCYM DOBREGO SPRZĘTU!!!
  • 07.06.16, 14:51
    szczerze mówiąc nie miałem nigdy ich sprzętu, ale jeśli nadal szukasz kompresora to mogę polecić włoską markę GIS: legum.pl/oferta/kompresory/kompresory-tlokowe/ mam już taki całkiem długo i nadal się bardzo dobrze sprawuje
  • 07.01.17, 10:15
    znam dobry sklep internetowy z kompresorami rożnego rodzaju: abc-kompresory.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.