Dodaj do ulubionych

praca firma

13.03.15, 12:14
Witam,
czy orientuje się ktoś z Państwa co to za firma - Kr3
Mam spotkanie umówione w sprawie pracy na stanowisku kierowniczym i zazwyczaj przed wolę się czegoś dowiedzieć, ale nic nie mogę znaleźć w internecie!
Dziękuję z góry za pomoc.
Obserwuj wątek
    • karolaagda Re: praca firma 13.03.15, 12:31
      hej, ja pracuje jako kelnerka kr3 to firma rekrutujaca wspolpracuja z roznymi lokalami, ja pracuje w gdansku w desire to strip club ogolnie spoko, jest umowa,kasa na czas no i garfiki elastyczne co tydz ukadamy a sam klub na mega poziomie tancerki rewelka nie sadzilam,ze to tak wyglada myslalam najpierw ze jakis zwykly striptiz a sa wystepy na duzym poziomie dziewczyny trenuja pole dance takze jest co ogladac no klienci tez sa spoko na poziomie ja na kelnerce jestem wiec na sali pracuje jest duzo pracy ale jak wszedzie na kelnerce no ale kasa lepsza niz jak miala w resturacji bo tu sa tez prowizje i dziela sie ta kasa z utargu mam tygodniowo bo 6-8stowek zaraz sezon wiec bedzie na peweno wiecejwink polecam!
      • jolk-a111 Re: praca firma 19.03.15, 11:34
        dziewczyny, a powiedzcie jak to jest po szkoleniu, naprawdę jest tak fajnie?
        bo na szkoleniu bardzo mi się podoba i jakby tak miała praca wyglądać to, krótko - szczęściarą jestem!
    • jania1990 Re: praca firma 13.03.15, 13:04
      Cześć. Ja właśnie kończę szkolenie , jutro wracam i zaczynam prowadzić swoją placówkęsmile Będę koordynatorką smile Szkolenie bardzo fajne, na poziomie, bardzo dużo się nauczyłam. No i poznałam super dziewczyny które również szkoliły się na koordynatorki smile Mieszkanie spoko, osoba prowadząca też. Już nie mogę się doczekać jutra i mojego pierwszego dnia w pracy ! Dziewczyny nie ma się czego bać. Kasa superrrrrr , warunki na prawdę spoko, zero problemów smile Pozdro
    • ewelinn1 Re: praca firma 13.03.15, 16:36
      Hej. Ja pracuje w jednym z klubów jako kelnerka , ogólnie jest spoko, wiadomo jak to w pracy kierowniczka czasami wkurzy ale i tak jest lepiej niż w zwykłych dyskotekach na zarobki nie moge nazekac sa dobre .
    • mgmr Re: praca firma 15.03.15, 15:16
      Kr-3 oferuje prace na różne stanowiska i do różnych lokali, klubów. Praca jest wymagająca, wynagrodzenie konkretne. Jeśli chcesz dobrze zarobić, jesteś dyspozycyjna, śmiało.
      • karolaagda Re: praca firma 16.03.15, 11:01
        no ja bylam w kr3 na rozmowie na kelnerke do klubu obsession w gdansku, rozmowa spoko pelna profeska i wszystko szczegowolo opisuje rekruterka potem sie umowilysmy zeby zobaczyc klub nigdy nie bylam w takim ale okazalo sie ze jest spoko fajne dziewczyny mile no i zaczelam prace tydzien temu a grafik jest tez spoko moge goi dopasowac do studiow no i kasa fajna bo sa prowizje teraz dostane pierwsza kase za tamten tydz,bylam 4dni i zarobilam 650zl wiec grubo no napiwkismile poleacm!
    • kaskakitka Re: praca firma 15.03.15, 22:19
      Hej, ja pracowalam w tej firmie, bylam hostessa dlugi czas, potem weszlam na tancerke, super, lubie tanczyc, dla mnie super zabawa, naucyzlam sie tanczyc pole dance (bo sa lekcje) i dodatkowo swietna kase zarobilam, narazie mam przerwe, brzuszek rosnie, bede mama, chcialabym wrocic do tej pracy potem
    • gusiaaa132 Re: praca firma 15.03.15, 22:39
      siema, ja pracuje w luxury w gdyni, juz dlugo, atmosfera w klubie spoko, zyjemy z laskami jak siostry, kasa dobra i co tydzien! teraz bedzie supcio bo idzie sezon i wtedy to sie dzieje!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka