Dodaj do ulubionych

No i co z tym garażem?

05.12.05, 21:28
Czy ktoś wie na jakim etapie jest sprawa z garażem?
Edytor zaawansowany
  • chr82 12.12.05, 16:55
    a co co wogóle chodzi z garażem? prosimy o szczegóły
  • chr82 14.12.05, 22:18
    Od dwóch miesięcy garażem nikt nie zarządza. Zostały wypwiedziane wszystkie
    umowy, tak więc nie ma prądu - brama jest otwarta, brak światła.
    Już nie wiem gdzie lepiej stawiać samochód - tam, gdzie potencjalny złodziej
    może sobie robić co chce, czy przed domem.
    Już nawet nie wspomnę o własnym bezpieczeństwie...
  • chr82 15.12.05, 21:26
    no to rozumiem, ze garaż jest niczyj i mozna sobie teraz tam spokojnie parkowac
    auto.
  • smarc 16.12.05, 08:17
    Nie chcę nadużywać cierpliwości NOSPAM, więc odpowiem na "moim forum"!
    Zapraszam!
    smarc@
  • chrobry_gdansk 16.12.05, 15:04
    Panie Stanisławie, Pańskie odpowiedzi jeśli są na temat (i wyłącznie na temat)
    nie są przenoszone. Podobnie jest z nowymi wątkami zakładanymi przez Pana.
    Pozdrawiam
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13266&w=33376122&a=33573209
  • wojtek_chrobry 16.12.05, 19:22
    To, że garaż nie ma zarządu nie znaczy że jest "niczyj". Ma właścicieli, którzy
    wykupili w nim miejsca.
    Kiedyś żałowałem, ale dziś to chyba raczej powinienem się cieszyć, że nie
    wykupiłem miejsca w garażu.

Nie znam się na tym, ale czy właściciele miejsc w garażu nie mogą sobie wybrac
    firmy zarządzającej i załatwić sprawy?

Pozdrawiam
    Wojtek
  • wojtek_chrobry 29.01.06, 07:19
    A dlaczego właściciele miejsc parkingowych w garażu, nie spotkają się ze sobą,
    nie znajdą sobie zarządcy i nie zaczną normalnie z garażu korzystać? To jakiś
    nonsens.
  • smarc 29.01.06, 09:57
    Problemów jest wiele! Np.własność śmietników. Otóż według kancelarii Premiera M
    ja mam spór z ASM o śmietniki.?. Pan wie jaka to fucha malować śmietniki? To
    tydzień z przerwami na opalanie, a więcej niż za ekspertyzę Prof ITB! Co do
    problemu wyboru firmy i ASM jaka powraca po ostatnim "porzuceniu śmietników"
    przez ASM i ASM BI sp zoo w związku z niepłaceniem za garaż aż przez 70%
    użytkowników wieczystych wyciagnąłem wadzy Decyzję GINB o 20004r. Ostateczną, bo
    tam jest czarno na białym napisane, że zgodnie z pozwoleniem na budowę wydanym
    dla Inpro, ASM BI sp zoo i Eko garaż należy do Wspólnoty. A więc i śmietniki!
    Tak wiec na emeryturze będę miał gdzie dorobić do opłacenia zarzadu i podatków.
    Bo uprzednio Prokuratury zawiadomione przez KT uznały, że ich reprezentuje ich
    zarząd, czyli poszkodowaną jest ASM. To dla tego ma pan remont drogi i koszenie
    kabli elektrycznych we "Wspólnocie". To na otarcie łez Prezesów ASM i ASM BI i
    za zarzad bez pieniędzy w garażu były te okazjonalne zbiórki Pani Ewy! Myślę
    jednak, że niedługo będą już jeszcze bardziej poszkodowani. Bo teraz już po
    kolejnym pozwie skierowanym do wadzy sądowniczej w stosunku do mnie, tym razem
    przez Prokuraturę, zajęto mi lokal na salę 1 tutejszej siedziby Sądu R WK!
    Co przyjęliśmy z wdzięcznością, bo teraz już nie będąc właścicielem, ale
    administratorem wyznaczonym przez sąd, uważam dbanie o własniość państwą za
    obowiązek. A nie podobaja mi się dachy , wentylacja i pękające ściany. Nie
    podobaja mi się poza tym te bakterie w CW i piszę właśnie przełomowe opracowanie
    jak je zarejestrować na zdjęciu i filmie. Jako fuchę dla Skarbu Państwa. Aby
    Sanepidy nie twierdziły, że ich nie ma! Bo za sprzedaż CW z bakteriami zarząd
    może dostać i 12 lat. Ale i to nie wystarczy do przetrwania do 20004r, gdy Sejm
    zmieni zapisy Dz. U nr 141 z 2004 r mówiące o tym że zarząd to osoba fizyczna z
    kwalifikacjami wykonująca swoje obowiazki osobiście z uwagi np. na takie
    bakterie! Nie wspomnę o instalacji hydtantów ppoż zasilanych kradzoiona wodą
    pitną. Od miesięcy chcę zobaczyć "protokół przeglądu osiedla" i ASM który
    podaje się "za zarzad" udaje że nie rozumie o co chodzi! A chodzi mi o to samo
    co z halą wystawową, bo mam obawę, że dach liczono bez znajomości trygonometrii
    (kąt 30% = 17.7 st!)i znaczenia znaku > w obciążeniu. Nie wspomnę o wiaterku. Bo
    o ile od śniegu nasz dach się chyba nie zawali, to jak wejdzie na dach kilka
    osób z łopatami lub kominiarz ( co jest w Chr 82 wykluczone) to q > spełni
    warunek dla zawalenia się całej konstrukcji (>wink. Wiecie chociaż jakie są
    wydłużenie cieple blach 6 m? A hali 200m? Nie! A teraz to tylko mój dach nie
    jest mój dach, ale państwowy! A ja wiem ile, ale bez zlecenia lub grantu nie
    powiem ile jest kąt 30% wyrazony w st. ! Bo już kilka lat temu pisałem do
    Dyrektora ITB, aby dostosowali tablice trygonometryczne do umiejętnosci
    konstruktorów budowlanych! Do diś nie odpisał, no i są skutki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka