Dodaj do ulubionych

DOBRA WRÓŻKA W KRAKOWIE RYNEK GŁ 7 !!!

05.01.10, 23:31
Polecam wszystkim świetną wróżkę z Krakowa , wróży w salonie , w Rynku Gł 7 ,
sprawdza się byłem w maju 2009 i teraz w styczniu , sprawdza się wszystko. Ta
wróżka jest po prostu rewelacyjna . Polecam , skorzystajcie , trzeba zadzwonić
504 777 850 . Pozdrawiam Adrian
Edytor zaawansowany
  • zosielek 09.01.10, 05:13
    Ja tez polecam ta wrozke.Jest znakomita.Wszystko mi sie spelnilo co
    mi wywrozyla.Jak przyjade do Polski , do Krakowa to znowu ja
    odwiedze.Znakomita atmosfera,piekny salon i naprawde swietnie
    wypelniona godzinna rozmowa w 4 oczy.Skorzystalam z duzo rad i
    bardzo mi to pomoglo.Polecam wszystkim.Mozecie isc do wrozki
    Malgorzaty bez wachania .Nie stracisz ani czasu ani kasy a duzo
    skorzystasz!Pozdrawiam. Edyta z USA.
  • free-viola 10.01.10, 21:08
    Ja również polecam wróżke w Krakowie salon Rynek Gł7.Wróżka
    Małgorzata jest profesjonalistką w tym co robi.Przemiła atmosfera w
    salonie.Skorzystaj z usługi tel. 504777850 . Viola.
  • husky70 11.01.10, 09:29
    Ha ha ha niezła reklama. Adrianek jest synkiem pani wróżki.
  • zorba8 13.01.10, 22:57
    Polecam wszystkim Świetną wróżkę w Krakowie , wróży w salonie , w Rynku Gł 7 .
    Sprawdza się wszystko,byłam w czerwcu 2009 i teraz w grudniu i znów sprawdziło się wszystko. Wróżka jest po prostu rewelacyjna,cudowna,radosna . Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia,nadziei i dobrej rady. Skorzystajcie , należy skontaktować się telefonicznie : 504 777 850 . Pozdrawiam Zorba
  • jafia-mj 17.01.10, 13:01
    Serdecznie polecam. Rewelacja.
  • jacek_sop 17.01.10, 20:14
    Rzeczywiście jest wiarygodna. Wszystko się sprawdziło.
  • grovana 25.01.10, 15:03
    Czy moge sie dowiedziec ile kosztyje seans? i co sie na niego składa? Bede
    wdzieczna za odpowiedz :)
    Pozdrawiam :)
  • zosielek 26.01.10, 02:56
    Seans kosztuje 100 zlotych.
    Absolutnie nie zaluje bo sie dowiedzialam prawdy.
    Wrozka posiada duzo wiedzy, atmosfera jest wysmienita w pieknym
    pachnacym salonie w samym Rynku!!!
  • grovana 26.01.10, 18:06
    dzieki zosielek :)
  • magdam64 04.03.10, 05:36
    REWELACJA!!!
    Również polecam wróżkę Małgorzatę :) Ciepła, miła i sympatyczna! Wszystoko do tej pory co od Niej usłyszałam spełniło się!!! :D
    Pozdrawiam Magda
  • jurekg98 27.04.10, 22:15
    Polecam wszystkim ta wrozke-wiarygodna :)
  • ja-tekla 27.04.10, 23:22
    Wybieralam sie do tej wróżki,ale usłyszalam,ze można jej zadac tylko jedno pytanie,na które odpowiada z róznych kart.Czy to prawda?Tylko jedno pytanie?To trochę byłoby dziwne,gdyby taka była prawda.Wrózyliście u niej,więc napiszcie,czy to prawda,czy tylko plotka,dobrze?
  • olkaaa1005 17.08.10, 13:05
    Polecam, rewelacja ! Wszystko jak najbardziej OK ! :)
  • brylant27 11.12.10, 22:00
    Ja w tym roku byłem 2 razy u tej wróżki, jest naprawdę REWELACYJNA, ma dar przwidywania i coś takiego tajemniczego, że aż ciarki przechodzą. Naprawdę jest dobra, po godzinie czułem się jakiś inny,spokojniejszy zrelaksowany a na dodatek wszystko co mi powiedziała się sprawdza. Z poczatkiem roku idę do niej jeszcze raz. Polecam gorąco
  • szkot50 28.01.11, 23:31
    Dołączam się do tych wszystkich którzy polecaja wróżkę z Krakowa- salon w Rynku Głównym 7. Coś niesamowitego, począwszy od nastoju w saloniku, następnie te jej przenikliwe oczy, cudowna ciepła energia jaka sie natychmiast tworzy przy stole.......i nie do uwierzenia.....jakby czytała w moich myślach. Od razu odgadła jaki mam problem, po godzinnym seansie- karty rozmowa dobre rady wyszedłem oszołomiony. Było to w grudniu 2010. Na poczatku stycznia musiałem wrócić, podziekowałem za dobre rady- kolejny seans godzinny, ale uwierzcie- jakby mi ktoś odnowił dusze i dodał skrzydeł. Napewno odwiedzę tą wróżkę ponownie, Wam też polecam- przekonacie się sami i NIE BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ
  • orchidea89 26.02.11, 14:07
    Czy wszystko się sprawdza u te wróżki jeżeli chodzi o przyszłość?
  • edyta.55 01.03.11, 08:21
    Hej wszystkim byłam u tej wróżki kilka dni temu i potwierdziła to co przeczówałam da dar zapewne co prawda zdołowałam sie strasznie bo usłyszałam cos czego wolała bym nie słyszeć serce mi pęka któryś dzień.Ale dobrze może sie stało pomogła mi bardzo ustrzec się przed kłopotami serdecznie polecam tą wrózke rynek gł 7
  • sabrina123.0 02.03.11, 00:20
    wszystko sie zgadza co piszecie o tej wróżce- jest bardzo dobra i na dodatek ma dar przewidywania,szczególnie polecam ja osobom z problemami uczuciowymi lub tym co tkwia w złych związkach- wyjdziecie od niej odmienieni i ujrzycie świat z innej strony- ja jestem tego przykładem....posłuchałam jej i jestem szczęśliwa.....a i tak wybieram się do niej znów...
  • kurant123 28.03.11, 20:21
    Polecam wróżkę z KRAKOWA , byłem i sprawdziło się wszystko :) Jestem bardzo zadowolony :)
  • kulaanna 12.05.11, 12:18
    Byłam u tej Pani , jest świetna , mówi prawdę , polecam gorąco , mnie się sprawdziło :):):) wróżka BARDZO DOBRA , POLECAM WSZYSTKIM:)
  • lizakiwona 20.05.11, 10:41
    polecam tę wróżkę , super wspaniała
  • kredka1000 23.05.11, 00:18
    Byłam 2 lata temu , zdałam egzaminy i wyszłam za mąż , to przepowiedziała mi wróżka , jestem pod wrażeniem i jestem szczęśliwa , polecam :)
  • orchidea89 23.05.11, 11:49
    pytanie do kredka100: Poważnie wszystko Ci się sprawdziło? Zgadza sie czas jaki przepowiedziała na realizację zdania egzaminów i wyjścia za mąż?
  • borek7770 02.06.11, 11:21
    Wszystkim polecam tę wróżkę , jest znakomita , nic nie owija w bawełnę , mówi prawdę i wiele mi się już sprawdziło , jak chcecie iść do wróżki to tylko do tej milutkiej Pani , zdałam wszystkie egzaminy i mam cudownego chłopaka i jestem szczęśliwa , pani WRÓŻKA MI WIELE PRZEPOWIEDZIAŁA , polecam idzcie
  • marza-nna 02.06.11, 19:53
    Błagam,ilez mozna!Ta reklama zaczyna mnei denerwowac!Co drugi dzien podbijany wątek przez "zachwyconych" klientów!Toz nawet wspaniały wrózbita Maciej nie ma ich tylu!
    A powaznie - ja rozumiem,ze człek,czyli wrozka chce sie reklamowac,zwrócic uwagę na siebie,ale naprawde to juz wielka przesada!Umiar wskazany jak najbardziej!
    Nie wypowiadam sie na temat umiejętnosci,nie jestem zawistna konkurencją!Tylko juz nie mogę!Co wejdę na forum-to znowu pochwały i napędzanie klientow.
    Dzięki wrózce zdalam prawo jazdy!Dzięki wróżce jestem z nim!Wrózka przyszlosc ukazuje,a nie rozdaje dary i przysługi!To zycie,a nie film!!!
    Albo wy naiwni,gdy tak piszecie.
    Wszelkei chwyty dozwolone?????Hmmm....
  • cekin7777 08.06.11, 14:08
    Byłem na dnie , nie miałem pracy piłem i całe moje życie legło w gruzach , zapukałem do wróżki i wrózka otworzyła mi oczy , pokazała mi drogę lepszą i to co mnie czeka i że mam szansę wyjścia z kryzysu nie wierzyłem w to ale jednak życie toczyło się dalej zrobiłem tak jak mi Pani radziła , Ona mnie nawróciła na lepszą drogę m zaczeło się w moim życiu zmieniać wszystko , przestałem pić i bardzo szybko znalazłem pracę , jest ciężka ale daję radę poznałem wspaniałą dziewczynę , jestem szczęśliwy w przyszłym roku planuję ślub wrózka też mi to mówiła a ja nie wierzyłem .POLECAM WSZYSTKIM TĄ PANIĄ JEST BARDZO MIŁA I MÓWI PRAWDĘ , na mnie nawet nakrzyczała ale mi to pomogło , polecam :)
  • kanapa4747 09.06.11, 13:53
    polecam , sprawdza się:);):)
  • moros555 10.06.11, 17:59
    Powiem jedno byłem u kilku wróżek , ta jest wiarygodna i ja osobiście jestem zadowolony , czytałem te wszystkie komentarze i widać ze ludzie szczerze piszą ale osoba marzanna wyraźnie atakuje Panią wróżkę wypisując uszczypliwe uwagi świadczy to o jej zazdrości i zawiści ,pewnie od wrózki usłyszała prawdę z którą się nie pogodziła a teraz wypisuje do ludzi totalne bzdury, osobo marzanna do psychiatry zapraszam !!! podreperuj sobie tą psychikę bo coś z tobą nie jest dobrze .
    Polecam wróżkę mnie przepowiedziała przyszłość , wyjechałem z kraju , obecnie mieszkam w Francji , mam partnerkę z którą mi się układa i jeszcze wiele innych wydarzeń które już mi się spełniły , za rok będę w Krakowie to odwiedzę wrózkę z moją dziewczyną i osobiście Pani podziękuję z radości że mi się spełniło , polecam Panią wróżkę
  • marza-nna 10.06.11, 18:30
    Czytaj ze zrozumieniem,dobrze?
    Podkresliłam ,ze umiejętnosci wrózki nie sa mi znane /nigdy u niej nie byłam/ i ich nie kwestionuję.Tylko smieszą mnie te komentarze - dzięki wrózce zdalam prawko,dzieki wróżce poznałam chłopaka,bo to czysta głupota.Żadna wrózka nie jest cudotworczynią,ona tylko mówi o przyszłości.
    Poza tym...to naprawde wygląda na podbijanie wątku o sobie samej,nic na to nie poradze.Żadna wrózka nie ma tylu "zachwyconych" klientow,ktorzy co 2,3 dni "zachwyt" wyrażaja,serio...
    A wysylanie kogos do psychiatry,bo osmielił sie miec inne zdanie...świadczy o twojej kulturze,moros...
  • asi-que 12.07.11, 20:48
    Ile ta kobieta liczy sobie za spotkanie?
  • kora969 10.06.11, 18:12
    hej , nie zdałam egzaminu i będę miała poprawkę , już mi się sprawdziło , po za tym to związek mój z chłopakiem się zakończył to też mi się sprawdziło , wyjechałam do Szwecji na 5 dni to też mi stało w kartach , udało mi się pogodzić z mamą , uff wreszcie , na reszte czekam bo jeszcze wiele do spełnienia , jestem pod wrażeniem wrózki
  • bratanek12 20.06.11, 11:37
    Ta wróżka jest w porządku bardzo , , sprawdza się , polecam :):):)
  • paolavista 25.06.11, 19:55
    Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
    Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
    na poznajdate.com
    i otrzymałam znów tę datę! :((
    Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
  • ja-tekla 26.06.11, 08:11
    Dwie rózne wrózki,dwa rozne linki,dwa różne nicki...ale ciągle ta sama reklama!
    Takie posty powinny byc od razu usuwane!
    I dlaczego wcinasz sie w posty innych wróżek?Załóż własny,naciągaczko!
  • myszfilozof2502 01.07.11, 13:22
    poznajdate.com wspaniałe wróżby za darmo polecam!
  • jagoda1818 02.06.13, 15:12
    idiotko
    żadna szanująca się wróżka nie podaje daty a już na pewno nie datę śmierci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka