Dodaj do ulubionych

wróżki na odległość

23.03.10, 14:35
Witam was serdecznie.
Piszecie o wróżkach z różnych miejscowości. Chyba chciałabym być anonimowa i
nigdzie nie jeździć. Czy polecicie mi wróżkę, która odpowie na moje pytania za
pośrednictwem internetu, allegro lub podobnie? Może macie namiary na konkretną
osobą i możecie się podzielić swoimi własnymi wrażeniami. Z góry dziękuję i
pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • wrozkaroxi 24.03.10, 08:01
    Dzień dobry, jestem wróżka Roxi. Odpowiadam Tarotem na dowolne
    pytanie każdej dziedziny życia Tarotem (także Tarot psychologiczny).
    Wykonuję także analizę osobowości czytając z dłoni. Zapraszam na GG
    312 32 12 Przekonałam się, że rozmowa głosowa przez skype jest
    bardzo dobrą formą wróżb (duży kontakt energetyczny i dobra
    koordynacja wróżby) skype: ewapumy
    Serdecznie zapraszam
    Wróżka Roxi
  • wrozkahanna 25.03.10, 15:57
    Forma odpowiedzi przez internet, jest bardzo wygodna dla Klienta. Nie sądzę, aby
    była mniej wiarygodną formą pomocy.
    --
    Zapraszam na moją oficjalną stronę WWW: wrozkahanna.pl
  • martuchaaaaaaaa 30.03.10, 20:04
    ja osobiście uważam, że wróżenie na odległość to żadne wróżenie. kiedyś
    tego próbowałam i nic się nie sprawdziło. lepiej iść i osobiście z kimś
    porozmawiać.
  • wrozkabonita 29.07.10, 01:51
    Witam serdecznie,

Szukasz pomocy lub porady ?
    Jestem tutaj, aby pomagać. Dzięki kartom Tarota jestem w stanie odpowiedzieć
    praktycznie na każde konkretne pytanie. Pomogłam już setkom osób odnaleźć siebie
    i podjąć ważną w ich życiu decyzję.

Moje wróżby pomagają uświadomić ludziom jak dużą mocą dysponują, pytanie tylko
    czy zaufają mi Państwo na tyle, aby się o tym przekonać...

Nie posiadam szklanej kuli, czarnego kota i nie latam na miotle - rozkładam
    karty Tarota i interpretuję je w formie wróżby na przyszłość.
    Tarot od kilku wieków pomaga ludziom w problemach w podejmowaniu dla nich
    kluczowych decyzji. Sama często z niego korzystam, ale przede wszystkim stawiam
    karty osobom na rozstaju życiowych dróg.

Moje wróżby dotyczą najróżniejszych dziedzin życia: miłości, zazdrości,
    finansów, zdrowia, sytuacji rodzinnej, kariery, edukacji oraz spraw codziennych.

Podchodzę wnikliwie do każdego problemu pytającego , nie chcę nikomu
    przypadkowo "podciąć skrzydła" lub zabrać nadzieję.

Nie odpowiem jeśli zapytasz o śmierć, gry losowe, czy zdrowie tutaj radzę
    zasięgnąć porady lekarza. Proszę też o niezadawanie pytań kobietom w ciąży.
    Poza tym możecie pytać o wszystko.

Do rozłożenia kart jest mi potrzebne Twoje imię i data urodzenia oraz jeśli
    pytanie dotyczy innych osób również ich imiona i daty urodzenia.

Wróżbę wykonuję zgodnie z kanonem, do każdej osoby podchodzę indywidualnie,
    każdej osobie poświęcam około godziny czasu aby dogłębnie przeanalizować jej
    problem i doradzić jak ma postąpić aby było to z najlepszą korzyścią dla Niej.
    Proszę również pamiętać o tym, że tarot to nie wyrocznia o naszym życiu
    decydujemy my sami tarot jedynie daje drogowskazy doradza a nie przesądza o
    naszej przyszłości.

Najczęściej i najchętniej stawiam karty wieczorem, wtedy mam ciszę i spokój.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam, zapraszam do zadawania pytań moim kartom i
    życzę samych pozytywnych wróżb. Choć niestety nie zawsze takie są ja nie leję
    wody i powiem Ci wprost jak jest co mówią mi karty, to pozwala uprzedzić fakty i
    zmienić bieg spraw dla nas niekorzystnych.

Nie odpowiadam na pytania związane z długością życia , ze spRawami kradzieży i
    podobnymi.

Zapraszam wszystkich szukających porady od kart

Koszt wróżby to 20 zł.

Odpowiem tak dokładnie jak będę mogła, posiłkując się kartami Tarota oraz
    wahadełkiem.

Jeśli moja oferta Cię interesuje, przemyśl dokładnie pytania i napisz je do mnie.

W mailu odpowiem Ci na nie, a także podam moje dane do przelewu.
    Nie musisz płacić wcześniej- wierzę swoim klientom na słowo.

pozdrawiam Cię serdecznie,

Wróżka Bonita

bonita222@op.pl

• nat-are 28.10.10, 23:12
    <Znajdziesz ja na skype- Czarna numerolog (BRZEG-OPOLSKIE)
    <POLECAM GORACO LUB DAJ ZNACZ DAM NAMIARY NA OSOBE OD REIKI I KART ANIELSKICH <ITD
    < JAK MASZ WIECEJ PYTAN TO ODP.
  • wrozka_cassandra 29.10.10, 21:51
    Wróżki online.
    Zapewniamy dyskrecję i anonimowość!
    Tarot, wahadełko, akasha, wróżby, rytuały i zaklęcia.

Jesteśmy siostrami bliźniaczkami. Nasza rodzina od pokoleń zajmuje się magią. Matka, babka, dziadek, prababka, praprababka… my także kontynuujemy rodzinną tradycję pomagania ludziom i rozwiązywania ich problemów.

101about.com/wrozki/
    wrozki@101about.com
  • kesit 02.11.10, 19:26
    nie moge uwierzyc,jak z postu Panie zrobilyscie autoreklame...
    dystansu i checi niesienia pomocy zycze, ku przestrodze
  • dorota082030 27.11.10, 17:48
    Ja uważam ze wrózby na odległośc sa tak samo dobre jak osobiste tylko trzeba trafić na dobra wróżkę
  • krolowa.mieczy 16.12.10, 17:42
    Jak wszystko ma swoje wady i zalety.
    Plusem jest na pewno to, ze nie musisz nigdzie jeździć, umawiać się itp. Dostajesz odpowiedź mailem i już.
    Minus jest taki (z mojej perspektywy), ze czasami w trakcie wróżby trzeba o cos dopytać, coś wyjaśnić, a na odległość nie ma takiej możliwości. Działa to też w drugą stronę: klient chce dopytać, poprosić o rozwiniecie jakiejś myśli itd.

--
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • anntures 22.12.10, 14:26
    Witam Was znów, w przedświątecznej atmosferze.
    Szukałam w marcu wróżki na odległość i ciągle szukam bo nie znalazłam. Wysłałam maile do kilku wróżek, nie były to złe wróżby wręcz dobre więc mogłam nawet mocno je wpisać w podświadomość żeby się spełniły ale nic z tego. Nigdy żadna wróżba mi się nie sprawdziła. Trochę się już zniechęciłam tym szukaniem a widzę, że wiele Pań oferuje swoje usługi za mniejszą lub większą opłatę.
    Mam więc propozycję. Czy któraś wróżka miałaby ochotę mi powróżyć za darmo? Do każdej chętnej Pani wyślę dokładnie to samo pytanie z opisem sytuacji. Zweryfikuję wróżby i poczekam na jej spełnienie. Jeśli któraś się wypełni, Pani, która mi ją zrobiła będzie moją osobistą wróżką odpowiednio wynagradzaną. Obiecuję również polecać Panią wszystkim potrzebującym.
    Czekam więc na propozycje. Pozdrawiam wszystkich.
    Mój mail anntures@onet.eu
  • luiza999 13.04.11, 07:46
    Zapraszam do mnie na bezpłatną sesję na odległość, proszę zadać pytanie, podać imię i datę urodzenia. Postaram się odpowiedzieć na pytania Pani.
    Pozdrawiam, czekam na wiadomość.
  • wrozbyonline24.pl 25.12.10, 00:33
    Proponuję skorzystać z Midiam. Wróżka Midiam nie jest zwykłą, przypadkową wróżką jakich wiele wśród nas. To osoba z 20 letnim doświadczeniem i uznaniem zdobytym w Europie.
    Zaproszona w 2005 roku przez członków Portalu emito.net (dawna szkocja.net) do Edynburga w Szkocji, podczas Fetiwalu Beltane na słynnym wzgórzu Calton Hill zaprezentowała swe zdolności wśród 12 tysięcy uczestników. Odniesione uznanie, a także jej chęć dalszego rozwoju spowodowało, ze pozostała przez kolejne 4 lata w kolebce Religii Celtyckiej, ziemi druidów rozwijając swe zdolności. Kolejny rok spędziła na Malcie w mieście Paola, gdzie w słynnej Komnacie Wyroczni Hypogeum Ħal Saflieni, oddawała się medytacjom interpretacji snów. Kontakt: midiam@wrozbyonline24.pl
  • beti.64 21.02.11, 15:15
    anntures napisała:

> Witam was serdecznie.
    > Piszecie o wróżkach z różnych miejscowości. Chyba chciałabym być anonimowa i
    > nigdzie nie jeździć. Czy polecicie mi wróżkę, która odpowie na moje pytania za
    > pośrednictwem internetu, allegro lub podobnie? Może macie namiary na konkretną
    > osobą i możecie się podzielić swoimi własnymi wrażeniami. Z góry dziękuję i
    > pozdrawiam.
    własni znam taka wrózkę nazywa się issana, kiedyś korzystałam z jej porad, byłam bardzo zadowolona i teraz mam potrzebe ponownego kontaktu. niestety nie mam już do niej kontaktu
  • paczekmaslany 14.11.11, 23:49
    polecam duszek504@wp.pl
  • paczekmaslany 14.11.11, 23:46
    przesyłam e-maila do takiej wrózki duszek504@wp.pl
  • banan3214 15.11.11, 19:11
    Tarocistka HALINA ODPOWIE NA KAŻDE PYTANIE MAILEM ZA DARMO -PYTANIA DO CZWARTKU,ODPOWIEDZI SUKCESYWNIE.
  • smul_live 15.11.11, 21:10
    gdzie ją znalezc ?
  • gsortyn 25.12.11, 12:30
    ja mogę polecić jedną, która używa płatnego numeru - 708 788 212 (coś ok.5zł/minuta)
    Pod tym numerem jest tylko jedna osoba, więc różnie jest z dodzwonieniem się; ale warto.
  • iwona88888 26.02.12, 18:02
    wróżka vitalissa powinnaś znaleźć jakoś w internecie, sprawdzona byłam zadoowolona.
  • sajka2 28.02.12, 09:06
    Ja moge polecić dobrą wrózkę; konkretna i rzeczową. Mnie pomogla. Znalazlam ja na allegro.
    allegro.pl/wrozba-tarot-wrozka-wrozenie-i2163443278.html
  • winoikrew 29.02.12, 12:48
    ja polecam
  • winoikrew 26.05.12, 12:23
    ech,nie dopisałam ja polecam wróżkę nr 725210621, konkretnie i obszernie.
  • szabrownik2 03.06.12, 10:26
    ja kontaktuję się z jedną wróżka od roku i jestem w pełni zadowolona z oferty i odpowiedzi oraz kontaktu784910901,podaje numer,najlepiej najpier porozmawiac;) zeby wiedziecze to jest prwdziwa osoba,mozna dopytac o co sie chce
  • kamikaze2 02.06.12, 19:20
    wrozkazinaida@wp.pl784910901 jak najbardziej
  • iwona88888 02.06.12, 22:43
    ja polecam panią Vitalisse z Torunia, szczera taka serdeczna i co najważniejsze odpowiedzi pokrywają się z rzeczywistością www.wrozkavitalissa.za.pl/#
  • wb841 13.01.14, 08:05
    Witam! Chętnym osobom z przyjemnością powróżę na odległość. W celu bliższych informacji proszę o wiadomość na podany adres: wrozby_b@interia.pl
    Pozdrawiam
  • mariolakonczyna 16.01.14, 09:52
    jestem po wróżbie na ten rok, zamawiałam u VITALISSA nuszę przyznać że prognoza bardzo trafna, to co planuję na ten rok okazuje się we wróżbie podałam tylko imię i datę urodzenia nic więcej nie pisałam, jestem zaskoczona trafnością,strzał w dziesiątkę. polecam bo korzystałam już wcześniej i też się sprawdzało.
  • euzebiabio 01.05.14, 16:08
    ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
  • klaudyna234 19.05.14, 18:04
    ja ostatnio korzystalam z uslug wrzki sary,wiele mi pomogla, wiele rzeczy udalo mi sie uniknac.jakby co podaje wam do niej kontakt : kobietamag@interia.pl ,szczerze poolecam
  • aniela2525 23.08.16, 12:53
    .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka