Dodaj do ulubionych

nie ma dobrej wróżki w Poznaniu?

08.07.10, 21:43
Szukam od jakiegoś czasu dobrej, sprawdzonej wróżki w Poznaniu. Piszą ludzie na forum o jakiejś dobrej, za chwile ktoś ją krytykuje. I tak w kółko. Nie chce mi się wierzyć, żeby nie było chociaż jednej, która potrafi przepowiedzieć przyszłość. Wiadomo, ze na efekty trzeba poczekać, że trudno każdemu dogodzić, ale może ktoś chodzi do jakiejś dłużej i może ją polecić? Proszę o namiary...
lawa
Edytor zaawansowany
  • nicolaconte 09.07.10, 14:18
    serdecznie polecam tą renatarot.wordpress.com/ nie usłyszysz od niej banałów w stylu bruneta wieczorową porą ale na pewno wskarze ci drogę. Ciepła inteligentna kobieta nie nachalna a przekonywująca....Ja korzystałam z usługi by skype :) pozdrawiam z Krakowa
    P.S poza tarotem Pani Renata jest doskonałym astrologiem ....
  • kossmiczny 11.07.10, 00:19
    Jest.Kiedyś była jedna jasnowidz wróżka, która mieszkała obok Malty za pętlą
    tramwajową. Kilka lat temu byłam. Powiem Tobie, że nie ma takiej wróżki w
    Polsce!!!!!!
    Telefonu nie odbiera od dawna nie wiem dlaczego...
    Może ktoś u niej był?
  • lwica044 28.05.14, 03:59
    kossmiczny napisał:

> Jest.Kiedyś była jedna jasnowidz wróżka, która mieszkała obok Malty za pętlą
    > tramwajową. Kilka lat temu byłam. Powiem Tobie, że nie ma takiej wróżki w
    > Polsce!!!!!!
    > Telefonu nie odbiera od dawna nie wiem dlaczego...
    > Może ktoś u niej był?

kossmiczny jestes ,a bylas u niej?To sie zdecyduj na plec ,zanim zadasz kolejne infantylne pytanie....
    JAK NIE MA TAKIEJ drugiej w Polsce to lec na Malte albo przelec sie dookola Malty i znajdziesz ja szybciej niz potrafisz myslec...

• ala-oneway 20.07.10, 11:34
    A kto to jest dobra wróżka???....Zależy czego oczekujesz?? Ja gorąco
    polecam Panią Renatę.. Jest skarbnicą wiedzy ezoterycznej…tarota,
    astrologii, numerologii.. ciepła, dowcipna, uważna.. uwielbiam do
    niej chodzić…tarot w połączeniu z wiedza astrologiczna która posiada
    daje mi niesamowite przeżycia … czujesz jakby Cię znała od lat…
    osobiście byłam chyba u wszystkich wróżek w Poznaniu i często
    wychodząc czułam...niedosyt…i szlam do innej...z Renata jest inaczej…
    nie mam takiej potrzeby …po prostu idź i sprawdź sama…P-n ul.
    Chłapowskiego 28 tel.888500080
  • kossmiczny 28.07.10, 17:47
    Wróżka to taka osoba, która to co Ci powie co będzie tak się stanie. To, że Pani
    Renata Jest skarbnicą wiedzy ezoterycznej to nie znaczy, że jest wróżką. Tak
    więc podaj namiar do wróżki (bo taki jest temat),a nie do encyklopedii. Z darem
    trzeba się urodzić.
    P.S.Pewnie połechtała Ci ego Pani Renata i się czujesz wyśmienicie,a guzik się
    sprawdzi.
  • andromeda1a 22.05.14, 11:05
    ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
  • lwica044 28.05.14, 03:52
    andromeda1a napisał(a):

> ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi
    > także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzyst
    > am jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to
    > podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.

"Kopiuj i wklej" -po raz enty ,autoreklama "kiepsciutkiej"sary z Poznania...
  • magia.liczb 29.05.14, 19:05
    Jestem wykwalifikowanym numerologiem jak również wróżbitką. Zjmuje sie tworzeniem portretów numerologicznych oraz wróżeniem z kart klasycznych. Swoje usługi kieruję do osób zagubionych, mających pytania , ludzi którzy potrzebują nakierowania. Jako osoba powołana nie mam żadnego cennika, przyjmuję co łaska. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość.

Pozdrawiam serdecznie
    Amelia
  • jolael1 11.12.14, 19:45
    Chciałabym powrozyć sobie.Proszę o kontakt
  • marietta29 05.07.15, 12:38
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, korzystam z jej wróżb już od przeszło roku i bardzo wiele się sprawdza, adres do niej-kobietamag@interia.pl
  • jerzy55555 29.04.16, 14:38
    .
  • aniela2525 29.04.16, 14:43
    ..
  • aniela2525 23.08.16, 12:38
    .
  • wrozkadagmaraw85 04.02.19, 18:45
    Witam.Byłam uczennicą słynnej Wróżki z Poznania Pani Marii, która przyjmowała na rybaki 13
    Tarocistka z doświadczeniem zaprasza na indywidualne sesje Tarota.
    Posługuję się również numerologią i Tarotowym Portretem Psychologicznym.
    Odpowiadam na pytania dotyczące takich obszarów jak: zdrowie, finanse, praca, partnerstwo. Także na pytania wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej . zajmuje się również Numerologią

Dodatkowo wykonuję:
    - oczyszczanie domów z negatywnych energii,
    - energetyczne oczyszczanie ludzi (oczyszczenie aury, synchronizacja czakramów, odcięcie od klątw rodowych i osobistych).meil dagmagr25@gmail.com lub priv messager

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka