Dodaj do ulubionych

Najlepsza wróżka sprawdzona nie tylko przeze mnie!

22.09.10, 07:41
Można do niej napisać..... lub pojechać. Jest z Będzina.
Podaję linki....
allegro.pl/wrozka-melisa-wrozba-tradycja-prababci-i1239465002.html
czyli jej nick z allegro to melisa000
wrozka-melisa.pl.tl/
Byłam u niej osobiście - jest rewelacyjna!
Szczerze.
Pozdrawiam wszystkich,
szczęśliwa...
Edytor zaawansowany
  • andromeda1a 22.05.14, 11:10
    ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
  • aniela2525 07.05.16, 13:35
    .
  • naana_i 28.03.18, 14:26
    .
  • naana_i 28.03.18, 15:42
    .
  • kama28285 12.05.16, 14:54
    Ja ze swojej strony mogę polecić wróżkę Katarzynę.
    w swoim zyciu trafilam juz na tyle wrozek, kazda zapewniala ze jest wrozka a przepowiednie sie nie sprawdzaly.
    wrozke katarzyne polecila mi znajoma i sie udalam.
    jest swietna, potrafi wszystko dokladnie okreslic, mowi to co widzi i daje wskazowki co powinnismy zrobic ze swoim zyciem.
    jestem jej stala klientka.
    i wcale nie jest droga jak na wrozke ktora ma taka ogromna wiedze.
    polecam ja
    email jej to ; kasiaziel666@wp.pl
    tel 721-724-151
  • pauluuus89 31.10.17, 19:30
    Witam serdecznie!

Także polecam tę Panią, jest niesamowita. Jednak od jakiegoś czasu zupełnie nie mogę się z Panią Katarzyną skontaktować, ani mailowo, ani telefonicznie... Czy ktoś wie, z czego to wynika? Czy Pani Katarzyna skończyła z wróżeniem, czy też można ją znaleźć pod innym adresem? Będę wdzięczna za każdą informację...
  • dedase 01.06.19, 19:54
    Tak bardzo przeurocza i bardzo starannie dba o klienta
    u mnie sfery sie sprawdzily oprocz emocjonalnej
    niestety ten ktory mial byc jedynym kochającym okazał sie draniem

pozdrawiam

ale osoba fakt bardzo ok
  • dedase 22.06.19, 11:15
    A jednak wszystko sie sprawdzilo
    Zwracam honor
    Trzeba czasu
    Wrozbe mialam bardzo dawno temu
    Stracilam juz nadzieje i nawet "zapomnialam"
    Polecam!!!
    Czekajcie po prostu ja czekalam prawie rok ale wRyo bylo
    Wrozba wypelniona:))
    Polecam wszystko sie sprawdza u tej osoby!!! :))))
  • mariakownacka 24.05.16, 15:57
    szczerze polecam wróżkę sarę, zaryzykowałam i zdecydowałam się skorzystać z jej wróżby 2 miesiące temu, wiele spraw już się sprawdziło, dodałą mi też otuchy, email do niej to kobietamag@interia.pl
  • krysiek84 07.06.16, 09:58
    Osobiście polecam wróżkę Emilię Angel! To najlepsza specjalistka z jaką miałam do czynienia! Żadna wróżka Sara, ani Iza, ani tym bardziej Melisa mi nie pomogły. To zwykłe oszustki. Dopiero Pani Emilia przyniosła koniec moich problemów!
    Kontakt: wrozbyemiliianel@gmail.com
  • dadonia62 09.06.16, 13:42
    Witam, ponad 20 lat chodzę do wróżki Saby w Warszawie. Skromna, zbyt skromna jak na swoje możliwości, mądra kobieta stawia karty i ma nieprawdopodobną intuicję. Polecam gorąco. Tel. 608890952
  • dadonia62 09.06.16, 20:35
    Dodaję jeszcze stronę Wróżki Saby: wrozkasaba.w.interiowo.pl/
  • krysiek84 25.06.16, 12:56
    Polecam odezwać się do wróżki Emilii: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To najlepsza specjalistka z jaką miałem do czynienia. Regularnie pomaga mi w sprawach tarota, a dzięki jej rytuałowi miłosnemu - moja dziewczyna wróciła do mnie po rozstaniu i jesteśmy szczęśliwsi niż nigdy wcześneeiej!
  • katarina898 29.07.16, 20:28
    ostatnio miałam bardzo trudny okres w życiu, pomogła mi wróżka sara, jak dla mnie ( w moim przypadku) jest bardzo duża sprawdzalność jej wróżb,z czystym sumieniem mogę ją polecić, email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam!
  • rytualmilosny 30.09.16, 13:55
    Hej, ja znam sprawdzoną wróżkę smsową, która ma dar i pomogła mi w naprawde cięzkiej sytuacji. Jak ktos chce namiar na nią to proszę pisac do mnie, wysle na maila: martynaszatka@gmail.com
  • krol-zycia 01.10.16, 15:42
    Ja polecam anaxis54magia.blogspot.com.es jest to wspaniała para pomogli mi i wielu znajomym. Napirawdę polecam anaxis54@gmail.com
  • true99 21.11.16, 12:43
    Byłam u kilku wróżek, ale od ponad 10 lat jestem wierną klientką i zawsze wracam do wróżki Elżbiety. Bardzo dużo się sprawdziło z tego co mówiła i mnie i mojej kuzynce, dlatego wracam do niej, a poza tym to miła, sympatyczna osoba. To jest jej strona: www.wrozkakrakow.pl tel. 887 543 000
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 10:12
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • sfgsghhsh 25.01.17, 14:31
    mi bardzo wiele pomogła wrózka sara -pomogła mi rozwiązać wiele problemów a jej wróżby okazały się bardzo trafne-wysoka sprawdzalność,gorąco polecam-email do niej kobietamag@interia.pl
  • martusiamila 12.02.17, 12:17
    mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam,naprawdę warto ;)
  • chariezdha 21.02.18, 21:49
    Ja polecam xalachtaquest@gmail.com! Bardzo mi pomogla swego czasu
  • misiak1123 27.02.18, 14:44
    Ja tez uważam ze Pani Blanka jest dobra w tym co robi. Fajna osoba .
    pozdrwawiam
  • milrita 08.03.18, 15:04
    Wrózki dziela sie na oszustki i te króre rzeczywiscie bezblednie przepowiadaja terazniejszosc i bliska przyslosc. Wile razy tego doswiadczylam sprawdzlnosc w 100%, wystrzegajcie sie tych!!!!!. Zastanówcie sie skad maja ta wiedze, nie od Boga, oznacza to ze zly duch byc moze wam dobrze podpowie wile razy, zdobyje wasza ufnosc, by nastepnie zniszczyc wam Zycie. Wiem cos o tym, nigdy nie bylam osoba pobona, ludzie nie zdaja spobie sprawy jak to moze zaszkodzic,zniszczyc cala rodzine , modlcie sie do Boga, lub stawiennictwo Swietch , Swietej Rity.
  • vixamimi 22.05.18, 13:46
    Ja polecam Magdę bardzo życzliwa i ciepła osoba, dostałam do niej kontakt od koleżanki, która korzysta z jej porad juz ponad rok i duzo się sprawdziło, nie raz nie dwa ja ostrzegla przed czymś. Polecam, to jej adres madrosctarota@gmail.com
  • chariezdha 08.08.18, 23:30
    Ja polecam xalachtaquest@gmail.com, bardzo dobry wróżbita, pomógł mi bardzo w problemach z małżeństwem swoimi radami i skryptem runicznym, a niewiele bierze :)
  • beata.nowak888 05.06.19, 23:31
    beata.nowak888 05.06.19, 23:11
    Najlepsza wrozka i psycholog w jednym to Marta Pinczewska , Pani Martusia wyciągnela mnie z traum .. pomogla i udzielila wskazowek. Pamietam piersza nasza rozmowę gdzie powiedziala mi w rozmowie telefonicznej : smacznego .. czuje zupe pomidorową ... ona widzi wszystko ! Wtedy troche sie wystraszylam .. jestem po 3 sesjach z jasnowidzeniem , oraz po 3 rytualach ! Kiedys chcialam odejsc z tego swiata .. a dziś dziękuję za kazdy dzien ! A Pani MARTUSI najbardziej . Przyjmuje w gabinecie w Kaliszu a dla takich jak ja z innego odległego regionu Polski robi sesje z jasniwdzeniem i uzdrowieniem na odległosc . Ma wielki dar ! To jest jej numer 786828887 ! Moja znajoma znalazła ja na tym forum ! Trzeba tylko powiedziec ze sprawa pilna bo tak dopiero za 2-3 tygodni sie czeka , ale warto !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka