Dodaj do ulubionych

Natalija (Ksawerow łódzkie)-czy ktos u niej był?

24.01.11, 12:06
Byłam wczoraj u wróżki ale chyba bardziej powinnam powiedziec - jasnowidzki, ta kobieta z zwyklych kart powiedziala mi wszystko to co sie dzialo ze mna do tej pory , dokladnie opisala co sie u mnie dzieje teraz- az boje sie ze przyszlosc ktora mi wywrozyla tez sie spelni bo nie jest kolorowo.Czy moze ktos z was był u niej i czy wam tez sie wrozba sprawdzila?
Edytor zaawansowany
  • karoli-nalodz 03.02.11, 08:33
    No ja nie wiem jak u Ciebie bedzie ale mi sie wszystko sprawdza ,wiec chyba jezeli tak zle jest to mozesz zaczac sie martwic. Nie wiem jak Tobie ale mi w trakcie wrozby wrozka zasugerowala rozwiazanie problemu jaki mialam moze i Ty powinnas posluchac tego co Ci mowila?
  • karoli-nalodz 25.07.11, 21:25
    Dziekuje za rade i za wsparcie
  • gusiak871 06.02.11, 12:28
    witam, ja u wróżki Nataliji byłam 2 razy w ciągu dwóch tygodni.bo to zaczęła mi wróżyc, częśc z tych rzeczy zaczęła mi się sprawdzac w ciągu tygodnia.poszłam drugi raz i w ciągu nawet jednego dnia sprawdziło sie znowu coś. jestem w ciężkim szoku i aż sie boje co będzie później.
    czy ktoś jeszcze może wypowiedziec sie na temat wróżki Nataliji?:)
  • gusiak871 06.02.11, 13:15
    Dodam jeszcze, że wróżka Natalija jest dla mnie nie tyle świetną wróżka, ale także wspaniałą, miłą, ciepłą kobieta. Można z nia naprawde szczerze porozmoawiac i sie poradzic:) Polecam.
    A ja napewno jeszcze nie raz skorzystam:)
  • bobras7 02.03.11, 20:52
    rozmawiałem z wróżką Nataliją dwa razy, wzbudziła we mnie zaufanie:)
    jedna wróżba spełniła się, co mimo wszystko zaskoczyło mnie i czekam na kolejny rozwój zdarzeń, co jeszcze mogę dodać to to, że nie zostawi nikogo bez pomocy, do tej pory prowadzę z nią korespondencję, gdy nurtuje mnie jakiekolwiek pytanie nie zostawia tego bez odpowiedzi, co najbardziej mi się w niej spodobało to to, że mówi o wszystkim wprost:) polecam kożystanie z jej usług
  • bobnisek 26.02.11, 13:25
    Witam :) ja bylam u tej wróżki w czwartek.i powiem szczerze,ze to najlepsza wrozka u jakiej bylam( procz cyganki ze zgierza,ale tamta juz niestety nie zyje )
    Pani bardzo miła,widac ze ma ciepla osobowosc.Az sie troche balam,bo patrzyla na mnie tak przenikliwie jakby z mojego wnetrza chciala cos wyczytac.Sprawdzilo mi sie wszystko,powiedziala o faktach ktore sie dzialy w tyg...bardzo mnie zadziwila szczeroscia i tym ze dosadnie wszystko powiedziala.powiedziala mi prawde o mnie,az mi poszlo w pięty i musialam sobie przemyslec moje postepowanie itd,i oczywiscie przyznalam jej racje.
    Pani bierze nie az tak duzo ale jak sie chce zeby powrozyla na inna osobe to trzeba doplacic 10zl.ale nie zaluje nawet grosza,bo dowiedzialam sie na prawde pare ciekawych rzeczy.....WSZYSTKIM POLECAM,na prawde warto
  • morela-4 01.03.11, 21:47
    Ja byłam dzisiaj w Ksawerowie, i musze powiedzieć, ze Pani Natalija jest bardzo ciepłą i milą osobą. Oprócz stawiania kart, osobiście bardzo sobie cenie rozmowę, a z niej wynika jest ona pogodną i życiowo mądrą kobietą. Z kart bardzo trafnie określa typ osobowości i charakteru człowieka, wskazała bardzo wyraźnie moje błędy postępowania i doradziła co mam zrobić by to zmienić. Po tej wizycie czuje się zmotywowana do pracy nad sobą i swoim postępowaniem. Wszystkim z Was, którzy maja rozterki życiowe szczerze polecam wizytę u tej Pani, pozdrawiam.
  • annakaminska3 28.04.11, 14:03
    Witam ja też byłam u tej wróżki jakiś czas temu szkoda kasy mimo że to tylko 50 zł ponieważ nic szczególnego mi nie powiedziała tzn bardzo mało było treści blblabla dużo rzeczy teraźniejszych to była nieprawda nic się też nie sprawdziło wymyśliła mi jakieś choroby specjalnie poszłam zbadać i nic się nie potwierdziło szkoda kasy w swoim życiu byłam u wielu wrożek ale żadna mi się nigdy nie sprawdziła u kilku byłam kilakrotnie bo miłe ale potem zdałam sobie sprawę że nie ma sensu pozdrawiam Anka
  • gusiak871 15.05.11, 17:10
    Myślę,że to co pisze Pani Ania to same bzdury. Czasami człowiek nie chce uwierzyc że cos co powie nam wróżka się sprawdzi, wiec może właśnie nadszedl czas Pani Aniu na to żeby spojrzec prawdzie w oczy i czasami właśnie posłuchac tego co mówi taka wróżka jaką jest Pani Natalija, gdyż to co wróży i jej porady są bardzo cenne.
    Ja już wiele razy miałąm przyjemnośc spotkac się z wrózką Nataliją i to co wyszło w kartach wyszło i w życiu.
    Ale patrząc również na inne pozytywne opinie można stwierdzic że nie tylko mnie się wiele rzeczy sprawdziło.
    Dlatego jeżeli Pani Nataliji wyszło z kart że powinna Pani zawitac u lekarza to radziłabym zrobic to powtornie, gdyż Pani choroba nie musiałą ukazac się w ciągu 24h ale w najbliższym możliwe czasie ....

Pozdrawiam wszystkich i szczerze polecam wróżby Pani Nataliji. !!!!!!!!!
  • annakaminska3 14.06.11, 12:51
    Witam nie poszłąm do lekarza w ciągu 24 godzin tylko po dwóch tygodniach i choroba błędnika miała już być rozwinięta a nic nie wyszło powiedziałą mi że jestem samotna i nie będę miałą dzieci a mam męża i dwoje dzieci że w tej pracy co jestem źle się czuję a to nieprawda jak zapytałam o koleżankę z któą nie mam kontaktu powiedziała że mamy swietny kontakt itd itd, nic z teraźniejszośći i przyszłości się nie potwierdziło natomiast polecam wróżkę marixx z piotrkowskiej 79 rzetelna a to że inni piszą dobrze to nie znaczy że wg mnie obiektywnie nie jest dobrą wróżką i tyle
  • 2natalija 15.06.11, 13:12
    witam pani Anno nie rozumiem dla czego pani klamie doskonale pamietam pania i pani pytania i to co pani odpowiedzialam i absolutnie niczego z tego co pani wypisuje nie bylo etyka wrozki nie pozwala mi pisac o czym pani pytala bo nie rozmawiam na temat swoich klientow ale jak pani bedzie nadal promowac moim kosztem i kosztem innych wrozek (ktorych pani tez miesza z blotem)swoja znajoma wrozke to bede zmuszana przypomniec pani pytania i moje odpowiedzi,a to ze pani juz sie pogubila i nie jest szczera mowi fakt ze troche wczesniej pisala pani ze pytala u wrozek o chlopaka ktory wyjechal i nie moze pani odpuscic tego faktu a wrozki klamaly i obiecywaly ze bedziecie razem a teraz maz i dwojka dzieci?Cos sie pani zapedzila,czy zaniki pamieci?Szczegolnie ze to na tym samym forum,i tez pani promowala swoja wrozke!!!Prosze bardzo, ale nie obrzucac kogos blotem,rozumiem ze ja nie wszystkim odpowiadam i pasuje,nie musze ,kazdy ma prawo wyboru,ale na widoczne klamstwa nie moge milczec,mysle ze ktos kto moderuje te strone powinien zwroczic uwage na nieprawidlowosci w pani opowiesciach,z calym szacunkiem Natalija
  • annakaminska3 16.06.11, 15:42
    witam może Pani napisać pytania jakie zadawałam , ja przyszłam i chciałam zobaczyć czy jest Pani dobrą wróżką dlatego jak Pani powiedziała że jestem sama to przytaknęłam jak Pani powiedziała że mam chory błędnik też mprzytaknęłam ale Pani w kartach zobaczyła że jestem sama no to chciałam zobaczyć jak będzie dalej , a wróżkę promuję bo do niej poszłam i mi się sprawdziło skoro Pani wyszło że jestem sama to pytałam kiedy poznam kogoś a Pani odpowiedziała kiedy i kogo, skoro zobaczyłam że już przy pierwszym rozkładzie Pani się mota no to stwierdziłam że jest to niepoważne i też byłam niepoważna, bo to usługa za którą Pani bierze kasę , a pytania może Pani ujawnić nie zmienia to faktu że nie [powiedziała mi Pani prawdy i tyle
  • annakaminska3 16.06.11, 15:51
    A zresztą dla Pani dobrego samopoczucia i ogółu jeśli taka wola niech będzie że to ja jestewm w błędzie i piszę samą nieprawdę. Jest Pani dobrą wróżką i wszystko co mi Pani powiedziałą to prawda. Pozdrawiam
  • elcia7508 05.09.13, 08:07
    Proszę sie nie przejmować takimi osobami , zawsze zdarzy sie ktoś , kto ze zwykłej złośliwości oczerni człowieka który starał się jemu pomóc.
  • gusiak871 15.06.11, 21:13
    Naparwde nie rozumiem po co Pani Ania pisze takie bzdury. Informuje wszystkich, którzy to przeczytają- NIE WIERZCIE PANI ANI !!!!! Same bzdury, głupoty i kłamstwa, szkoda tylko że nie wiadomo po ci i w jakim celu. No fakt, najlepiej promowac inna wróżkę z Piotrkowskiej a oczerniac inna- gratuluje tak "ciekawego" pomysłu!
    Nie wiem po co Pani Aniu, chodzi Pani po tych wszystkich wróżkach i zasięga ich wróżb jak i również porad, jak następstwem tego potem jest brak wiary w to co mówią, a uważam,że po prostu brak Pani samokrytyki. Myślę,że powinna Pani w końcu zrozumiec, że wróżka nie jest ani lekarzem specjalistą,żeby dokładnie wypowiadac sie o Pani chorobach i wiem że Pani Natalija nigdy by nawet nie próbowała w coś takiego się zabawic a mianowicie w lekarza. Ja jestem tego dobrym przykładem, gdyż Pani natalija zasugerowałą, że powinnam sie zbadac gdyż karty pokazują problemy ze zdrowiem jak i również moja cera i oczy miały cos wg Pani Nataliji nie dobrego. Nie chciałabym mówic na forum co okazało się jak zawitałam u lekarza, jaka była jego diagnoza. naszczęście w samą pore!!!!.....
    A druga sprawa jest taka,że wróżka to NIE czarodziejka! I myślę Pani Aniu,że czas zejśc na ziemię i oswoic się z myslą , iż wróżka nie jest od tego żeby mówiła Pani to co by Pani sobie wymarzyła, wymyśliła a nawet bardzo chciała.... to nie czarodziejka....!!!! I to nie powód żeby oczerniac Panią Nataliję.

Uważam,że Pani opinia, a tak naprawde same kłamstewka, NIC nie wskórają,żeby zepsuc opinię Pani Nataliji ...;-) Pozdrawiam wszystkich fanów naszej wrózki Nataliji i ją samą ;-)

• aniaszyd 14.04.12, 10:20
    annakaminska3 napisała:

> Witam nie poszłąm do lekarza w ciągu 24 godzin tylko po dwóch tygodniach i chor
    > oba błędnika miała już być rozwinięta a nic nie wyszło powiedziałą mi że jestem
    > samotna i nie będę miałą dzieci a mam męża i dwoje dzieci że w tej pracy co je
    > stem źle się czuję a to nieprawda jak zapytałam o koleżankę z któą nie mam kont
    > aktu powiedziała że mamy swietny kontakt itd itd, nic z teraźniejszośći i przy
    > szłości się nie potwierdziło natomiast polecam wróżkę marixx z piotrkowskiej 79
    > rzetelna a to że inni piszą dobrze to nie znaczy że wg mnie obiektywnie nie je
    > st dobrą wróżką i tyle

ODPOWIEDŹ :
    Witam. Moja intuicja podpowiada mi, że annakaminska3 to kłamczucha i ogólnie zła osoba. W jej profilu na stronie ludzie.gazeta.pl/annakaminska3/0,0.html - istnieje taki oto wpis, cytuję " hej wszystkim jak ktoś z facetów jeszcze szukam chętnie się zapoznam mam na imię anka jestem z Łodzi mam 35 lat mój e-mail annakaminska3@o2.pl" . Celowo na samym początku zacytowałam jej odpowiedź na pytanie o panią Nataliję. Wg mnie nic dodać, nic ująć. Skoro mam męża i dwójkę dzieci to po co się prosi o faceta???? Proste wnioski : 1. jeśli ma męża i dwójkę dzieci, tzn. że jest złą kobietą , by nie powiedzieć k....., która kłamie szuka szczęścia z innymi . 2. Jeśli go nie ma, to też kłamie i na dodatek fałszywie oskarża panią Nataliję o nieprofesjonalizm i zarzuca jej bzdury i kłamstwa. Na miejscu osoby o nicku annakaminska3 bałabym się i czym prędzej szczerze przeprosiłabym panią Nataliję i innych, których zraniła swoimi głupimi postami, bowiem nie można bezkarnie krzywdzić innych, wszystkie krzywdy wracają do krzywdzicieli i to bardzo bardzo zwielokrotnione...
  • arla84 16.06.11, 12:59
    Byłam wczoraj u wróżki Nataliji i muszę stwierdzić, że jestem zadowolona z wizyty u niej dlatego,że wiele rzeczy mi powiedziała, które już się wydarzyły,np. o zachowaniu naszych bliskich o tym co robią w danym momencie. Te fakty się zgadzały, więc pewnie najbliższa przyszłość też okaże się taka jak mówi pani Natalija. Podczas wróżby ostrzega nas przed złymi rzeczami i naprowadza co zrobić by ta zła wróżba się nie spełniła bo dużo zależy od nas samych czy będziemy w stanie zmienić nasze postępowanie i odwrócić to co nasz czeka złego. Na pewno zawitam u tej wrózki jeszcze nie raz.. Polecam !
  • asabi 12.02.11, 14:03
    Tak jest jasnowidzącą. Jak na razie nie trafiłam na tak dobrą wróżkę. Mówi konkretnie- jak na razie to co powiedziało wyszło w życiu. Myślę, że to co lepsze też sie sprawdzi, a już widać pierwsze oznaki jej przepowiedni. Godna polecenia.
  • kaa-cha 13.02.11, 17:14
    a czy ktoś może powiedzieć ile kosztuje wizyta u niej?
  • karoli-nalodz 13.02.11, 17:39
    Ja zapłaciłam 50 złotych i warto było, zapłaciła bym nawet 100 jak bym wiedziała ze jest tak dobra.
  • elcia7508 21.04.13, 19:57
    Warto, przez skype i przelew bankowy tez bezproblemowo bylo:)
  • karoli-nalodz 05.05.14, 14:22
    jaki koszt przez skype?
  • wrozkawarszawa 24.02.11, 11:35
    Ja uważam, że najlepsze wróżki są na stronie www.wróżka.com wróżka pozdrawiam Irena
  • bemowowawa 28.03.11, 11:09
    i ja korzystałam u usług Pani Natali i rówinież jestem zachwycona umiejętnościami, i trafną oceną sytuacji. A rady co do poprawiania sytuacji bez cenne ! szczerze polecam warto na prawde !!! a przytym nie drogo 50 zł. na siebie a na osoby 10 zł. Ja na pewno jeszcze bede korzystać. Póki co ja kontaktowałam sie przez skype, co nie pomiejsza umiejętności jak i wróżby dla mnie. jeszcze raz polecam .
  • raz.d.wa 20.05.11, 19:17
    byłem dwa mies temu,
    czekam, aż się sprawdzi to co powiedziała, bo jak na razie to się nic nie dzieje,
    podobno się spełni w ciągu 2 lat...
    hmmm...
  • beata071 14.06.11, 08:45
    LEKARZ LUDZKICH DUSZ.
    Można powiedzieć JASNOWIDZ , SZARLATAN. Można nie wierzyć.
    Powiem tak bardzo sceptycznie podeszłam do sprawy, do momentu jak ta kobieta powiedziała mi kilka rzeczy z mojej przeszłości/ nigdy jej na oczy nie widziałam- trafiłam przez przypadek, bez polecenia/.
    Nie było miłe to co miało się wydarzyć. Niestety spełniło się. Teraz już jest za mną. Nie chodziło o to czy mnie rzuci i będzie inny- to nie były moje problemy.
    Miesiąc temu odważyłam się na następną wizytę. To co usłyszałam zaskoczyło mnie- radośnie. Jak na razie miała rację-dziwne i szokujące. Co będzie dalej? Mam nadzieję, że tak jak do tej pory spełni się jej przepowiednia.
  • weronika1470 14.06.11, 21:25
    Przyznam się, koleżanka mnie namówiła na pójście do wróżki.
    Kolejna porażka. NIE !!!! Pełne zaskoczenie. Karty były jej książką, z której przeczytała o mnie. Dziwne- głupio się poczułam jak powiedziała o rzeczach, które uciekły mi z pamięci.
    Jeszcze bardziej o osobach, które zapomniałam- cud!
    To jest najdziwniejsze, że to co wyczytała szybciej wolniej staje się rzeczywistością.
    Jeżeli się nie boicie usłyszeć prawdy- POLECAM
  • aniakorba 15.06.11, 13:16
    Witam wszystkich !!! :) Polecam wszystkim wizytę u tej niezwykłej osoby . Jej wróżby są niezwykle trafne i sprawdzają się. Chodze do niej gdy mam jakiś problem i oprócz wróżby służy zwykła, ludzką,życzliwą radą . Oprócz tego, że jest bardzo dobrą wróżka , jest także bardzo dobrym człowiekiem .Gorąco polecam :)
  • kasia777dwa 30.06.11, 10:00
    Witam.
    Zagubiona życiowo ;-( Wstyd się przyznać do porażki ,ale taka jest prawda.
    Jestem dojrzałą kobietą która znalazła się na rozdrożu życiowym;-( Jak idiotka biegałam po wróżkach ,a zwiedziłam ich bardzo wiele.Wszystkie wróżki u których byłam mówiły mi to co chciałam( chyba usłyszeć ) W końcu powiedziałam sobie dość tych bredni i przestałam sobie wróżyć ............................... Do pewnego momentu,przez przypadek otworzyła mi się stronka Pani Natalii postanowiłam po raz ostatni skorzystać z wróżby.Zadzwoniłam i usłyszałam ciepły ,cudowny głos ,to mnie bardzo ujęło .Po rozmowie stwierdziłam że Pani Natalia ma niesamowitą wiedzę ,momentami się bałam zdecydować na wróżbę.Tylko dla tego że usłyszę coś czego się boję ,tzn prawdy która nie zawsze jest dla Nas wygodna.Umówiłam się z Panią Natalią na wróżbę i proszę mi wierzyć NIE ŻAŁUJĘ ,to co usłyszałam to cała prawda,(głos,ręce i nogi mi drżały )byłam w szoku.Pani Natalia i Jej Cudowna Mama otworzyły mi oczy i pomogły odzyskać wiarę .Dzięki Tym cudownym kobietom,dziś inaczej myślę .Przed wróżbą miałam mętlik w głowie z podjęciem decyzji (chodzi mi o mój związek z partnerem) Po rozmowie z Panią Natalią ,miałam odpowiedź .Teraz już wiem,że nie zamienię Pani Natalii na żadną inną wróżkę .Pani Natalia jest wyjątkowa ,to osoba która naprawdę pomaga ,mówi wprost i co najważniejsze chcę dla Nas dobrze.To terapeutka Dusz ,dla mnie osobiście to najlepsza wróżka jaką poznałam .Pani Natalia jest Kochaną osobą ,bardzo Ją szanuję ,wręcz uwielbiam.
    Pani Natalio Kochana pragnę podziękować Pani i Mamie za wszystko ,a przede wszystkim za dobroć serca .
    Nie wstydzę się tego napisać ale Kocham te Kobiety,bo są jak Anioły .
    Pozdrawiam cieplutko .
    Kasia z Warszawy.
  • aniakorb 13.11.13, 11:06
    chodzę na wizyty do pani Nataliji już od dłuższego czasu. Byłam już u wielu wróżek w swoim życiu ale nigdy nie spotkałam się z tak niezwykłym darem ale też niezwykłym człowiekiem jak ta Pani. Jest niesamowita osobą, która ma misję na tym świecie. Co ważnie oprócz "suchych" faktów wynikających z wróżb Pani Natalija służy również swoimi radami wynikającymi z ogromnej mądrości życiowej. Mam dopiero 22 lata i czasami nie należę do roztropnych i odpowiedzialnych osób, wiele razy właśnie dzięki wizycie u tej Pani zaczynały mi się otwierać oczy na pewne sprawy. Nie wiem jakich słów mam użyć, żeby wyrazić podziw nad zdolnościami i aurą Pani Nataliji. Jeśli ktoś chce pójść do wróżki to tylko do Niej. Myślę, że najlepszą rekomendacją jest to, że powracam do tej Pani już od 3 lat.
  • kkkaaa1234 13.11.13, 17:16
    ale sprawdza Ci się to co przepowiada na przyszłość? czy raczej z dobrych rad jesteś zadowolona? pytam gdyż byłam i czekam aż coś zacznie się sprawdzać ... jak byś określiła sprawdzalność tego co mówi Pani Natalia ??
  • bogna2407 01.04.14, 11:10
    Odwiedziłam Panią Natalije i jej mamę i jestem bardzo wdzięczna za okazana pomoc-gorąco polecam:)
  • kalambury21 15.10.14, 18:17
    Witam
    Chciałam po własnych spostrzeżeniach i namacalnemu dowodowi umocnić fakt ,ze Pani Natalija i Jej mama są niezwykłymi osobami o szerokim spektrum możliwosci działania przez ;dywinację (wyostrzony ,trafny zmysł 3 oka ) po uzdrawianie ,które przywróciło do pionu i złagodziło nadszarpniety stan zdrowotny ..
    Na spotkanie osobistę przyjechałam z daleka ,kierując sie poniekąd przeświadczeniami "sił wyzszych " ,które same mną pokierowały w trafności wyboru ,woli serca i głebokiej wierze ..
    Byłam ówcześnie jak każdy z nas w "zaścianku " labiryntu ,zakręcie życiowym i pragnieniem odnalezienie ,wyjścia drogi z tego otępienia ,bólu ..
    Po wizycie nie tylko umocniłam swoją wiare ,ale dosłownie poprawił się stan zdrowia także dzięki mamie Nataliji ,której dziękuje z całego serca !
    Mozna polemizowac w temacie nad efektywnością ,pytać i różnocować poglądy ,ale serdecznie jednak polecam Państwu przekonać się osobiście ile dobrodziejstw zaoowocuje w Waszym życiu a na pewno nastąpi poprawa ! ..
    Teraz akceptuje świadectwo wiary , skłonie sie nawet do porównania ,że Panie mają anielskie moce :)
    Słońca w sercu
    Pozdrawiaja góry :-)
  • mi1986lka 30.06.11, 21:08
    Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
    Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
    na smierc.org
    i otrzymałam znów tę datę! ((
    Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
  • kasia777dwa 30.06.11, 23:19
    Nie powinnaś aż tak bardzo brać to do siebie.Spróbuj porozmawiać z Panią Natalią z pewnością Cię nie zostawi w potrzebie.
    Zaufaj mi, wiem co piszę.
  • gusiak871 04.08.11, 16:25
    Witam, to znowu ja, miłośniczka wrózki Natliji.
    Chciałabym podziękować Pani Nataliji i jej mamie bo w ostatnim czasie bardzo mi pomogły w zyciu uczuciowym. To wspaniałe kobiety. Ich rady sa bardzo cenne. To co mi wrózka Natalija wrózyła i karty pokazywały znowu się sprawdza. Czekam z niecierpliwością na całą reszte która ma się wydarzyć i spełnić. Może być juz teraz tylko lepiej..... ;-)

• wgosia78 26.08.11, 19:04
    Witam, ja byłam u Pani Nataliji pierwszy raz, rozłożyła karty i wszystko co powiedziała na czas teraźniejszy się zgadzało, co w przyszłości myślę, że się spełni. Bardzo miła, sympatyczna,ciepła osoba. Co prawda wyjeżdżam z Polski, ale jak tylko tu będę przyjeżdżać z przyjemnością pójdę do Pani Nataliji.
  • mississa 20.09.11, 14:05
    Tak, byłam u niej dwa razy i wszystko się sprawdziło. Poza tym Natalija jest dobrym i szczerym człowiekiem. Polecam
  • gusiak871 27.10.11, 09:43
    U wróżki Natalji byłam kolejny raz ;-) I jestem w ciężkim szoku bo znowu wszystko mi się sprawdza.....;-) ale powiem szczerze, że czekam na resztę, która ma sie jeszcze wydażyc... a wiem że się wydaży .
    Naprawde polecam, jest niesamowita !!! ;-)
  • fasolkaeliza 24.11.11, 23:27
    Kochani,
    bardzo proszę czy ktoś z Was mógłby opisać jak tam dojechać?
    Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
    fasolka
  • gosik_beauty 30.11.11, 11:35
    Mysle ze najpierw powinnas zadzwonic i sie umowic, tel, 518-384-911, mysle ze nic sie nie stanie jak tu go podam bo w necie i fejsie jest udostepniony publicznie
  • agatalodz 10.01.12, 15:30
    Ostatnio bylam po raz kolejny u pani Nataliji i mialam okazje poznac jej mame , kobieta ta fenomenalnie wrozy z dloni , odczynia uroki, szkoda tylko ze niedlugo znowu bedzie musiala wyjechac na Ukraine bo we dwie z pania Natalija tworza niesamowity duet .
  • noda2005 13.02.12, 14:18
    Byłam u Pani Natalii z 1,5 miesiąca temu. Teraźniejszość była opisana super, nie mam nic do zarzucenia. Ale co dotyczy przyszłości, to nie sprawdziło się NIC. Może jeszcze mało czasu minęło, ale jak na razie NIC a NIC. W ogóle.
  • 40ok2012 24.02.12, 13:10
    Po raz kolejny skorzystałam z usług Pani Natalii oraz jej mamy. I jestem bardzo zadowolona.
    Mama Pani Natalii tworzy cuda, polecam skorzystać z jej usług wszystkim samotnym, zmęczonym bezskutecznym poszukiwaniem tej drugiej połowy! To na prawdę działa!!!!!! Sprawdziłam to osobiście i jestem pod wrażeniem) Życie w krótkim czasie tak bardzo zmieniło się po wizycie u mamy Pani Natalii))
    Te dwie panie tworzą niesamowity duet, czytają wydarzenia w życiu jak z otwartej książki, dla każdego mają dobrą radę, są kobietami ciepłymi i mądrymi) Rozmawiać z nimi to sama przyjemność i ulga dla serca cierpiącego. Jeszcze nie jeden raz będę prosiła Pani Natalię o pomoc w rozwiązaniu pytań, które przed każdym z nas czasami stawia życie) Jak dobrze mieć możliwość poprosić kogoś o dobrą radę! Dziękuję paniom bardzo) Oksana z Łodzi.
  • magda25m77 19.03.12, 23:51
    Również korzystałam już dwukrotnie z usług Pani Nataliji i potwierdzam, że P.N. potrafi z kart wyczytać co działo się w naszym życiu dotychczas i przepowiedzieć przyszłość .U mnie wszystko się sprawdziło,aż na początku sama nie mogłam w to uwierzyć. Ja jestem bardzo zadowolona i napewno będę nadal odwiedzać P.N.,gdyż spokojniej mi się żyje odkąd wiem czego się spodziewać i jak sobie z tym radzić. Dodam jeszcze, ze byłam z moją siostrą i u niej też już wiele rzeczy się sprawdziło.Dlatego jeśli ktoś zastanawia się nad wizytą u wróżki z czystym sercem zachęcam do odwiedzin u P.N.,bo działa !!! Pani Natalijo ja za wszystko bardzo dziękuję i pozdrawiam Panią i Pani Mamę. Magda
  • iopi 12.03.12, 14:54
    ma być z nią wywiad na portalu lokalnym www.ksawerow.org
  • aniaszyd 14.04.12, 10:31
    Witam. Byłam u pani Natlji i jej mamy 3 razy. Uważam, że obie bardzo mi pomogły. To bardzo mądre, uczciwe i wspaniałe kobiety. Teraz z usług pani Natalji korzystam "na odległość", tzn. umawiamy się na telefon albo na skyp'a. Ta "zdalna" forma bardzo mi odpowiada, bo nie tracę czasu ani pieniędzy na dojazd. Wróżba tak samo się sprawdza i tyle samo kosztuje.
    Jestem stałą klientką, więc nietrudno wysunąć wniosek, że jestem zadowolona, nie będę pisać co mi pani Natalija i jej mama mówiły, bo to moje bardzo osobiste sprawy, w każdym razie z całą pewnością są wiarygodne i to bardzo. Wszystkim, którzy mają problemy i nie umieją sobie sami poradzić podaję nr telefonu do pani Natalji : 518384911. Nie mogę się też doczekać, kiedy znów przyjedzie jej mama (wyjechała na Ukrainę - podobno ma wrócić pod koniec maja) - do mamy pani Nataliji trzeba się udać osobiście - z całą pewnością warto :) Pozdrawiam wszystkich bardzo radośnie, w szczególności panią Natalijię i jej mamę i życzę wszystkim bardzo wesołego, szerokiego uśmiechu, takiego od ucha do ucha :)))))
  • aniaszyd 14.04.12, 11:06
    Wszystkim, którym trudno jest trafić do p. Nataliji podaje jej telefon. Ona przyjmuje w Ksawerowie, ale to już są prawie Pabianice. Najlepiej jest umówić się z nią wcześniej telefonicznie, bo wizyta u p. Nataliji trwa ok. 1 godziny, więc jak będą umówione 2-3 osoby to trzeba czekać. tym bardziej, że do p. Nataliji przyjeżdżają ludzie z różnych stron, często naprawdę z daleka i to po kilka osób. Sama tego już doświadczyłam i czekałam prawie 3 godziny. Pani Nataliija nie spieszy się, dokładnie przekazuje informacje i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, więc nic się nie przyspieszy. W pobliżu nie ma sklepów ani kawiarni czy restauracji, na dodatek była zima, więc czekałam u p. Nataliji w domu. Dlatego wszystkim, którzy cenią swój czas podaję numer telefonu do p. Nataliji - 518384911. Wszystkim zaś niecierpliwym przekazuję, że mimo czekania (z mojej winy bo się nie umówiłam) warto było czekać na rozmowę z p. Nataliją, dlatego też zostałam jej stałą klientką.
  • 0azja0 31.05.12, 18:41
    Była u niej 21 maja i w ciągu tygodnia wszystko się sprawdziło. Próbowałam nie kierować sie tym co usłyszałam i na siłę zmienić los, nie dopuścić do tego,żeby sie sprawdziło to co powiedziała. Moje trudy poszły na marne. Już teraz wiem,że każdy ma coś zapisane i czy zrobimy tak czy inaczej i tak się to spełni. Pani Natalia poprzez wróżbę chciała mnie przygotować na to co jest nieuniknione. w tej chwili doświadczyłam złych rzeczy ale powiedziała,że będzie też dobrze. Czekam w takim razie na lepsze jutro... Dziękuje Pani bardzo za pomoc, radę i otwarcie oczu na pewne sprawy.
  • madzialena424 04.06.12, 15:25
    Witam. Od czasu do czasu korzystam z usług Pani Natalii i szczerze powiem, że do tej pory wszystko mi się sprawdza! Aż sama jestem w szoku bo kiedys byłam u innej i niestety nie była tak świetna i dokładna jak Pani Natalija :) Polecam ją osobiście! To bardzo miła i sympatyczna osoba, która ze zwykłych kart potrafi powiedziec co tylko chcesz.! Jest naprawdę dobra w tym co robi i jej mama również! Bardzo dużo mi pomogły i zapewne jeszcze nie raz skorzystam z ich usług. POLECAM!!!
  • martinka111187 22.08.12, 18:43
    Witam

Potwierdzam, ta wróżka jest niesamowita. Nie wiem jak to robi....ale wszystko sprawdza się ze szczegółami. Co pół roku zgłaszam się do niej na wizję za pomocą skype i za każdym razem nie mogę uwierzyć w jej zdolności. Lepszej wróżki niż Natalija......nie ma!!!!

POlecam.....
  • theblacksagan 28.08.12, 22:49
    Witam

Rzeczywiście sporo rzeczy, które powiedziała Pani Natalija były zgodne z prawdą. Starałem się zbyt wiele nie mówić o sobie i czekać na to co wyczyta z kart pani Natalija. Powiedziała, że moja mama bardzo troszczy się o mnie i mogę jej naprawdę dużo zawdzięczać. Rzeczywiście tak jest bo moja matka (choć nie jestem mami-synkiem) sporo rzeczy za mnie załatwiała a jestem dorosły i moja mama równie dobrze mogłaby już nie żyć, nie mieszkać ze mną etc. Przedtem nic na ten temat pani Natalijii nie mówiłem więc rzeczywiście wg mnie jej intuicja może być uznana za ponad przeciętną. W tym przypadku trafiła w przysłowiową dziesiątkę.
    Na pewno spotkanie z wróżką może być nowym i ciekawym doświadczeniem tym bardziej, że 50 zł jest przystępną stawką za prawie godzinę wróżenia i odpowiadania na zadane pytania. Uważam, że 150 czy 200 zł za 10 minutową pogawędkę z inną wróżką o wątpliwych zdolnościach jest nieco bez sensu dla osób rozbitych, z problemami, szukających pocieszenia w jakiejkolwiek osobie.

Polecam Piotr
  • gusiak871 14.11.12, 17:47
    Ja powiem tak... Ojoj u mnie to dużooo by opowiadac ....
    Już ponad 1,5 raku minęło jak pierwszy raz byłam u wróżki Nataliji i bywałam tam bardzo często.... gdyż jak pewnie każdy człowiek chce byc szczęśliwy i przewodnim tematem są sprawy uczuciowe....
    I już wtedy pamiętam jak mi pierwszy raz powiedziała,że " będzie w moim życiu młody chłopak, wiek zbliżony do mnie, ze to on będzie tym jedynym,że zamieszkamy razem,że to będzie poważny związek itd..."
    No ale ja wtedy byłam zakochana w kimś innym i w kartach wychodziło,że z obecnym partnerem jest totalna klapa i tak będzie.
    Natalija nie chciała mnie ranic, ale powiedziała,że najlepiej bym zrobiła jakbym dała sobie spokój z obecnym facetem bo nic z tego nie bedzię i,że będe tylko cierpiec..... a najlepiej bym zrobiła jakbym poczekała na tą swoją drugą połówkę bo juz niedługo go poznam....- brzmiało to wtedy trochę dla mnie niedorzecznie....Ale pół roku temu,zostawiając człowiek ,który wykańczał mnie nerwowo wszystko zmieniło się na lepsze..... W końcu poznałam tego jedynego o ktorym mówiła mi Natalija, wszystko się zgadzało, cały jego opis, wiek, jego praca itd. jestesmy ze soba prawie pół roku, a ja czuje że to ten. Co również potwierdziła Natalija, bo pojawiłam się u Niej szybciutko by zobaczyła w kartach.
    Wiem ,że to ten bo to czuję.... za pare tygodni przeprowadzamy się ;-) a jeśli zdarzy się reszta rzeczy,które mi przepowiedziała, na pawno o tym tutaj napisze , a patrząc co się na bierząco u mnie dzieje, to na pewno się sprawdzi.
    Polecam Nataliję i jej mame. To są dwa dobre aniłoki, które mi bardzo pomogły!! Dały mi wiarę i siłę, że wszytsko się ułoży, i tak jest!

• lwica1998 15.11.12, 12:59
    Gorąco polecam skorzystanie z usług profesjonalnych wróżek.
    --
    www.wrozenie24.com/kabala-symbole/
  • lukas_07 01.12.12, 14:48
    Witam, chciałem zapytać w jakim rejonie Ksawerowa mieszka pani Natalija? Pytam ponieważ też jestem z Ksawerowa. Przez przypadek trafiłem na forum i bardzo mnie zainteresowało. Mam zamiar za jakiś czas skorzystać z usług pani Nataliji.
    Z góry dzięki pozdrawiam.
  • elcia7508 15.01.13, 20:00
    korzystałam z usług pani Natalii przez Skype pol roku temu i 60 procent tego co mi wywróżyła sprawdziło sie i te zle przepowiednie jak na przykład choroba mojego taty tak i te dobre bardzo dziekuje i na pewno nie raz jeszcze skorzystam,bo jestem ciekawa co dalej
  • ewajowita 09.03.13, 15:46
    Witam :-) wczoraj był 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji na Galerii "Olimpii" w Bełchatowie
    zaszczyciła nas swoją ciepłą obecnością Pani Natalija. Osoba magiczna ,spotkanie z nią było dla mnie niezwykłym przeżyciem . Opowieść z kart przeplatała się szczerą rozmową jakbym Panią Natalię znała od lat a co ciekawsze bardziej ona mnie:-) Niemal godzina a umknęła jak 5 minut,
    wciąż czuję niedosyt czasu z nią spędzonego. Trafne wnioski i strzały w 10 . Dające do myślenia, uwagi dotyczące prawdziwego życia. Mam nr tel i na pewno umówię się na spotkanie, na pogawędkę o życiu i uczuciach. Wrażliwość i otwartość ,ciepłe rozumiejące spojrzenie i ten niezapomniany uśmiech... po prostu magia. Nie wiem czy mnie Pani pamięta wśród tylu osób, którym wróżyła Pani tego dnia ale powiem tylko,że byłam na koniec przed 20.00 Pozdrawiam Panią :-) Ewa
  • beatachmielewska0 20.05.13, 10:16

Z całego serca polecam wróżkę Natalię. Byłam u Pani Natalki kilka razy i wszystko co mi powiedziała, sprawdziło się i nadal sprawdza. Korzystałam niestety z porad wrożek z programów ezoterycznych i były to pieniądze wyrzucone w błoto. Same brednie! Jeżeli ktoś naprawdę potrzebuje dowiedzieć się, co go czeka, to tylko u Pani Natalki. Jest ciepła, serdeczna, potrafi bardzo pomóc i co w naszych czasach istotne, nie jest droga. Dlatego bardzo polecam. Beata.
  • kkkaaa1234 24.05.13, 20:17
    byłam u Pani Natalii, jesli chodzi o terazniejszość trafiła w 100%, bardzo ale to bardzo trafnie określiła moją aktualną sytuację, a także mojego dopiero zakończonego związku, rozkładałam karty również na bbyłego i jego charakter został tak przedstawiony jakby ta Pani go znała z 10 lat, skusiłam się również na wróżbę od Pani Natalii mamy i ...... wszystko się zgadzało. Co do przyszłości nie jestem w stanie jeszcze nic powiedzieć (ale jak się zacznie sprawdzać to napiszę) bo byłam niedawno, jakiś miesiąc temu.
  • elcia7508 10.07.13, 08:05
    :):):) rewelacja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka