Dodaj do ulubionych

Świetna wrożka!!! Polecam!!!

29.11.11, 20:06
Cześć, ostatnio byłam u świetnej wrożki w Warszawie, w zasadzie przyjmowały mnie dwie wrożki( wyglądają na młode, wiec na wstępie trochę mnie to zdziwiło) jedna rozkłada klasyczne druga tarota, byłam w szoku bo nie pierwszy raz odwiedzałam wrożke, ale nigdy żadna nie powiedziała mi tyle prawdy o aktualnej mojej syt, i przeszlości, przyszłość też przepowiedziały ale poki co nie moge stwierdzic czy sie sprawdziło czy nie,bo byłam u nich 3 dni temu wydaje mi sie ze sa swietne!!!zapl tylko 70 zł :) wrazie co piszcie podam numer:)
Edytor zaawansowany
  • iwona88888 25.02.12, 23:15
    no ja miałam to samo, opowiedziała o mnie bardzo dużo.
  • szabrownik2 01.06.12, 13:11
    wróżka zinaida,to naprawdę sprawdzona i rzetelna osoba.niezły psycholog i wiarygodna tarocistka,wróżyła koleżance,a ona poleciła ja i mnie,chciałam iść osobiście,ale skorzystałąm z wróżby online i jestem bardzo,bardzo zadowolona. ma swoją stronę w necie mozna się zapoznac. niw wiem czy moge tu adres wrzucic www.wrozkazinaida.aq.pl/
  • zabajona190 10.08.12, 11:24
    Osobiście polecam wróżki z miejscowości Żelechów. Byłam ok 5 lat temu, dużo rzeczy mi się sprawdziło. Obecnie korzystam z wróżki on-line. Najbardziej przypadła mi do gustu wróżka Klara. Wróżba kosztuje 40zł jest dostepna na fb i ma swoją stronę na www.wrozby-tarot.com.
    A wy jakich polecacie wróżbitów on-line?
  • a.kowalczyk74 11.11.13, 11:53
    Ja mogę Wam polecić fajny serwis, w którym zrobiłam sobie wróżbę na 2014 rok: co-cie-czeka-w-2014.pl
  • porto2 23.08.12, 16:34
    Witam,
    wybieram się z koleżanką do wróżki, ale nie chcemy iść do pierwszej lepszej pseudo tarocistki za 200zł.
    czy byłabys tak miła i dała namiary na tą którą polecasz?
    mineło już troche czasu, coś sie sprawdziło?;-)
    z góry dziękuje za info zwrotne
    Agnieszka
  • lilia263 09.04.13, 20:44
    vitalissa sprawdzilo mi sie.
  • jonaszkarolak5 25.06.13, 14:32
    wróżka Letycja odpowiada przez email.Można pozostać anonimowym.Dzięki temu śmiało można zadawać pytania.

wrozkaletycja@wp.pl
  • deroviltarot 25.10.13, 14:01
    Zapraszam do mnie - ukladam indywidualnie karty, na podstawie m.in. daty urodzenia sprawdzam uklad i wpływ planet układu słonecznego rozpisuje horoskop. Prosze pisac na: magdalena.derovil@gmail.com
  • andromeda1a 22.05.14, 10:57
    ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
  • slodziuniazycia 14.11.14, 13:10
    mogę polecic wam sprawdzona przeze mnie już mnie wróżkę sarę, wszystko mi się sprawdza się,a takze potrafi pomóc w ciężkich chwilach, zostawia, wam adres email do niej :kobietamag@interia.pl ;)
  • amadeusz7700 28.08.16, 15:59
    nie wierzyłem we wrozki, ale byłem przybity i nie miałem z kim pogadac, ktos poradzil mi by spróbować z wróżby, i tak to się zaczęło, ona wrozy przez net, pobiera niskie ceny, zwracałem się do niej kilka razy, balem się wyprowadzic z miasta na wies, całkowicie zmienic swoje zycie, byłem po rozwodzie i zatracilem sens czegokolwiek, ale podniosłem się, gdyby nie Donata, nie wiem, co bym zrobil, może źle, ale jestem zadowolony ze zmian, wróciłem do swojej pasji, agroturystyki, która porzuciłem dla ukochanej, a teraz poznałem kobiete, Donata powiedziala, ze to ta wlasciwa :), polecam te wróżkę, dziekuje jej w ten sposób za wsparcie, wrozka_donata@op.pl
  • chariezdha 26.09.16, 19:04
    Polecam mishaukr@wp.pl, Pomaga na każdy problem :)
  • true99 21.11.16, 12:50
    Wróżka Elżbieta do której chodzę od ponad 10 lat, ma rodzinny dar wróżenia. I mówi tak jak pokazują karty, bez zbędnego koloryzowania a przy tym to miła i sympatyczna osoba. www.wrozkakrakow.pl tel. 887 543 000
  • martynkaminka 22.11.16, 20:17
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)
  • martcsaks 12.12.16, 09:47
    mogę polecić wam wróżke sarę, bardzo wiele mi pomogła, rozwiązała wiele moich problemów.,skorzystam z niej zapewne niebawem,email do niej :kobietamag@interia.pl jeszcze raz gorąco polecam
  • marietka12 14.12.16, 18:08
    podobnie jak inni widzę poprosiłam o pomoc wróżkę sarę i jej rady były w moim przypadku bardzo trafne,nie owijała w bawełnę ,wysoka bardzo sprawdzalność, gorąco polecam, email do niej ;kobietamag@interia.pl
  • mariamarias 24.12.16, 10:52
    mogę polecić wam rewelacyjna wrozke sare- już po 4 mieiacach prawie wszystko mi się sprawdzilo,email do niej kobietamag@interia.pl , szczerze polecam;)
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 10:00
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • martusiamila 12.02.17, 12:41
    mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.