Dodaj do ulubionych

prosba o wrozbe milosna

05.01.12, 15:33
Zwracam sie do kogokolwiek z prosba o wrozbe dot.mojego zwiazku.
Bardzo prosze,niech ktos mi w koncu odpowie....
Zwierciadlo1412
Edytor zaawansowany
  • emma_cole 26.03.12, 03:14
    forum.gazeta.pl/forum/f,191462,Wrozby_Emma_Cole.html
    Zapraszam Cię. Napisz pytanie + daty - w wolnej chwili Ci odpowiem, jeśli napiszesz dziś, to odpowiedź dostaniesz albo wieczorkiem albo nazajutrz rano.

--
    pozdrawiam,
    wróżka i rytualistka - Emma Cole

tel: 517126788
    GG. 19143571
  • zwierciadlo1412 27.03.12, 10:26
    Dziekuje,ze odezwala sie Pani do mnie:-))) Coprawda,prosbe wysylalam w zeszlym roku i troche sie wszystko zdeaktualizowalo,nastapilo u mnie rozstanie i raczej NIC sie w tej kwestii juiz nie zmieni. Jakkolwiek chcialabym cokolwiek wiedziec jak dalej potoczy sie moje zycie uczuciowe,czy w koncu spotkam kogos,komu moglabym naprawde zaufac i i kim wiazac mnie bedzie szczere uczucie. Milo mi bedzie,jesli znajdzie Pani dla mnie chwilke czasu .......
    Podaje swoja date ur.:14.12.1964,Ewa.
    Dziekuje z gory i serdecznie pozdrawiam.
    Ewa.
  • emma_cole 28.03.12, 10:20
    Na chwilę obecną widzę szanse na odnowienie starych kontaktów, rozpoczęcie nowego etapu w życiu - w tym roku z pewnością spotka Pani kogoś, kto umili Pani życie :) jest również ostrzeżenie - w Pani otoczeniu mogą się pojawiać osoby negatywnie do Pani nastawione, takie, które mogą chcieć trochę Pani namieszać w życiu. Jednak jest to jedynie przejściowe ; ogólnie wszystko wskazuje na to, że w tym roku powinno się u Pani coś rozpocząć - prawdopodobnie znajomość, która będzie mogła się przerodzić w coś głębszego.
    --
    pozdrawiam,
    wróżka i rytualistka - Emma Cole

tel: 517126788
  • randahl8 04.04.12, 00:32
    Dobry duszek czuwa… W gabinecie wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza z Wrocławia Tel. 605418522
    www.wrozby.pop.pl
    wywróżą ci wszystko, będziesz zdziwiony ich możliwościami i wiedzą. Warci są każdych pieniędzy. Ja się o tym przekonałem, moi znajomych też.
    Zapoznaj się z opiniami na forum rozmowy w toku rozmowywtoku.tvn.pl/forum.html?hashr=1&#forum:NCwxNTUsOCwxMTg0OTkyMiwwLDAsMCxmb3J1bTAwMS5qcw==
  • kasq7 30.04.12, 17:10
    jesli potrzebujesz wrozby milosnej, to mam dla ciebie dobra strone. Tez potrzebowalam jakiejs rady i ten horoskop naprwde mi pomogl. Sprawdzil sie w 90%.
    bralloso.com/kosmos/index.php
  • zabajona190 10.08.12, 11:32
    Ja o wróżbę miłosną pytałam wrózke Klare, płaciłam 40 zł.Odesłała mi mailem obszerną tekstową odpowiedz na moje pytania. W sumie wszystko się sprawdziło, chociaż wróżba nie była pozytywna niestety. Ciesze się jednak, że poznałam prawdę. Ma konto na fb" wróżka Klara".
    Pozdrawiam
    Ola
  • euzebiabio 01.05.14, 16:18
    ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
  • klaudyna234 19.05.14, 18:01
    ja ostatnio korzystalam z uslug wrzki sary,wiele mi pomogla, wiele rzeczy udalo mi sie uniknac.jakby co podaje wam do niej kontakt : kobietamag@interia.pl ,szczerze poolecam
  • slodziuniazycia 14.11.14, 13:14
    mogę polecic wam sprawdzona przeze mnie już mnie wróżkę sarę, wszystko mi się sprawdza się,a takze potrafi pomóc w ciężkich chwilach, zostawia, wam adres email do niej :kobietamag@interia.pl ;)
  • mariolaila12 01.06.15, 12:27
    mogę polecić wam wróżkę sarę, bardzo wiele mi się sprawdziło i w wielu sprawach mi pomogła, adres do niej-kobietamag@interia.pl
  • marietta29 05.07.15, 12:12
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, korzystam z jej wróżb już od przeszło roku i bardzo wiele się sprawdza, adres do niej-kobietamag@interia.pl
  • aleksanderbialog 05.07.16, 13:12
    ,
  • gorkapsx 04.08.16, 19:04
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, zwróciłam się do niej z kilkoma problemami, szybko dostałam odpowiedzi - rzeczowe, konkretne, pokrywające się , z pewnością nieraz jeszcze skorzystam , email do niej kobietamag@interia.pl gorąco polecam
  • aniela2525 23.08.16, 12:34
    .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka