Dodaj do ulubionych

Wróżka Vitalissa- nie polecam!!!!

20.07.14, 15:30
Witam serdecznie,
Naczytałam się w necie mnóstwo pozytywnych opinii nt wróżki Vitalissy i stwierdziłam, że 25 zł to nie majątek i skusze się. Namowiłam do tego swoją koleżanki i teraz nasze spostrzeżenia. Nieprawdą jest jakoby wrózka Vitalissa powiedziała prawdę nt przeszłości teraźniejszości, zarówno w moim jak i w koleżanki przypadku nie wspomniała o tym ani słowem.
Nasza wróżba była bardzo do siebie podobna. Co prawda pytania dotyczyły tego samego a odpowiedzi były niemalże identyczne. Co do naszych dzieci to odpowiedź identyczna.
Co do samej wróżby to nie wiem. Pewnie się nie sprawdzi bo pewnie chodziło głównie o namówienie mnie na 2 rytuały:-) Nieprawdą jest jakoby wróżka odpowiadała na dodatkowe pytania, ja na odpowiedź czekam już ponad miesiąc, koleżanka również. Na nasze pierwsze smsy w sprawie zamwienia wróżby odpowiadała szybko, na smsy w sprawie pytań dodatkowych wogóle. Uprzedzam pytanie dlaczego nie dzwoniłam, otóż dzwoniłam i nie odbierała telefonu.
Nie jestem tu po to żeby reklamować inną wróżkę. Zweryfikowałam osobiście oponie na temat tej pani i zdecydowanie odradzam. Mam wrażenie,że to są kryptoreklamy
Edytor zaawansowany
 • owieczka_3891 23.07.14, 18:28
  Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • mariolakonczyna 25.07.14, 08:50
  no nie wiem co sądzić o tym poście, może macie takie spostrzeżenia gdyby było inaczej to byście tak nie twierdziły, ja bym chciała wyrazić swoją opinię, weszłam dziś na forum aby odpowiedzieć jednej dziewczynie, natknęłam się na waszą opinię dziewczyny a wróżkę vitalissę znam dość dobrze ponieważ dość regularnie korzystam z jej porad, polecałam ją też niektórym moim znajomym, wątpię aby musiała robić sobie kryptoreklamę, wiem że nie każdego chce przyjąć więc nie zależy jej na tym by mieć wszystkie klientki czy też klientów, no opinia należy do was każdy może mieć swoje zdanie, mi wszystkie wróżby tej pani się sprawdzają a byłam miałam już wiele razy, zawsze podaję imię i datę urodzenia i proszę o wróżbę ogólną wtedy ona odczytuje między innymi moją obecną sytuację z tego co zauważyłam przy pytaniach bo raz zadawałam pytania już nie opisuje sytuacji tej aktualnej tylko odpowiada bezpośrednio na przyszłość na pytanie może dla tego nie opisała wam sytuacji, znajome którym poleciałam też się skusiły i nawet dwiema dziewczynami weryfikowałam wróżby i wcale nie był podobne a były bardzo różne, tym dziewczynom się sprawdziły polecałam jeszcze innym osobom wiem ze jednej też się sprawdziła część i czeka na aż sprawdzi się wszystko są jeszcze dwie osoby którym polecałam le tutaj nie wiem bo dawno nie rozmawiałyśmy na ten temat, moja koleżanka której poleciłam tą wróżkę sama zadzwoniła do mnie jak się sprawdziło z uśmiechem na twarzy bo to akurat była dobra sytuacja, od czasu do czasu pisze do wróżki vitalissy i na prawdę się sprawdza, jak mam jakieś pytania po przeczytaniu wróżby to zawsze odpisuje czasami od razu a czasami czekam kilka dni ale zawsze odpisze więc akurat w tej kwestii to nie chce mi się wierzyć że wam dziewczyny żadnej nie odpisała, mi i moim koleżankom odpisywała zawsze już tak po wróżbie jak o coś chciałyśmy dopytać nawet mi czasami na jakieś dodatkowe pytanie odpowiadała bez pieniędzy dodatkowych, tutaj trochę przesadza ktoś bo rozumiem że czasami wróżba może nie odpowiadać komuś, coś może nie pasować ale tak jak napisałam że mi i moim znajomym wróżby się sprawdzają, ale chodzi o to że wszystkie są bardzo różne i zawsze odpowiada na takie dopytania i nie ma problemu.
 • mariolakonczyna 25.07.14, 08:57
  trochę mi się zrobiło żal tej pani bo bardzo miła i życzliwa jest, przypomniało mi się że kiedyś zadzwoniłam do niej na chwilę i rozłożyła mi karty bez pieniędzy chciałam tylko o coś zapytać bo zamierzałam wykupić wróżbę ale odpowiedziała mi tak bez pieniędzy , zastanawiam się czy ktoś robi to specjalnie pisząc takie oszczerstwa że nie odpisuje i że wróżby są identyczne czy to jakieś inne zrządzenie, ta wróżka akurat bardzo pomogła mni i moim koleżankom i nie było tak że po oddaniu wróżby przestała się odzywać.
 • lilia263 11.09.14, 13:27
 • lilia263 11.09.14, 13:35
  owieczka_3891 napisała:
  idź do innej wróżki
  > Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin
  > miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • lilia263 11.09.14, 13:38
  owieczka_3891 napisała:
  ja skorzystałam też w 2013 roku kilka razy i sprawdziło mi się, może akurat to nie jest wróżka dla ciebie u innych wróżek mi się nie sprawdzało a u vitalissy tak, może coś w tym jest, zastanów się.
  > Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin
  > miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • mariolakonczyna 25.07.14, 09:01
  tak czytam te posty i wydaje mi się, że ktoś specjalnie na siłę wypisuje brednie bo to wszystko co zostało napisane nie pasuje do tej wróżki w ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych różek nowicjuszek, które chcą przyciszyć konkurencję, takie s moje przemyślenia a jeśli nie to idźcie do innej wrożki to zobaczcie jakie one są bo ja wcześniej pisałam do różnych to się styknełam z naciąganiem samym na pieniądze.
 • mojito123 25.07.14, 09:38
  Mariolakonczyna, na jakiej podstawie wywnioskowałaś że któraś z negatywnych opinii jest próbą reklamowania innej wróżki? Nikt na siłę nie próbuje oczernić Vitalissy. To jest po prostu moja opinia na temat jej pracy. Prywatnie może być wspaniałą osobą.
  Dla mnie zadziwiające jest zasypywanie tego Wątku Twoimi postami. Tak właśnie się działo na innych, każda negatywna opinia była od razu przebijana dzisiątkami pozytywnych, wszystkie pisane w podobnym stylu.
  Jeżeli komuś wróżka Vitalissa pomogła to super!!!! Ja z własnego doświadczenia nie polecam.
 • mariolakonczyna 25.07.14, 11:30
  na innych postach też się udzielałam, głównie chodzi mi o to że jest dużo takich nowicjuszek i jak czytam fora to wydaje mi się że one tam się udzielją i ooczerniając innych reklamują same siebie, ale oczerniają przeróżne wróżki, które w opinii innyh osób są dobre, dzięki za odpowiedź, wiesz ja po prostu byłam zaskoczoną ta opinią, bo na prawdę mam inne doświadczenia i moje koleżanki no ale może w twoim przypadku było inaczej, a szukałas jeszcze innej wróżki czy już nie?
 • lilia263 11.09.14, 13:35
  mariolakonczyna napisał(a):
  o tu może być racja
  > na innych postach też się udzielałam, głównie chodzi mi o to że jest dużo takic
  > h nowicjuszek i jak czytam fora to wydaje mi się że one tam się udzielją i oocz
  > erniając innych reklamują same siebie, ale oczerniają przeróżne wróżki, które w
  > opinii innyh osób są dobre, dzięki za odpowiedź, wiesz ja po prostu byłam zask
  > oczoną ta opinią, bo na prawdę mam inne doświadczenia i moje koleżanki no ale m
  > oże w twoim przypadku było inaczej, a szukałas jeszcze innej wróżki czy już nie
  > ?
 • owieczka_3891 29.07.14, 17:23
  Właśnie w którym miejscu ja zareklamowałam inna wróżkę? może komus się Vitalissa sprawdziła, mi nie
 • lilia263 11.09.14, 13:17
  wiele razy korzystałam polecałam innym nigdy mi się nie trafiła wróżba skopiowana przychylam się do większosci pozytywnych opinii, warto skorzystac ale swoją wypowuedź kieruję do osób na prawdę zainteresowanych poradą wróżki nie liczących na cuda.
 • lilia263 11.09.14, 13:25
  ja polecam przed chwilką dokonałam wpisu o podobnej treści lecz widze że się nie dodał więc napiszę raz jeszcze i bardzo proszę o darowanie sobie komentarzy bo to nie jest reklama ponieważ ja wiele razy korzystałam z wróżby ogólnej i pytań u tej wróżki, zawsze byłam zadowolona i nigdy nie otrzymałam skopiowanej wróżby polecałam innym moim znajomym które otrzymały zupełnie inne wróżby znacząco różniące się, nie ma najmniejszego sensu oczerniać na całym forum tej wróżki bo jest rzetelna w tym co robi, może akurat wam wypadły podobne ale nie chce tego komentować bo nic nie wiem na ten temat dla czego tak się stało, ja zawsze byłam zadowolna dziś przypadkiem trafiłam na forum szukajac strony wróżki postanowiłam się zalogować i napisać że akurat ja polecam, to wszystko, papa
 • mariolakonczyna 25.07.14, 13:10
  myslalam ze te dwie dziewczyny to znajome i to własnie im się przytrafiło, toć może tak było, ale nie chcę tego komentować bo nie wiem co i jak, dla czego, zaciekawiłam się po protu opinią.
 • annn004 28.07.14, 22:26
  Włąściwie to tylko jedna osoba z tej rozmowy jest zadowolona z Vitalissy.
  Napiszcie czy komuś się jeszcze coś sprawdziło
 • pfirsich20 29.07.14, 17:02
  Trudno stwierdzić czy się sprawdza. Ja napisałam do niej raz, bardzo konkretnie zadając pytania. Dostałam bardzo ale to bardzo ogólne odpowiedzi. Praktycznie mógłby je napisać każdy. Na wróżbę czekałam tydzień więc tym większe było moje rozczarowanie jak to przeczytałam. Również zasugerowałam się opiniami na forum, które były bardzo dobre i niestety uważam, że większość z nich jest po prostu reklamą.
 • annn004 31.07.14, 20:54
  I znalazłaś jakąś inną wróżkę, która wróży przez maila i ma wysoką sprawdzalnosc?
  Czasami na allegro zadaje pytania do runy3 i jak do tej pory najwięcej się sprawdziło, ale nie wszystko. Ale niektórzy to całkiem naciągacze,że zupełnie nic się nie sprawdzi, a u runy3 (p.Grzegorz) to tak z 80% się sprawdza
 • zazdrosnik63 29.06.18, 13:14
  annn004 poproszę o kontakt zazdrosnik63@onet.pl
 • czarnulka332 25.08.14, 17:38
  i bede zasypywac dopóki ty nie przestaniesz o niej tak pisac!zobaczymy komu się znudzi pierwszemu?widocznie masz tak cięzki przypadek ze juz zadna wrózka ci nie pomoze!?oj dziewczyno z kim ja dyskutuje?
 • lilia263 11.09.14, 13:33
  nie tylko jedna jest wiele osób ale to nie ma znaczenia pani nie widzi że tutaj jak ktoś napisze dobrze to zaraz konkurencja przeinacza ja od dawna tutaj nie wchodze ale dzis szukalam strony zby sie skontaktowac z wrozka i natrafilam na forum na tą jadkę a ja mam zupelnie inne zdanie.
 • annn004 05.08.14, 22:58
  Ale dlaczego? Nie sprawdziło się?
 • 2joanna102 12.08.14, 09:34
  A JA POLECAM! I ZAWSZE BĘDE POLECAC TĄ PANIĄ!TO ZE COS WAM SIE NIE SPRAWDZIŁO W DANYM CZASIE TO NIE ZNACZY ZE SIE NIE SPRAWDZI MI WIELE SPRAW SIE OPÓZNIŁO WILE SPRAWDZIŁO WCZESNIEJ A ILE ZYSKAŁAM DZIĘKI JEJ POMOCY!JESTEM Z NIĄ PONAD 2 LATA!JEST REWELACYJNA I KAZDEMU JĄ POLECAM! NA INNYM FORUM JESTEM JESTEM POD
  JOANNA WROCŁAW!TU ZAGLADNĘŁAM I JESTEM ZDZIWIONA ZE KTOS JEST AZ TAK NIEZADOWOLONY!JA JESTEM BARDZO!
 • czarnulka332 15.08.14, 17:36
  2joanna102-to ja!musiałam się zarejstrowac raz jeszcze!pisze to ZABAWECZKA... czytam to co piszesz na temat vitalissy i śmiac mi sie chce jak usiłujesz na siłe upodlic uprzykrzyc zycie tak dobrej wrózce gdzie się naczytałas na innych forach ze jest to złą wrózka o jej sprawdzalnosci?tylko tu na łamacg tej gazaty mozna przeczytac takie bzdety na temat vitalissy!wszeedzie ludzie maja dobre opinie!i nie wypisuj mi bredni ze ktos zmysla piszac dobre słowa o vitalissie bo niepotrzebnie denerwujesz ludzi!to ty na chama próbujesz zniechęcic do vitalissy!ja powtarzam jestem z nią bardzo bardzo długo jestem z wrocławia mam daleko do niej ale zawsze do niej dzwonie i się sprawdza!ta kobieta zabaweczko wyprowadziła mnie z niejednej opresji!a moje dzieci dla rozjasnienia zyja spokojnie chodzi o sprawy finansowe jestem po rozwodzie i to własnie vitalissa pokierowała mnie co mam zrobic z byłym męzem-długa historia ktorej tobie nie bede opowiadac!ale dzieki vitalissie wszystko stanęło na nogi!i do dnia dzisiejszego z nią jestem wszedzie funkcjonuje pod nickiem JOANNA-WROCŁAW!denerwują mnie tacy ludzie jak ty ja pisze szczerze a ty próbujesz tu ludziom wmawiac ze to reklama!żenada z twojej strony!zastanów się na drugi raz co ronisz zabaweczko!POLECAM VITALISSE PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI A TU NIE CZYTAJCIE ZADNYCH OPINII!ja zawsze prosze o wrozbe na krotki okres czasu na dany problem nie na jakąs tam przyszłosc za 5-10-15 lat!pozdrawiam
 • czarnulka332 04.09.14, 08:42
  JESTEM NA POLECAM VITALISSE OCZYWISCIE!TO SŁOWO NIE WYKRESLAM!
 • lilia263 11.09.14, 13:33
  2joanna102 napisała:
  no właśnie ja też polecam;-))))
  > A JA POLECAM! I ZAWSZE BĘDE POLECAC TĄ PANIĄ!TO ZE COS WAM SIE NIE SPRAWDZIŁO
  > W DANYM CZASIE TO NIE ZNACZY ZE SIE NIE SPRAWDZI MI WIELE SPRAW SIE OPÓZNIŁO WI
  > LE SPRAWDZIŁO WCZESNIEJ A ILE ZYSKAŁAM DZIĘKI JEJ POMOCY!JESTEM Z NIĄ PONAD 2 L
  > ATA!JEST REWELACYJNA I KAZDEMU JĄ POLECAM! NA INNYM FORUM JESTEM JESTEM POD
  > JOANNA WROCŁAW!TU ZAGLADNĘŁAM I JESTEM ZDZIWIONA ZE KTOS JEST AZ TAK NIEZ
  > ADOWOLONY!JA JESTEM BARDZO!
 • czarnulka332 18.08.14, 22:26
  kopiowane wrózby!debilizm!wejdz sobie na kafeteria vitalissa własnie tam sie uczciwie i szczerze ludzie wypowiadaja na temat tej wrózki dzis tez czytałam dziewczyna dzis pisała jak jest zadowolona!zresztą dla mnie jestes jakąs konkurencją która usiłuje na chama oczernic vitalisse!pisz prosze bardzo nic ci to nie da i tak ma rzesze swoich klientów a takimi opiniami to ona sie nie przejmuje mozna wyczuc kto i po co to robi!nie chce mi sie tutaj pisac!ta cała gazeta to jedno wielkie nieporozumienie!dla mnie vitalissa zasługuje na miano najlepszej wrózki!joanna z wrocławia
 • iwonada1980 18.08.14, 22:33
  Polecam Vitalisse jest najlepszą i najtańszą wróźką jaką spotkałam, rowna sie tym najlepszym wiem bo chodzilam do takich więc po co przepłacać!!!!!!! Najlepsza polecam!!!!!!
 • czarnulka332 19.08.14, 08:16
  duzo wiem o vitalissie poniewaz dzwonie do niej a zawsze na poczatku sobie porozmawiamy!juz pisałam jestem z vitalissa długo!ja jestem po przejsciach ona mi pomogła wiem co pisze!nie wiem chcesz sie spotkac wysłac ci meila ze zdjęciem pytasz kim jestem?jestem z wrocławia daleko mam do chełmzy ale obiecałam vitalissie ze przyjade do niej!nie chce mi sie tutaj juz pisac i tłumaczyc!ja swoje wiem!i widze ze ze nie tylko ja zaczynam ją tu polecac!joanna wrocław
 • iwonada1980 20.08.14, 11:38
  Nie zamawiajcie wróżb e-mail zamawiajcie telefoniczne, ja u Vitalissy tak miałam telefoniczna w 100% prawda!!
 • czarnulka332 20.08.14, 22:34
  potwierdzam to co napisała iwonada 1980 umawiajcie sie na wrózbe przez telefon!ja tez tylko z tej opcji korzystam!jestem zadowolona i zawsze się sprawdza!
 • czarnulka332 24.08.14, 10:52
  do ZABAWECZKA 485 a wiesz o dziwo nie mam nic do roboty moje finansowe kłopoty się skonczyły dzieki vitalissie jak bedzie następny tez do niej zadzwonie!na drugi raz nie oczerniaj tutaj bo zawsze stane w jej obronie!nie chcesz nie korzystaj nikt cie nie zmusza!proste!nikogo to tez nie interesuje!
 • ciekawawrozb 26.08.14, 17:58
  Mnie zastanawia zabieg odcinania strun eterycznych? Na czym on dokladnie polega? Czy druga strona również go odczuwa? Ta od której odcinamy więzy?
 • lilia263 15.07.15, 08:03
  ja miałam własnie coś takiego, to chyba było to ogólnie na oczyszczenie i zaraz po rytuale wymiotowałam biegłam do łazienki na drugi dzień nie jadłam śniadania i po kawie wymiotowałam byłam osłabiona i miałam katar ale takie przezroczysty, dopiero po trzech dniach czułam się dobrze, dużą różnice przed rytuałem i po, spokojnie jakoś tak świeżo potem sobie powtórzyłam na drugi rok to oczyszczanie, będę robiła jeszcze trzeci raz w tym roku w grudniu.
 • czarnulka332 26.08.14, 21:35
  no własnie my we wrocławiu mielismy bardzo dobra wróżke kobieta juz nie zyje nazywała sie ewa krasuska była świetna zjezdzali sie do niej ludzie z roznych miast!wiesz dlaczego vitalissa jest rewelacyjna bo ś.p.ewa wrózyła na przyszłosc ogolnie w ciagu 8 lat wszystko mi sie sprawdziło została ostatnia wrózba ktora vitalissie wychodzi identycznie tak samo w kartach i dopiero teraz zaczyna sie sprawdzac!dlatego szkoda mi czasu zeby z toba dyskutowac!
 • czarnulka332 31.08.14, 13:56
  ty wyszukujesz opinii niezadowolonych a ja odbijam w druga stronę i równie dobrze mołabym wypisywac co piszą ci co są zadowoleni z wrózb vitalissy!ale wiesz co pobaw się w to z kims innym juz!no to pa
 • czarnulka332 31.08.14, 14:00
  a to słowo ŻENADA przypisują innej wrózce internetowej nie potrafisz nic od siebie napisac widze!latasz fo forach zabaweczko i zenada zenada.....szkoda słow
 • czarnulka332 04.09.14, 08:39
  jestem po kolejnym telefonie do vitalissy poniewaz mam problemy naprawde powazne sprawy z byłym mezem tak się ciagna!a juz jak jest ponad 2 lata po rozwodzie!vitalissa poswięciła mi bardzo bardzo duzo swojego czasu bo 1.5 godziny!ale wszystko co zobaczyła w kartach co się dzieje bezbłędnie odczytała i co ja mam wiecej powiedziec pomogła mi znalezc droge w jaki sposób ugryzc te moje sprawy!wielki szacunek dla tej kobiety!POLECAM I JESTEM NA TAK!ZAWSZE!JOANNA Z WROCŁAWIA
 • lilia263 11.09.14, 13:28
  czarnulka332 napisała:

  > jestem po kolejnym telefonie do vitalissy poniewaz mam problemy naprawde powazn
  > e sprawy z byłym mezem tak się ciagna!a juz jak jest ponad 2 lata po rozwodzie!
  > vitalissa poswięciła mi bardzo bardzo duzo swojego czasu bo 1.5 godziny!ale wsz
  > ystko co zobaczyła w kartach co się dzieje bezbłędnie odczytała i co ja mam wie
  > cej powiedziec pomogła mi znalezc droge w jaki sposób ugryzc te moje sprawy!wie
  > lki szacunek dla tej kobiety!POLECAM I JESTEM NA TAK!ZAWSZE!JOANNA Z WROCŁAWIA
 • lilia263 11.09.14, 13:29
 • lilia263 11.09.14, 13:29
 • lilia263 11.09.14, 13:29
 • lilia263 11.09.14, 13:30
 • mariolakonczyna 01.12.14, 13:46
  ale co wy dziewczyny wypisujecie że co kopiowane, za każdym razem jak zadawałam pytania otrzymywałam konkretne odpowiedzi na pytania kierowane do mnie, nigdy nie podejrzewałam o kopiowanie zawsze było napisane do mnie ogólna wróżba też i bardzo trafna, w zeszłym tygodniu otrzymałam wróżbę na rak i nie była skopiowana, sorry ale ja w te dyskusje nie wierze raz dzwoniłam kilka razy pisałam i jeszcze mi się nie zdarzyła kopiowana wróżba u tej wróżki trochę przeginacie jedna puściła jakiś wątek to teraz dwie następne ciągną w kółko i się rozczulają pamiętam że zawsze było pozytywne opinie na temat wróżki vitalissy a jednego dnia wszystko się przeinaczyło? wygląda to tak jakby ktoś specjalnie pisał aby zniechęcić, może konkurencja?????
 • lilia263 11.09.14, 13:28
 • lilia263 11.09.14, 13:34
  aldoninka napisał(a):
  na sserio mi nigdy się to nie zdarzyło
  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • lilia263 11.09.14, 13:36
  aldoninka napisał(a): po co to pisac tyle razy

  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • lilia263 11.09.14, 13:37
  aldoninka napisał(a):
  po co to pisac tyle razy
  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • faraonon 07.02.15, 22:29
  polecam vitalisse
 • dont-give-up 21.04.15, 13:40
  Ja też chciałam wtrącić swoje 3 grosze na temat Vitalissy.
  Jeśli chodzi o ocenę sytuacji bieżącej to trafia w 95 %. Pisze bardzo konkretnie.
  Nie mogę się zgodzić z zarzutem, że jej wróżby są taśmowe i na zasadzie kopiuj-wklej. Skąd to wiem?
  Oprócz mnie Vitalissa wróżyła pięciu moim koleżankom. Owszem, czasami używa podobnych sformułowań, ale trudno się dziwić, każdy ma ograniczony zasób słów, którymi można opisać sytuacje.
  Natomiast co do sensu wróżby, to jestem pod dużym wrażeniem jej daru. WSZYSTKIE sytuacje opisała zgodnie ze stanem faktycznym.
  Nie wiem, jaka jest sprawdzalność przyszłości, bo za mało czasu minęło, ale w jednej sprawie mojej koleżance wróżba już się sprawdziła, a poza tym sam fakt, że Vitalissa tak świetnie odczytuje to, co jest świadczy o tym,że ma jakiś dar i to jest bezsprzeczne.
  Jest przy tym bardzo życzliwą osobą, pozostającą w kontakcie.
  Dla mnie najlepszą weryfikacją jest to, jak trafnie oceniła ,co się dzieje w życiu moim i moich koleżanek.
  Czy się sprawdzi, zobaczymy.
 • z3u30za_30 11.01.17, 21:07
  Ja też korzystałam z usług tej Pani i mogę polecić. Wróżba jest konkretna i dość skondensowana.Część rzeczy się sprawdziła, natomiast duża część jest raczej na dłuższy okres czasu, więc na razie nie mogę określić dokładnej sprawdzalności.
  Bardzo mi się podoba, że ma własną stronę, gdzie można dokładnie sprawdzić cenę "usługi". I co najważniejsze, nie "żyłuje" klienta, jak inne panie, które też posiadają rzekomo dar przewidywania przyszłosci
 • sabina.blaszczyk 23.05.15, 03:43
  vitalissa po wróżbie namówiła mnie na rytuał po którym mąż miał rzucić kochankę o wrocic do domu. zaplaciłam słono a mąż do dziś nie wrócil, dodam że rytuał odbył się w 2014 roku, poza tym z wróżby nic się nie sprawdziło, śmię sądzić że vitalissa sama pisze sobie te pozytywne opinie, odradzam tą wróżkę.
 • lilia263 15.07.15, 07:51
  mi wszystkie wróżby się sprawdziły jak nie w całości to prawie, nie wiem o co chodzi tobie w rytuale, mnie nigdy nie namawiała a z twojej wypowiedzi wnioskuje ze dużo kłamiesz u tej pani nie ma słonych cen 30zł to nie jest dużo porównaj wszystkie inne wróżki które biorą za rytuały 200zł i nic z tego nie wychodzi tutaj na gazecie istnieje grupka osób oczerniających każdą dobrą wiarygodną wróżkę to jest konkurencja moze sie nie zrozumiałas z vitalissa mojej znajomej robiła rytuał i od razu ostrzegła że szanse nie są duże na powodzenie ale znajoma sie uparła bo jej zależało rytuał miał wspomóc, ja kiedyś też robiłam u vitalissy rytuał ale na oczyszczanie, zaraz po wymiotowałam aż na drugi dzień i dopiero po 3 dniach pczułam się dobrze, czułam że jestem oczyszczona spokojna i radosna.
 • lilia263 15.07.15, 07:55
  myślę że ktoś rozpoczął ten wątek zeby zniechęcić do tej wróżki, znam bo mam kontakt od kilku lat i jednego dnia posypały się negatywne komentarza potem jeden za drugim z trzy osoby w kółko na vitalisse
 • lilia263 15.07.15, 07:56
  nie chodzi o to czy plecam czy nie tylko dużo jest osób które kłamią aby zniechęcić
 • lilia263 15.07.15, 07:57
  jeszcze raz dodam że mi się sprawdzają moim znajomym tez a polecałam dużo nie było zadnych kopii itp, ludzie już nie macie jak sie wyżyc to snujecie domysły.
 • joko75 14.09.16, 16:00
  Mi się niestety też sprawdziło, ale jeśli sprawdzi się też to co ma mnie spotkać, to powiem że "na szczęście" się sprawdziło. Coś jest w tych jej wróżbach.... po dwóch latach spełniło się to co przepowiedziała i teraz wiem ze inaczej być nie mogło.;)
 • martusiamila 12.02.17, 12:37
  mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)
 • tanishka 02.02.18, 23:53
  Uwaga na Wróżke-oszustke Ewę.która podaje sie za wrozke.Nr.tel do niej 517533873. Ma ona swoją stronę internetowa www.wrózka-ewa.com i pobiera dość wysokie oplaty...pomyslalam sobie że skoro sie ceni drogo to musi być profesjonalna a nie taka co za 5zl rozkłada tarota i w 3minuty daje odpowiedź z interpretacja...I dlatego postawiłam nawiązać z nią ktontakt...wrozylam sobie u niej wróżbe na całe zycie(tak się nazywała wróżba... Na całe życie...) i koszt 150zl a odpowiedź była w kilkunastu zdaniach ... Wróżba miała być do 4 dni a po tygodniu interwencji raczyła odpisać w dodatku totalne bzdury... Że źle mi w związku małżeńskim że mąż mnie nie szanuje i jestem przez niego zniewolona emocjonalnie itp... tyle że ja nie mam męża tylko chłopaka z którym jestem w ciąży i że już nie długo znajdę dobrze płatna pracę tyle że jestem na l4 że względu na ciążę 19tydz. ciąży i mam zamiar rok czasu poświęcić jedynie dziecku...co do chłopaka ma on swoje wady ale wogóle opis do niego nie pasuje spełnia wszystkie moje zachcianki mimo że pracuje na 3zmiany to jeszcze dorabia w drugiej pracy by naszemu przyszlemu maleństwu nic nie brakowało pomaga mi tez w domu żebym sie nie przemeczala aż czasem mnie denerwuje ta jego nadopiekuczosc...pozatym wróżba na całe życie powinna chyba mieć jakiś szerszy opis niż kilkanaście zdań że ja jestem cicha i spokojna a "mąż" źle traktuje że już wkrótce podejmę lepiej płatna pracę...Na początku byłam pewna że pomyliła klientki tyle że pisała do mnie po imieniu ale po tym zaczęłam czytac opinie o niej na forum i sie dowiedziałam że wiele osób oszukala niestety dopiero je czytałam po wrozbie...dlatego ja pragnę wszystkich ostrzec by nie dali sie oszukac tak jak ja...jedna osoba mi zdradziła że ta pani pod różnymi nickami wystawia sobie pozytywne komentarze dlatego może trudno będzie wam mi uwierzyć to chociaż kupujcie te tańsze wróżby u niej wtedy będziecie mniej stratni bo ja wyrzuciłam w błoto 150zl przez swoją naiwność i głupotę...
 • irish_rose316 18.12.18, 16:32
  Jesli ktos jeszcze tu zaglada, to prosze o porade co mam zrobic. Ja napisalam do niej ale na razie nie sprawdzilo sie nic, nie wiem co myslec. Ona mi powiedziala ze znajde prace ale na razie nie znalazlam, i nie wiem czy znajde.
 • jagodka28.28 06.06.19, 10:26
  korzystałam z usług vitalissy, jestem stałą klientką i wszystko co do tej pory przepowiedziała się sprawdziło, może u ciebie jest to kwestia czasu bo np. moje znajome (babki w średnim wieku) też do niej pisały i trzem wróżby sprawdziły się a jednej nie, może nie każdemu się sprawdza nie umiem ocenić tego. czytałam na te tematy nawet kupiłam sobie książkę "energia kolorów", podobno jak jest dysharmonia w kolorach energii to nie dopuszcza do szczęscia np. jest ci coś pisane ale jak masz złą energię to się to nie spełni, podobno ciężko to oczyścić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka