Dodaj do ulubionych

Wróżka Vitalissa- nie polecam!!!!

20.07.14, 15:30
Witam serdecznie,
Naczytałam się w necie mnóstwo pozytywnych opinii nt wróżki Vitalissy i stwierdziłam, że 25 zł to nie majątek i skusze się. Namowiłam do tego swoją koleżanki i teraz nasze spostrzeżenia. Nieprawdą jest jakoby wrózka Vitalissa powiedziała prawdę nt przeszłości teraźniejszości, zarówno w moim jak i w koleżanki przypadku nie wspomniała o tym ani słowem.
Nasza wróżba była bardzo do siebie podobna. Co prawda pytania dotyczyły tego samego a odpowiedzi były niemalże identyczne. Co do naszych dzieci to odpowiedź identyczna.
Co do samej wróżby to nie wiem. Pewnie się nie sprawdzi bo pewnie chodziło głównie o namówienie mnie na 2 rytuały:-) Nieprawdą jest jakoby wróżka odpowiadała na dodatkowe pytania, ja na odpowiedź czekam już ponad miesiąc, koleżanka również. Na nasze pierwsze smsy w sprawie zamwienia wróżby odpowiadała szybko, na smsy w sprawie pytań dodatkowych wogóle. Uprzedzam pytanie dlaczego nie dzwoniłam, otóż dzwoniłam i nie odbierała telefonu.
Nie jestem tu po to żeby reklamować inną wróżkę. Zweryfikowałam osobiście oponie na temat tej pani i zdecydowanie odradzam. Mam wrażenie,że to są kryptoreklamy
Edytor zaawansowany
 • 23.07.14, 18:28
  Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • 25.07.14, 08:50
  no nie wiem co sądzić o tym poście, może macie takie spostrzeżenia gdyby było inaczej to byście tak nie twierdziły, ja bym chciała wyrazić swoją opinię, weszłam dziś na forum aby odpowiedzieć jednej dziewczynie, natknęłam się na waszą opinię dziewczyny a wróżkę vitalissę znam dość dobrze ponieważ dość regularnie korzystam z jej porad, polecałam ją też niektórym moim znajomym, wątpię aby musiała robić sobie kryptoreklamę, wiem że nie każdego chce przyjąć więc nie zależy jej na tym by mieć wszystkie klientki czy też klientów, no opinia należy do was każdy może mieć swoje zdanie, mi wszystkie wróżby tej pani się sprawdzają a byłam miałam już wiele razy, zawsze podaję imię i datę urodzenia i proszę o wróżbę ogólną wtedy ona odczytuje między innymi moją obecną sytuację z tego co zauważyłam przy pytaniach bo raz zadawałam pytania już nie opisuje sytuacji tej aktualnej tylko odpowiada bezpośrednio na przyszłość na pytanie może dla tego nie opisała wam sytuacji, znajome którym poleciałam też się skusiły i nawet dwiema dziewczynami weryfikowałam wróżby i wcale nie był podobne a były bardzo różne, tym dziewczynom się sprawdziły polecałam jeszcze innym osobom wiem ze jednej też się sprawdziła część i czeka na aż sprawdzi się wszystko są jeszcze dwie osoby którym polecałam le tutaj nie wiem bo dawno nie rozmawiałyśmy na ten temat, moja koleżanka której poleciłam tą wróżkę sama zadzwoniła do mnie jak się sprawdziło z uśmiechem na twarzy bo to akurat była dobra sytuacja, od czasu do czasu pisze do wróżki vitalissy i na prawdę się sprawdza, jak mam jakieś pytania po przeczytaniu wróżby to zawsze odpisuje czasami od razu a czasami czekam kilka dni ale zawsze odpisze więc akurat w tej kwestii to nie chce mi się wierzyć że wam dziewczyny żadnej nie odpisała, mi i moim koleżankom odpisywała zawsze już tak po wróżbie jak o coś chciałyśmy dopytać nawet mi czasami na jakieś dodatkowe pytanie odpowiadała bez pieniędzy dodatkowych, tutaj trochę przesadza ktoś bo rozumiem że czasami wróżba może nie odpowiadać komuś, coś może nie pasować ale tak jak napisałam że mi i moim znajomym wróżby się sprawdzają, ale chodzi o to że wszystkie są bardzo różne i zawsze odpowiada na takie dopytania i nie ma problemu.
 • 25.07.14, 08:57
  trochę mi się zrobiło żal tej pani bo bardzo miła i życzliwa jest, przypomniało mi się że kiedyś zadzwoniłam do niej na chwilę i rozłożyła mi karty bez pieniędzy chciałam tylko o coś zapytać bo zamierzałam wykupić wróżbę ale odpowiedziała mi tak bez pieniędzy , zastanawiam się czy ktoś robi to specjalnie pisząc takie oszczerstwa że nie odpisuje i że wróżby są identyczne czy to jakieś inne zrządzenie, ta wróżka akurat bardzo pomogła mni i moim koleżankom i nie było tak że po oddaniu wróżby przestała się odzywać.
 • 11.09.14, 13:27
 • 11.09.14, 13:35
  owieczka_3891 napisała:
  idź do innej wróżki
  > Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin
  > miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • 11.09.14, 13:38
  owieczka_3891 napisała:
  ja skorzystałam też w 2013 roku kilka razy i sprawdziło mi się, może akurat to nie jest wróżka dla ciebie u innych wróżek mi się nie sprawdzało a u vitalissy tak, może coś w tym jest, zastanów się.
  > Skorzystałam z wróżby u Vitalissy 2 lata temu 2 razy w różnych sprawach, termin
  > miałam na 2013 rok i do tej pory żadna z wróżb się nie sprawdziła
 • 25.07.14, 09:01
  tak czytam te posty i wydaje mi się, że ktoś specjalnie na siłę wypisuje brednie bo to wszystko co zostało napisane nie pasuje do tej wróżki w ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych różek nowicjuszek, które chcą przyciszyć konkurencję, takie s moje przemyślenia a jeśli nie to idźcie do innej wrożki to zobaczcie jakie one są bo ja wcześniej pisałam do różnych to się styknełam z naciąganiem samym na pieniądze.
 • 25.07.14, 09:38
  Mariolakonczyna, na jakiej podstawie wywnioskowałaś że któraś z negatywnych opinii jest próbą reklamowania innej wróżki? Nikt na siłę nie próbuje oczernić Vitalissy. To jest po prostu moja opinia na temat jej pracy. Prywatnie może być wspaniałą osobą.
  Dla mnie zadziwiające jest zasypywanie tego Wątku Twoimi postami. Tak właśnie się działo na innych, każda negatywna opinia była od razu przebijana dzisiątkami pozytywnych, wszystkie pisane w podobnym stylu.
  Jeżeli komuś wróżka Vitalissa pomogła to super!!!! Ja z własnego doświadczenia nie polecam.
 • 25.07.14, 11:30
  na innych postach też się udzielałam, głównie chodzi mi o to że jest dużo takich nowicjuszek i jak czytam fora to wydaje mi się że one tam się udzielją i ooczerniając innych reklamują same siebie, ale oczerniają przeróżne wróżki, które w opinii innyh osób są dobre, dzięki za odpowiedź, wiesz ja po prostu byłam zaskoczoną ta opinią, bo na prawdę mam inne doświadczenia i moje koleżanki no ale może w twoim przypadku było inaczej, a szukałas jeszcze innej wróżki czy już nie?
 • 11.09.14, 13:35
  mariolakonczyna napisał(a):
  o tu może być racja
  > na innych postach też się udzielałam, głównie chodzi mi o to że jest dużo takic
  > h nowicjuszek i jak czytam fora to wydaje mi się że one tam się udzielją i oocz
  > erniając innych reklamują same siebie, ale oczerniają przeróżne wróżki, które w
  > opinii innyh osób są dobre, dzięki za odpowiedź, wiesz ja po prostu byłam zask
  > oczoną ta opinią, bo na prawdę mam inne doświadczenia i moje koleżanki no ale m
  > oże w twoim przypadku było inaczej, a szukałas jeszcze innej wróżki czy już nie
  > ?
 • 29.07.14, 17:23
  Właśnie w którym miejscu ja zareklamowałam inna wróżkę? może komus się Vitalissa sprawdziła, mi nie
 • 11.09.14, 13:17
  wiele razy korzystałam polecałam innym nigdy mi się nie trafiła wróżba skopiowana przychylam się do większosci pozytywnych opinii, warto skorzystac ale swoją wypowuedź kieruję do osób na prawdę zainteresowanych poradą wróżki nie liczących na cuda.
 • 11.09.14, 13:25
  ja polecam przed chwilką dokonałam wpisu o podobnej treści lecz widze że się nie dodał więc napiszę raz jeszcze i bardzo proszę o darowanie sobie komentarzy bo to nie jest reklama ponieważ ja wiele razy korzystałam z wróżby ogólnej i pytań u tej wróżki, zawsze byłam zadowolona i nigdy nie otrzymałam skopiowanej wróżby polecałam innym moim znajomym które otrzymały zupełnie inne wróżby znacząco różniące się, nie ma najmniejszego sensu oczerniać na całym forum tej wróżki bo jest rzetelna w tym co robi, może akurat wam wypadły podobne ale nie chce tego komentować bo nic nie wiem na ten temat dla czego tak się stało, ja zawsze byłam zadowolna dziś przypadkiem trafiłam na forum szukajac strony wróżki postanowiłam się zalogować i napisać że akurat ja polecam, to wszystko, papa
 • 25.07.14, 13:10
  myslalam ze te dwie dziewczyny to znajome i to własnie im się przytrafiło, toć może tak było, ale nie chcę tego komentować bo nie wiem co i jak, dla czego, zaciekawiłam się po protu opinią.
 • 28.07.14, 22:26
  Włąściwie to tylko jedna osoba z tej rozmowy jest zadowolona z Vitalissy.
  Napiszcie czy komuś się jeszcze coś sprawdziło
 • 29.07.14, 17:02
  Trudno stwierdzić czy się sprawdza. Ja napisałam do niej raz, bardzo konkretnie zadając pytania. Dostałam bardzo ale to bardzo ogólne odpowiedzi. Praktycznie mógłby je napisać każdy. Na wróżbę czekałam tydzień więc tym większe było moje rozczarowanie jak to przeczytałam. Również zasugerowałam się opiniami na forum, które były bardzo dobre i niestety uważam, że większość z nich jest po prostu reklamą.
 • 31.07.14, 20:54
  I znalazłaś jakąś inną wróżkę, która wróży przez maila i ma wysoką sprawdzalnosc?
  Czasami na allegro zadaje pytania do runy3 i jak do tej pory najwięcej się sprawdziło, ale nie wszystko. Ale niektórzy to całkiem naciągacze,że zupełnie nic się nie sprawdzi, a u runy3 (p.Grzegorz) to tak z 80% się sprawdza
 • 25.08.14, 17:38
  i bede zasypywac dopóki ty nie przestaniesz o niej tak pisac!zobaczymy komu się znudzi pierwszemu?widocznie masz tak cięzki przypadek ze juz zadna wrózka ci nie pomoze!?oj dziewczyno z kim ja dyskutuje?
 • 11.09.14, 13:33
  nie tylko jedna jest wiele osób ale to nie ma znaczenia pani nie widzi że tutaj jak ktoś napisze dobrze to zaraz konkurencja przeinacza ja od dawna tutaj nie wchodze ale dzis szukalam strony zby sie skontaktowac z wrozka i natrafilam na forum na tą jadkę a ja mam zupelnie inne zdanie.
 • 05.08.14, 22:58
  Ale dlaczego? Nie sprawdziło się?
 • 12.08.14, 09:34
  A JA POLECAM! I ZAWSZE BĘDE POLECAC TĄ PANIĄ!TO ZE COS WAM SIE NIE SPRAWDZIŁO W DANYM CZASIE TO NIE ZNACZY ZE SIE NIE SPRAWDZI MI WIELE SPRAW SIE OPÓZNIŁO WILE SPRAWDZIŁO WCZESNIEJ A ILE ZYSKAŁAM DZIĘKI JEJ POMOCY!JESTEM Z NIĄ PONAD 2 LATA!JEST REWELACYJNA I KAZDEMU JĄ POLECAM! NA INNYM FORUM JESTEM JESTEM POD
  JOANNA WROCŁAW!TU ZAGLADNĘŁAM I JESTEM ZDZIWIONA ZE KTOS JEST AZ TAK NIEZADOWOLONY!JA JESTEM BARDZO!
 • 15.08.14, 17:36
  2joanna102-to ja!musiałam się zarejstrowac raz jeszcze!pisze to ZABAWECZKA... czytam to co piszesz na temat vitalissy i śmiac mi sie chce jak usiłujesz na siłe upodlic uprzykrzyc zycie tak dobrej wrózce gdzie się naczytałas na innych forach ze jest to złą wrózka o jej sprawdzalnosci?tylko tu na łamacg tej gazaty mozna przeczytac takie bzdety na temat vitalissy!wszeedzie ludzie maja dobre opinie!i nie wypisuj mi bredni ze ktos zmysla piszac dobre słowa o vitalissie bo niepotrzebnie denerwujesz ludzi!to ty na chama próbujesz zniechęcic do vitalissy!ja powtarzam jestem z nią bardzo bardzo długo jestem z wrocławia mam daleko do niej ale zawsze do niej dzwonie i się sprawdza!ta kobieta zabaweczko wyprowadziła mnie z niejednej opresji!a moje dzieci dla rozjasnienia zyja spokojnie chodzi o sprawy finansowe jestem po rozwodzie i to własnie vitalissa pokierowała mnie co mam zrobic z byłym męzem-długa historia ktorej tobie nie bede opowiadac!ale dzieki vitalissie wszystko stanęło na nogi!i do dnia dzisiejszego z nią jestem wszedzie funkcjonuje pod nickiem JOANNA-WROCŁAW!denerwują mnie tacy ludzie jak ty ja pisze szczerze a ty próbujesz tu ludziom wmawiac ze to reklama!żenada z twojej strony!zastanów się na drugi raz co ronisz zabaweczko!POLECAM VITALISSE PRZEKONAJCIE SIĘ SAMI A TU NIE CZYTAJCIE ZADNYCH OPINII!ja zawsze prosze o wrozbe na krotki okres czasu na dany problem nie na jakąs tam przyszłosc za 5-10-15 lat!pozdrawiam
 • 04.09.14, 08:42
  JESTEM NA POLECAM VITALISSE OCZYWISCIE!TO SŁOWO NIE WYKRESLAM!
 • 11.09.14, 13:33
  2joanna102 napisała:
  no właśnie ja też polecam;-))))
  > A JA POLECAM! I ZAWSZE BĘDE POLECAC TĄ PANIĄ!TO ZE COS WAM SIE NIE SPRAWDZIŁO
  > W DANYM CZASIE TO NIE ZNACZY ZE SIE NIE SPRAWDZI MI WIELE SPRAW SIE OPÓZNIŁO WI
  > LE SPRAWDZIŁO WCZESNIEJ A ILE ZYSKAŁAM DZIĘKI JEJ POMOCY!JESTEM Z NIĄ PONAD 2 L
  > ATA!JEST REWELACYJNA I KAZDEMU JĄ POLECAM! NA INNYM FORUM JESTEM JESTEM POD
  > JOANNA WROCŁAW!TU ZAGLADNĘŁAM I JESTEM ZDZIWIONA ZE KTOS JEST AZ TAK NIEZ
  > ADOWOLONY!JA JESTEM BARDZO!
 • 18.08.14, 22:26
  kopiowane wrózby!debilizm!wejdz sobie na kafeteria vitalissa własnie tam sie uczciwie i szczerze ludzie wypowiadaja na temat tej wrózki dzis tez czytałam dziewczyna dzis pisała jak jest zadowolona!zresztą dla mnie jestes jakąs konkurencją która usiłuje na chama oczernic vitalisse!pisz prosze bardzo nic ci to nie da i tak ma rzesze swoich klientów a takimi opiniami to ona sie nie przejmuje mozna wyczuc kto i po co to robi!nie chce mi sie tutaj pisac!ta cała gazeta to jedno wielkie nieporozumienie!dla mnie vitalissa zasługuje na miano najlepszej wrózki!joanna z wrocławia
 • 18.08.14, 22:33
  Polecam Vitalisse jest najlepszą i najtańszą wróźką jaką spotkałam, rowna sie tym najlepszym wiem bo chodzilam do takich więc po co przepłacać!!!!!!! Najlepsza polecam!!!!!!
 • 19.08.14, 08:16
  duzo wiem o vitalissie poniewaz dzwonie do niej a zawsze na poczatku sobie porozmawiamy!juz pisałam jestem z vitalissa długo!ja jestem po przejsciach ona mi pomogła wiem co pisze!nie wiem chcesz sie spotkac wysłac ci meila ze zdjęciem pytasz kim jestem?jestem z wrocławia daleko mam do chełmzy ale obiecałam vitalissie ze przyjade do niej!nie chce mi sie tutaj juz pisac i tłumaczyc!ja swoje wiem!i widze ze ze nie tylko ja zaczynam ją tu polecac!joanna wrocław
 • 20.08.14, 11:38
  Nie zamawiajcie wróżb e-mail zamawiajcie telefoniczne, ja u Vitalissy tak miałam telefoniczna w 100% prawda!!
 • 20.08.14, 22:34
  potwierdzam to co napisała iwonada 1980 umawiajcie sie na wrózbe przez telefon!ja tez tylko z tej opcji korzystam!jestem zadowolona i zawsze się sprawdza!
 • 24.08.14, 10:52
  do ZABAWECZKA 485 a wiesz o dziwo nie mam nic do roboty moje finansowe kłopoty się skonczyły dzieki vitalissie jak bedzie następny tez do niej zadzwonie!na drugi raz nie oczerniaj tutaj bo zawsze stane w jej obronie!nie chcesz nie korzystaj nikt cie nie zmusza!proste!nikogo to tez nie interesuje!
 • 26.08.14, 17:58
  Mnie zastanawia zabieg odcinania strun eterycznych? Na czym on dokladnie polega? Czy druga strona również go odczuwa? Ta od której odcinamy więzy?
 • 15.07.15, 08:03
  ja miałam własnie coś takiego, to chyba było to ogólnie na oczyszczenie i zaraz po rytuale wymiotowałam biegłam do łazienki na drugi dzień nie jadłam śniadania i po kawie wymiotowałam byłam osłabiona i miałam katar ale takie przezroczysty, dopiero po trzech dniach czułam się dobrze, dużą różnice przed rytuałem i po, spokojnie jakoś tak świeżo potem sobie powtórzyłam na drugi rok to oczyszczanie, będę robiła jeszcze trzeci raz w tym roku w grudniu.
 • 26.08.14, 21:35
  no własnie my we wrocławiu mielismy bardzo dobra wróżke kobieta juz nie zyje nazywała sie ewa krasuska była świetna zjezdzali sie do niej ludzie z roznych miast!wiesz dlaczego vitalissa jest rewelacyjna bo ś.p.ewa wrózyła na przyszłosc ogolnie w ciagu 8 lat wszystko mi sie sprawdziło została ostatnia wrózba ktora vitalissie wychodzi identycznie tak samo w kartach i dopiero teraz zaczyna sie sprawdzac!dlatego szkoda mi czasu zeby z toba dyskutowac!
 • 31.08.14, 13:56
  ty wyszukujesz opinii niezadowolonych a ja odbijam w druga stronę i równie dobrze mołabym wypisywac co piszą ci co są zadowoleni z wrózb vitalissy!ale wiesz co pobaw się w to z kims innym juz!no to pa
 • 31.08.14, 14:00
  a to słowo ŻENADA przypisują innej wrózce internetowej nie potrafisz nic od siebie napisac widze!latasz fo forach zabaweczko i zenada zenada.....szkoda słow
 • 04.09.14, 08:39
  jestem po kolejnym telefonie do vitalissy poniewaz mam problemy naprawde powazne sprawy z byłym mezem tak się ciagna!a juz jak jest ponad 2 lata po rozwodzie!vitalissa poswięciła mi bardzo bardzo duzo swojego czasu bo 1.5 godziny!ale wszystko co zobaczyła w kartach co się dzieje bezbłędnie odczytała i co ja mam wiecej powiedziec pomogła mi znalezc droge w jaki sposób ugryzc te moje sprawy!wielki szacunek dla tej kobiety!POLECAM I JESTEM NA TAK!ZAWSZE!JOANNA Z WROCŁAWIA
 • 11.09.14, 13:28
  czarnulka332 napisała:

  > jestem po kolejnym telefonie do vitalissy poniewaz mam problemy naprawde powazn
  > e sprawy z byłym mezem tak się ciagna!a juz jak jest ponad 2 lata po rozwodzie!
  > vitalissa poswięciła mi bardzo bardzo duzo swojego czasu bo 1.5 godziny!ale wsz
  > ystko co zobaczyła w kartach co się dzieje bezbłędnie odczytała i co ja mam wie
  > cej powiedziec pomogła mi znalezc droge w jaki sposób ugryzc te moje sprawy!wie
  > lki szacunek dla tej kobiety!POLECAM I JESTEM NA TAK!ZAWSZE!JOANNA Z WROCŁAWIA
 • 11.09.14, 13:29
 • 11.09.14, 13:29
 • 11.09.14, 13:29
 • 11.09.14, 13:30
 • 01.12.14, 13:46
  ale co wy dziewczyny wypisujecie że co kopiowane, za każdym razem jak zadawałam pytania otrzymywałam konkretne odpowiedzi na pytania kierowane do mnie, nigdy nie podejrzewałam o kopiowanie zawsze było napisane do mnie ogólna wróżba też i bardzo trafna, w zeszłym tygodniu otrzymałam wróżbę na rak i nie była skopiowana, sorry ale ja w te dyskusje nie wierze raz dzwoniłam kilka razy pisałam i jeszcze mi się nie zdarzyła kopiowana wróżba u tej wróżki trochę przeginacie jedna puściła jakiś wątek to teraz dwie następne ciągną w kółko i się rozczulają pamiętam że zawsze było pozytywne opinie na temat wróżki vitalissy a jednego dnia wszystko się przeinaczyło? wygląda to tak jakby ktoś specjalnie pisał aby zniechęcić, może konkurencja?????
 • 11.09.14, 13:28
 • 11.09.14, 13:34
  aldoninka napisał(a):
  na sserio mi nigdy się to nie zdarzyło
  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • 11.09.14, 13:36
  aldoninka napisał(a): po co to pisac tyle razy

  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • 11.09.14, 13:37
  aldoninka napisał(a):
  po co to pisac tyle razy
  > dziwne,że ja mam taką samą opinie o tej vitalissie,jak mojito123 ,ta sama sytua
  > cja mnie spotkała ,wróżbę dostałam prawie identyczną,jak koleżanka a na forum t
  > yle zachwytów
 • 07.02.15, 22:29
  polecam vitalisse
 • 21.04.15, 13:40
  Ja też chciałam wtrącić swoje 3 grosze na temat Vitalissy.
  Jeśli chodzi o ocenę sytuacji bieżącej to trafia w 95 %. Pisze bardzo konkretnie.
  Nie mogę się zgodzić z zarzutem, że jej wróżby są taśmowe i na zasadzie kopiuj-wklej. Skąd to wiem?
  Oprócz mnie Vitalissa wróżyła pięciu moim koleżankom. Owszem, czasami używa podobnych sformułowań, ale trudno się dziwić, każdy ma ograniczony zasób słów, którymi można opisać sytuacje.
  Natomiast co do sensu wróżby, to jestem pod dużym wrażeniem jej daru. WSZYSTKIE sytuacje opisała zgodnie ze stanem faktycznym.
  Nie wiem, jaka jest sprawdzalność przyszłości, bo za mało czasu minęło, ale w jednej sprawie mojej koleżance wróżba już się sprawdziła, a poza tym sam fakt, że Vitalissa tak świetnie odczytuje to, co jest świadczy o tym,że ma jakiś dar i to jest bezsprzeczne.
  Jest przy tym bardzo życzliwą osobą, pozostającą w kontakcie.
  Dla mnie najlepszą weryfikacją jest to, jak trafnie oceniła ,co się dzieje w życiu moim i moich koleżanek.
  Czy się sprawdzi, zobaczymy.
 • 11.01.17, 21:07
  Ja też korzystałam z usług tej Pani i mogę polecić. Wróżba jest konkretna i dość skondensowana.Część rzeczy się sprawdziła, natomiast duża część jest raczej na dłuższy okres czasu, więc na razie nie mogę określić dokładnej sprawdzalności.
  Bardzo mi się podoba, że ma własną stronę, gdzie można dokładnie sprawdzić cenę "usługi". I co najważniejsze, nie "żyłuje" klienta, jak inne panie, które też posiadają rzekomo dar przewidywania przyszłosci
 • 23.05.15, 03:43
  vitalissa po wróżbie namówiła mnie na rytuał po którym mąż miał rzucić kochankę o wrocic do domu. zaplaciłam słono a mąż do dziś nie wrócil, dodam że rytuał odbył się w 2014 roku, poza tym z wróżby nic się nie sprawdziło, śmię sądzić że vitalissa sama pisze sobie te pozytywne opinie, odradzam tą wróżkę.
 • 15.07.15, 07:51
  mi wszystkie wróżby się sprawdziły jak nie w całości to prawie, nie wiem o co chodzi tobie w rytuale, mnie nigdy nie namawiała a z twojej wypowiedzi wnioskuje ze dużo kłamiesz u tej pani nie ma słonych cen 30zł to nie jest dużo porównaj wszystkie inne wróżki które biorą za rytuały 200zł i nic z tego nie wychodzi tutaj na gazecie istnieje grupka osób oczerniających każdą dobrą wiarygodną wróżkę to jest konkurencja moze sie nie zrozumiałas z vitalissa mojej znajomej robiła rytuał i od razu ostrzegła że szanse nie są duże na powodzenie ale znajoma sie uparła bo jej zależało rytuał miał wspomóc, ja kiedyś też robiłam u vitalissy rytuał ale na oczyszczanie, zaraz po wymiotowałam aż na drugi dzień i dopiero po 3 dniach pczułam się dobrze, czułam że jestem oczyszczona spokojna i radosna.
 • 15.07.15, 07:55
  myślę że ktoś rozpoczął ten wątek zeby zniechęcić do tej wróżki, znam bo mam kontakt od kilku lat i jednego dnia posypały się negatywne komentarza potem jeden za drugim z trzy osoby w kółko na vitalisse
 • 15.07.15, 07:56
  nie chodzi o to czy plecam czy nie tylko dużo jest osób które kłamią aby zniechęcić
 • 15.07.15, 07:57
  jeszcze raz dodam że mi się sprawdzają moim znajomym tez a polecałam dużo nie było zadnych kopii itp, ludzie już nie macie jak sie wyżyc to snujecie domysły.
 • 14.09.16, 16:00
  Mi się niestety też sprawdziło, ale jeśli sprawdzi się też to co ma mnie spotkać, to powiem że "na szczęście" się sprawdziło. Coś jest w tych jej wróżbach.... po dwóch latach spełniło się to co przepowiedziała i teraz wiem ze inaczej być nie mogło.;)
 • 12.02.17, 12:37
  mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.