Dodaj do ulubionych

szukam wrozki lub jasnowidza

21.11.15, 11:26
pomuzcie szukam wrozki lub jasnowidza ale prawdziwego co ma naprawde ten dar . lub kto moze mi w przyszlosc zerknac ja 7,6,1979,ona 8,7,1985 prosze o pomoc . bardzo wazne dziecko 22,5,2009.i pilne
Edytor zaawansowany
  • malgoskagosia 14.12.15, 18:21
    mogę Ci polecić dobra wróżkę online- sarę ,jest stosunkowo niedroga,bardzo dużo mi się od niej już sprawdziło, email do niej to kobietamag@interia.pl tel 784 676 783
  • vaniglia2 09.01.16, 17:25
    Sprobuj u krolowa.kielichow@o2.pl
    wykonuje przepowiednie mailowo,robi to szybko,rzetelnie,jest ciepla osoba i co najwwazniejsze realna,ja juz pisalam do kilku polecanych stad a tylko ona mi odpisala i ma duza sprawdzalnosc.
    Trzymaj sie cieplo!:)
  • kasienkapodlaska 14.04.16, 16:56
    mogę Ci polecić wróżkę sarę,konkretna ,rzeczowa, nie owija w bawełnę i sporo mi się już sprawdziło, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam
  • jerzy55555 29.04.16, 14:54
    .
  • aniela2525 07.05.16, 13:27
    Wróżka z Krakowa Małgosia 504 777 850 www.saloniskierka.pl

Swietna kobieta przesympatyczna sprawdza sie
  • mariakownacka 24.05.16, 16:03
    szczerze polecam wróżkę sarę, zaryzykowałam i zdecydowałam się skorzystać z jej wróżby 2 miesiące temu, wiele spraw już się sprawdziło, dodałą mi też otuchy, email do niej to kobietamag@interia.pl
  • krysiek84 07.06.16, 09:56
    Osobiście polecam wróżkę Emilię Angel! To najlepsza specjalistka z jaką miałam do czynienia! Żadna wróżka Sara, ani Iza mi nie pomogły. To zwykłe oszustki. Dopiero Pani Emilia przyniosła koniec moich problemów!
    Kontaakt: wrozbyemiliianel@gmail.com
  • dadonia62 09.06.16, 13:47
    Wróżka Saba to najwłaściwszy wybór. Korzystam od 20 lat. Polecam bardzo. Tel.608890952. Powodzenia
  • dadonia62 09.06.16, 20:37
    Zapomniałam dodać stronę wróżki Saby: wrozkasaba.w.interiowo.pl/
  • krysiek84 25.06.16, 12:56
    Polecam odeazwać się do wróżki Emilii: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To najlepsza specjalistka z jaką miałem do czynienia. Regularnie pomaga mi w sprawach tarota, a dzięki jej rytuałowi miłosnemu - moja dziewczyna wróciła do mnie po rozstaniu i jesteśmy szczęśliwsi niż nigdy wcześniej!
  • katarina898 29.07.16, 20:14
    ostatnio miałam bardzo trudny okres w życiu, pomogła mi wróżka sara, jak dla mnie ( w moim przypadku) jest bardzo duża sprawdzalność jej wróżb,z czystym sumieniem mogę ją polecić, email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam!
  • katarzynalubnuuer 09.01.17, 07:26
    Ja skorzystałem z pomocy Wróza Kamila jakieś dwa lata temu. Na temat przeszłości powiedział prawdę. Przyszłość, wywróżona z kart, również się sprawdziła, ale nie w 100 procentach, ale bardzo wiele. Jego wskazówki i ostrzeżenia bardzo pomogły. Moje życie teraz przebiega spokojnie. Czasami piszemy przez email. Ja opowiadam, a pan Kamil czyta i doradza mi. Nawet przez email potrafi wesprzeć i dodać otuchy. Bardzo dobry i serdeczny człowiek. No i dobra z niego wróżka :) email do niego kamil.tarot@wp.pl
  • ciszaciiiiii 09.01.17, 08:50
    Tez polecam Pana Kamila.
    Przyjmuje w domu. Pokój bardzo ladny, magiczna atmosfera. Wrozba bez krecenia, duzo szczegolow, podal tez rozne drogi rozwiazan problemu, rozjasnil mi w glowie.
    Pomogl mi wszystko zebrac do kupy i wziac sie w garsc, zrobil robote jakiej moja terapeutka nie umiala zrobic przez rok. A tutaj to zaledwie godzina a wszystko mi sie poukladalo i wiem co robic dalej...
    Bardzo pozytywna energia, klimat, duzo ciepla od niego bije... a z energia poznanskich wrozek jest roznie. Sa takie ktore widac jak maja zabalaganiona aure. Tutaj mimo ze osoba mloda (ok.40tki) to rozwinieta i z piekna aura.
    Polecam wszystkim i bede korzystac na bank jeszcze nie raz...
    Telefon: 605208658 i email kamil.tarot@wp.pl Nazywa sie Kamil Jakuboniene i mozna sie z nim umawiac tez na wieczor (ja bylam pozno, wczesniej nie moglam). Dużo ludzi czeka na niego.
  • k.sek1971 09.01.17, 19:18
    Napisałam do tego Wróża Kamila. Zadałam 8 pytan, pierwsze pytanie , zszokował mnie bo nic mu nie pisałam że tam jest ich dwóch ze ten taki a ten inny sam mi to powiedział i dokonał wyboru za mnie, wybrała tego faceta do którego coś czuje i coś w związku może być, a ten który mnie wciąż dręczy odrzucił i powiedział że się nim dusze, że on mnie męczy ale niema tu uczucia i taka jest prawda. Potem było kolejne pytanie o zdrowie nic tylko to a on że no tak ktoś w rodzinie choruje i wymaga konsultacji ze specjalistą, coś z żołądkiem. Byłam zaskoczona bo moja mam ma wrzody ale ich nie leczy. Wróż Kamil napisał, że trzeba iść do lekarza, no i padło pytanie o prace a on że dostane dwie propozycje ale wtedy jeszcze nie mogłam tego potwierdzić, za jakiś czas dostałam jedną propozycję i pomyślałam no moze juz drugiej nie będzie i na drugi dzień zadzwoniła do mnie kobitka z zaproszeniem na rozmowę któą przeszłam i zaproponowano mi pracę, ale już pracowałam więc znów napisałam do Kamila i zapytałam co robić, poleciła mi tą drugą ofertę i tak też zrobilam, mam wyższą pensję i ogólnie lepiej bo dostanę umowę na 6 lat a nie na 3.
    Polecam Kamila, sama znalazłam go na jakimś forum już dość dawno i szczerze polecam, mogę się podpisac pod kazdymi komentarzami o nim, super wróz. Gdyby ktoś potrzebował pomocy to moze śmiało do niego za mną napisać kamil.tarot@wp.pl
  • ociezaly222 17.05.17, 07:23
    Kamil znów się sam poleca :)
    Ciekawe dlaczego telefon cały czas wyłączony?
    Może wydzwaniaja ci których oszukał? ??
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 09:36
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • aniela2525 16.03.17, 15:22
    znam wróżkę z Krakowa , Wróżka Małgosia polecam 504 777 850
  • martusiamila 01.04.17, 12:46
    po raz kolejny skorzytsałam z usług wróżki sary i jestem pod wrażeniem jej sprawdzalności, po niespełna 2 miesiącach większość mi się sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl ;)
  • juliamarczewska123 17.05.17, 18:15
    Najlepiej napisz do Pani Emilii Angel (wrozbyemiliiangel@gmail.com).
    Na pewno będzie w stanie Ci pomóc!
  • dodiada 03.08.17, 14:22
    wszystkich zainteresowanych wróżbą zapraszam do kontaktu - fortune.teller@o2.pl
  • luizagerman 03.01.18, 17:08
    Cześć,
    mam na imię Luiza.
    Wróżbiarstwo i magia, rytuały, spętania to moja pasja. Od 5 lat zajmuje się wróżiarstwem i zdejmowaniem klątw. Uproszczając wróżbiarstwo to moja wielka pasja, moje drugie życie. Wróżę jedynie od czasu do czasu, ponieważ zawodowo jestem ograniczona. Uwielbiam pomogać ludziom, a także pomagać podejmować decyzje za pomocą kart. Czy jestem dobra? Nie wiem - zawsze odpowiadam. Oceniam się pod kątem ilości sób, które do mnie wracają.
    Tarot bez limitu, bez limtu pytań to 30 zł.
    Cennik rytuałów:
    - rytuały miłosne, zdrowotne, finansowe, zawodowe - 50 zł
    - zdejmowanie klątw - 50 zł
    - talizman przyciągajcy szczęście - 100 zł
    życzę wiele dobrego
    Można się ze mną kontaktować na adres e-mail: luizaap@wp.pl

• iga3333 26.01.18, 22:51
    napisz do wrozki Blanki duza sprawdzalność
    jej email blanka_42@o2.pl
    pozdrawiam Iga
  • tanishka 02.02.18, 23:44
    tarotewa@wp.pl Uwaga na Wróżke-oszustke Ewę.która podaje sie za wrozke.Nr.tel do niej 517533873. Ma ona swoją stronę internetowa www.wrózka-ewa.com i pobiera dość wysokie oplaty...pomyslalam sobie że skoro sie ceni drogo to musi być profesjonalna a nie taka co za 5zl rozkłada tarota i w 3minuty daje odpowiedź z interpretacja...I dlatego postawiłam nawiązać z nią ktontakt...wrozylam sobie u niej wróżbe na całe zycie(tak się nazywała wróżba... Na całe życie...) i koszt 150zl a odpowiedź była w kilkunastu zdaniach ... Wróżba miała być do 4 dni a po tygodniu interwencji raczyła odpisać w dodatku totalne bzdury... Że źle mi w związku małżeńskim że mąż mnie nie szanuje i jestem przez niego zniewolona emocjonalnie itp... tyle że ja nie mam męża tylko chłopaka z którym jestem w ciąży i że już nie długo znajdę dobrze płatna pracę tyle że jestem na l4 że względu na ciążę 19tydz. ciąży i mam zamiar rok czasu poświęcić jedynie dziecku...co do chłopaka ma on swoje wady ale wogóle opis do niego nie pasuje spełnia wszystkie moje zachcianki mimo że pracuje na 3zmiany to jeszcze dorabia w drugiej pracy by naszemu przyszlemu maleństwu nic nie brakowało pomaga mi tez w domu żebym sie nie przemeczala aż czasem mnie denerwuje ta jego nadopiekuczosc...pozatym wróżba na całe życie powinna chyba mieć jakiś szerszy opis niż kilkanaście zdań że ja jestem cicha i spokojna a "mąż" źle traktuje że już wkrótce podejmę lepiej płatna pracę...Na początku byłam pewna że pomyliła klientki tyle że pisała do mnie po imieniu ale po tym zaczęłam czytac opinie o niej na forum i sie dowiedziałam że wiele osób oszukala niestety dopiero je czytałam po wrozbie...dlatego ja pragnę wszystkich ostrzec by nie dali sie oszukac tak jak ja...jedna osoba mi zdradziła że ta pani pod różnymi nickami wystawia sobie pozytywne komentarze dlatego może trudno będzie wam mi uwierzyć to chociaż kupujcie te tańsze wróżby u niej wtedy będziecie mniej stratni bo ja wyrzuciłam w błoto 150zl przez swoją naiwność i głupotę...
  • tanishka 02.02.18, 23:56
    Uwaga na Wróżke-oszustke Ewę.która podaje sie za wrozke.Nr.tel do niej 517533873. Ma ona swoją stronę internetowa www.wrózka-ewa.com i pobiera dość wysokie oplaty...pomyslalam sobie że skoro sie ceni drogo to musi być profesjonalna a nie taka co za 5zl rozkłada tarota i w 3minuty daje odpowiedź z interpretacja...I dlatego postawiłam nawiązać z nią ktontakt...wrozylam sobie u niej wróżbe na całe zycie(tak się nazywała wróżba... Na całe życie...) i koszt 150zl a odpowiedź była w kilkunastu zdaniach ... Wróżba miała być do 4 dni a po tygodniu interwencji raczyła odpisać w dodatku totalne bzdury... Że źle mi w związku małżeńskim że mąż mnie nie szanuje i jestem przez niego zniewolona emocjonalnie itp... tyle że ja nie mam męża tylko chłopaka z którym jestem w ciąży i że już nie długo znajdę dobrze płatna pracę tyle że jestem na l4 że względu na ciążę 19tydz. ciąży i mam zamiar rok czasu poświęcić jedynie dziecku...co do chłopaka ma on swoje wady ale wogóle opis do niego nie pasuje spełnia wszystkie moje zachcianki mimo że pracuje na 3zmiany to jeszcze dorabia w drugiej pracy by naszemu przyszlemu maleństwu nic nie brakowało pomaga mi tez w domu żebym sie nie przemeczala aż czasem mnie denerwuje ta jego nadopiekuczosc...pozatym wróżba na całe życie powinna chyba mieć jakiś szerszy opis niż kilkanaście zdań że ja jestem cicha i spokojna a "mąż" źle traktuje że już wkrótce podejmę lepiej płatna pracę...Na początku byłam pewna że pomyliła klientki tyle że pisała do mnie po imieniu ale po tym zaczęłam czytac opinie o niej na forum i sie dowiedziałam że wiele osób oszukala niestety dopiero je czytałam po wrozbie...dlatego ja pragnę wszystkich ostrzec by nie dali sie oszukac tak jak ja...jedna osoba mi zdradziła że ta pani pod różnymi nickami wystawia sobie pozytywne komentarze dlatego może trudno będzie wam mi uwierzyć to chociaż kupujcie te tańsze wróżby u niej wtedy będziecie mniej stratni bo ja wyrzuciłam w błoto 150zl przez swoją naiwność i głupotę...
  • sara2018 07.02.18, 11:11
    mogę polecić dobra wrozke. Korzystam z jej wróżb bardzo długo. dużo mi pomogła. To wrozka Blanka.
    email do niej .. blanka_42@o2.pl
  • luna1122 08.02.18, 20:53
    Napisz do wrozki Blanki, jest dobra.
    jej email blanka_42@o2.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.