Dodaj do ulubionych

szukam wrozki lub jasnowidza

21.11.15, 11:26
pomuzcie szukam wrozki lub jasnowidza ale prawdziwego co ma naprawde ten dar . lub kto moze mi w przyszlosc zerknac ja 7,6,1979,ona 8,7,1985 prosze o pomoc . bardzo wazne dziecko 22,5,2009.i pilne
Edytor zaawansowany
  • 14.12.15, 18:21
    mogę Ci polecić dobra wróżkę online- sarę ,jest stosunkowo niedroga,bardzo dużo mi się od niej już sprawdziło, email do niej to kobietamag@interia.pl tel 784 676 783
  • 09.01.16, 17:25
    Sprobuj u krolowa.kielichow@o2.pl
    wykonuje przepowiednie mailowo,robi to szybko,rzetelnie,jest ciepla osoba i co najwwazniejsze realna,ja juz pisalam do kilku polecanych stad a tylko ona mi odpisala i ma duza sprawdzalnosc.
    Trzymaj sie cieplo!:)
  • 14.04.16, 16:56
    mogę Ci polecić wróżkę sarę,konkretna ,rzeczowa, nie owija w bawełnę i sporo mi się już sprawdziło, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam
  • 29.04.16, 14:54
    .
  • 07.05.16, 13:27
    Wróżka z Krakowa Małgosia 504 777 850 www.saloniskierka.pl

Swietna kobieta przesympatyczna sprawdza sie
  • 24.05.16, 16:03
    szczerze polecam wróżkę sarę, zaryzykowałam i zdecydowałam się skorzystać z jej wróżby 2 miesiące temu, wiele spraw już się sprawdziło, dodałą mi też otuchy, email do niej to kobietamag@interia.pl
  • 07.06.16, 09:56
    Osobiście polecam wróżkę Emilię Angel! To najlepsza specjalistka z jaką miałam do czynienia! Żadna wróżka Sara, ani Iza mi nie pomogły. To zwykłe oszustki. Dopiero Pani Emilia przyniosła koniec moich problemów!
    Kontaakt: wrozbyemiliianel@gmail.com
  • 09.06.16, 13:47
    Wróżka Saba to najwłaściwszy wybór. Korzystam od 20 lat. Polecam bardzo. Tel.608890952. Powodzenia
  • 09.06.16, 20:37
    Zapomniałam dodać stronę wróżki Saby: wrozkasaba.w.interiowo.pl/
  • 25.06.16, 12:56
    Polecam odeazwać się do wróżki Emilii: wrozbyemiliiangel@gmail.com
    To najlepsza specjalistka z jaką miałem do czynienia. Regularnie pomaga mi w sprawach tarota, a dzięki jej rytuałowi miłosnemu - moja dziewczyna wróciła do mnie po rozstaniu i jesteśmy szczęśliwsi niż nigdy wcześniej!
  • 29.07.16, 20:14
    ostatnio miałam bardzo trudny okres w życiu, pomogła mi wróżka sara, jak dla mnie ( w moim przypadku) jest bardzo duża sprawdzalność jej wróżb,z czystym sumieniem mogę ją polecić, email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam!
  • 09.01.17, 07:26
    Ja skorzystałem z pomocy Wróza Kamila jakieś dwa lata temu. Na temat przeszłości powiedział prawdę. Przyszłość, wywróżona z kart, również się sprawdziła, ale nie w 100 procentach, ale bardzo wiele. Jego wskazówki i ostrzeżenia bardzo pomogły. Moje życie teraz przebiega spokojnie. Czasami piszemy przez email. Ja opowiadam, a pan Kamil czyta i doradza mi. Nawet przez email potrafi wesprzeć i dodać otuchy. Bardzo dobry i serdeczny człowiek. No i dobra z niego wróżka :) email do niego kamil.tarot@wp.pl
  • 09.01.17, 08:50
    Tez polecam Pana Kamila.
    Przyjmuje w domu. Pokój bardzo ladny, magiczna atmosfera. Wrozba bez krecenia, duzo szczegolow, podal tez rozne drogi rozwiazan problemu, rozjasnil mi w glowie.
    Pomogl mi wszystko zebrac do kupy i wziac sie w garsc, zrobil robote jakiej moja terapeutka nie umiala zrobic przez rok. A tutaj to zaledwie godzina a wszystko mi sie poukladalo i wiem co robic dalej...
    Bardzo pozytywna energia, klimat, duzo ciepla od niego bije... a z energia poznanskich wrozek jest roznie. Sa takie ktore widac jak maja zabalaganiona aure. Tutaj mimo ze osoba mloda (ok.40tki) to rozwinieta i z piekna aura.
    Polecam wszystkim i bede korzystac na bank jeszcze nie raz...
    Telefon: 605208658 i email kamil.tarot@wp.pl Nazywa sie Kamil Jakuboniene i mozna sie z nim umawiac tez na wieczor (ja bylam pozno, wczesniej nie moglam). Dużo ludzi czeka na niego.
  • 09.01.17, 19:18
    Napisałam do tego Wróża Kamila. Zadałam 8 pytan, pierwsze pytanie , zszokował mnie bo nic mu nie pisałam że tam jest ich dwóch ze ten taki a ten inny sam mi to powiedział i dokonał wyboru za mnie, wybrała tego faceta do którego coś czuje i coś w związku może być, a ten który mnie wciąż dręczy odrzucił i powiedział że się nim dusze, że on mnie męczy ale niema tu uczucia i taka jest prawda. Potem było kolejne pytanie o zdrowie nic tylko to a on że no tak ktoś w rodzinie choruje i wymaga konsultacji ze specjalistą, coś z żołądkiem. Byłam zaskoczona bo moja mam ma wrzody ale ich nie leczy. Wróż Kamil napisał, że trzeba iść do lekarza, no i padło pytanie o prace a on że dostane dwie propozycje ale wtedy jeszcze nie mogłam tego potwierdzić, za jakiś czas dostałam jedną propozycję i pomyślałam no moze juz drugiej nie będzie i na drugi dzień zadzwoniła do mnie kobitka z zaproszeniem na rozmowę któą przeszłam i zaproponowano mi pracę, ale już pracowałam więc znów napisałam do Kamila i zapytałam co robić, poleciła mi tą drugą ofertę i tak też zrobilam, mam wyższą pensję i ogólnie lepiej bo dostanę umowę na 6 lat a nie na 3.
    Polecam Kamila, sama znalazłam go na jakimś forum już dość dawno i szczerze polecam, mogę się podpisac pod kazdymi komentarzami o nim, super wróz. Gdyby ktoś potrzebował pomocy to moze śmiało do niego za mną napisać kamil.tarot@wp.pl
  • 21.01.17, 09:36
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • 16.03.17, 15:22
    znam wróżkę z Krakowa , Wróżka Małgosia polecam 504 777 850

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.