Dodaj do ulubionych

szukam wrozki lub jasnowidza

• true99 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 16.10.18, 11:48
      Wróżkę Elżbietę z Krakowa polecam :) Wiele się sprawdziło z tego co mi mówiła. Przyjaciółka od 7 lat jest w stanach, choć jak jest 10 lat temu o tym mówiła to się z tego śmiała, bo nie wierzyła. ;) To jej strona wrozkakrakow.pl/ zobacz, poczytaj :) Nr tel. +48 887 543 000
    • ladymilion Re: szukam wrozki lub jasnowidza 12.02.19, 19:56
      Byłam u p.marty w Kaliszu . A ona też coś robi przez Facebook . No i zajmuje się też fizyka kwantowa .jest jasnowidzem i robi karty czy jakoś się to tak nazywa . Ale jest niesamowita . Uzdrawia . Nr
      786828887 nigdy jej tego nie zapomnę I będę głośno o tym mówić co dla mnie zrobila . 786828887 . Mam tylko tel . Bo nie mam fejsbuka
    • kasianowak196 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 02.03.19, 18:59
      Od lat szukałam I nie wierzyłam że ktoś może mieć taki dar , dopiero po przejściach życiowych nabrałam pokory . Polecam z całego serca Marta Anna Pinczewska , uzdrowiciel , jasnowidz ! Nie wiem co napisać ale wszyscy udajemy przyziemnych .. A tu dzieją się cuda jak nie widzimy . Można ja znaleźć na facebooku . Ja miałam sesje przez mesenger bo ta Pani jest z Kalisza I tam przyjmuje I w Warszawie chyba tak mi powiedziała . Podaje numer bo warto .sama szukałam więc warto polecić 786828887 .
    • veraviki666 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 14.03.19, 14:40
      Ja pół roku temu zadzwoniłam do P. MARTY Anny Pinczewskiej . ONA JEST jasnowidzem i uzdrowicielem . Stawia też karty . ONA przyjmuje w stacjonarne Ale też przez telefon I online . POLECAM . Była dla mnie skarbem w ciężkich chwilach . Tel do niej bo naprawdę warto jak ktoś jest po ciężkich przejściach. 786828887 . ONA robi też egzorcyzmy I oczyszczenia domu .
      • gadula777 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 29.05.19, 10:53
        Pani Marta jest nie z tego świata ! Moje przyjaciólki do niej tez dzwonią ! Slyszalam nawet ze doradza wysoko postawionym biznesmenom! Mi otworzyla oczy i pomogla , a na poczatku myslalam ze to wszystko jest nie mozliwe ! Po pol roku od wizyty jak lawina wszystko zaczelo sie spelniac ! Zrobilam u niej jeszcze odciecie klatwy !
        • skorpionskorpion1 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 29.05.19, 11:32
          Marta Pinczewska faktycznie to osoba która zrobiła wrażenie na takim niedowiarku jak ja .I to nie było przepowiedzenie jakiejs banalnej sytuacji typu : bedzie Pan szczesliwy albo nieszczesliwy . To byla bardzo osobista sprawa o ktorej nikt nie wiedział dlatego tez postanowilem nie wysylac zdjec i staralem sie byc jak najbardziej no name . Jestem osobą ktora nie wierzy w takie magiczne wrozki . Zawsze staram sie swiadomie kierowac zyciem . Zadzwonilem z ciekawosci zeby udowodnic ze jest to kolejny żart i naciaganie ludzi . Tu muszę jednak powiedziec ze po rozmowie z Panią Pinczewską zaczynam nawet wierzyc ze Jest ona nie z tego swiata i potrafi przenikac przez ściany :) prawdziwa terapeutka dusz , telepatia , zglebiona fizyka kwantowa , widzenie na odległosc , niezwykla i piekna , po tym co widzialem na jej facebook . Bardzo inspirująca osoba , ktora powinna miec reklame bo jest potrzebna dla swiata . Oto podaje jej numrr 786828887 . Ten kto do niej zawita juz nigdy jej nie zapomni . DZIEKUJĘ
          • beata.nowak888 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 05.06.19, 23:23
            beata.nowak888 05.06.19, 23:11
            Najlepsza wrozka i psycholog w jednym to Marta Pinczewska , Pani Martusia wyciągnela mnie z traum .. pomogla i udzielila wskazowek. Pamietam piersza nasza rozmowę gdzie powiedziala mi w rozmowie telefonicznej : smacznego .. czuje zupe pomidorową ... ona widzi wszystko ! Wtedy troche sie wystraszylam .. jestem po 3 sesjach z jasnowidzeniem , oraz po 3 rytualach ! Kiedys chcialam odejsc z tego swiata .. a dziś dziękuję za kazdy dzien ! A Pani MARTUSI najbardziej . Przyjmuje w gabinecie w Kaliszu a dla takich jak ja z innego odległego regionu Polski robi sesje z jasniwdzeniem i uzdrowieniem na odległosc . Ma wielki dar ! To jest jej numer 786828887 ! Moja znajoma znalazła ja na tym forum ! Trzeba tylko powiedziec ze sprawa pilna bo tak dopiero za 2-3 tygodni sie czeka , ale warto !
    • malinkowska Re: szukam wrozki lub jasnowidza 06.12.19, 10:30
      ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba!
      korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania
      jej strona to allsh.net/wrozka-alicja lub www.wrozka alicja.pl
    • majawata1984 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 17.12.19, 10:26
      Słuchajcie! Jeżeli można ją nazwać wróżka, a raczej jasnowidz terapeutą.. uzdrowicielem . JEST magiczna . Może troszkę ostra bo tak mówi bez współczucia- może I tak trzeba. Troszkę czekałam do niej . Ale się udało... po pół roku wszystko się sprawdziło... A to były rzeczy które nigdy nie myślałam że tak się potoczą ... nadała mi pomysł, wiarę , wiatr w żagle... dała inna perspektywę! Marta Pinczewska... jest nieoceniona! Polecam tą Panią... A byłam do niej najbardziej sceptyczna ! Ona robi sesje w gabinecie osobiście oraz przez telefon ... Ja byłam tak i tak ! 786828887 to telefon tej wiedźmy. Wiem że siedziałam tu kiedyś na forum ... I nie ma przypadków. Wiem że sa tu niektóre załamane osoby szukające szczęścia! To właśnie do Pani Marty . Ona nie owija w bawełnę.
    • monikakrol777 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 17.12.19, 11:14
      Pierwsze miejsce I mam nadzieję że przyjdzie na mój ślub to Marta Pinczewska . Gdyby nie ona - wyprowadziła mnie z ciężkiej depresji .. choroby krwi .. no i myśli samobójczych. To terapeutka jasnowidz uzdrowicielka A także robi jakieś magie rytualy .. nigdy w to nie wierzyłam... I śmiałam sie z przyjaciółki która połowę Polski przemiezyla do Niej . Niezwykłego człowieka- Marta PINCZEWSKA. Zastanawiam się tylko jak to jest urodzić się z takim darem ? Czy czujemy się wazniejsi ? Czy lepsi ? Czy taki dar pomaga osobą którzy go mają? Czy tylko nam szarakom ... Bo wydaje mi się z tego co poznałam Panią Martusie że jest ona istotą z innej planety. Czasami traktuje nasze spotkanie jak terapia. Pani Marta robi kody kwantowe - uwielbiam je :) kontakt do P.martuni 786828887 . Piszcie z dwa lub trzy SMS pilne ! Żeby dostać się szybciej . Czasami można nawet na następny dzień.. A czasami za 3 tyg . Najlepiej ranne godziny .
    • marlenaowczarek67 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 17.12.19, 11:45
      Każdy ma kogoś swojego ulubionego :) ja mam Panią Martę Pinczewską . MARTA PINCZEWSKA jest najlepsza . Nie chcę się uzewnetrzniać .. tylko że obiecałam sobie że o tym napiszę bo sama pół roku temu znalazłam ja na tym forum . Bo ona nigdzie się Nie ogłasza. Dlatego niech najwieksza liczba osób ma to szczęście które I też mnie spotkało. P.Marta Pinczewska jest specyficzną osobą .. mi robiła hipnozę , czytanie z kart , a także rytuał śmierci I narodzin . Byłam na paru jej wykładach w Wawie. Szkoda tylko że ma tak mało czasu .. Bo z przyjemnością chodzę do niej na warsztaty I ceremonię . Ona jest Poprostu potrzebna światu . Ja nie chce wracać do przeszłości... Ale ona właśnie ja widziała I to ze szczegółami..I zaczęła mówić do mnie słowami człowieka przez którego miałam traumę..przeniosła mnie w czasie...po uporaniu się z przeszłością. - przeprogramowala mnie na kobietę której nigdy nie widziałam . ( piekna mądra wolną od lęku , kochaną ) jej kody kwantowe , sesje z uzdrawianiem ...samo jej słowo leczy .. dziękuję P.Martusiu !To jej numer 786828887
    • true99 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 03.01.20, 12:22
      Ja od lat korzystam z usług wróżki której przepowiednie się sprawdzają. Czasami trzeba na to poczekać, ale jak przyjdzie na to czas, to dzieje się tak jak ona mówiła, choćbym nawet nie wierzyła w to w danym momencie. wrozkakrakow.pl/
    • madzia.wilczek29 Re: szukam wrozki lub jasnowidza 08.01.20, 19:30
      Szczerze polecam wróżkę Lunnę, polecała mi znajoma, więc spróbowałam. Jej strona to www.tarocistkalunna.pl , mail tarocistka.lunna@gmail.com . Korzystam z jej porad od dłuższego czasu, wróżby sprawdzają się. Szybko odpowiada na maile, jest rzetelna i konkretna, ze świetnym psychologicznym podejściem i wyczuciem do klienta

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka