Dodaj do ulubionych

wróżka szczecin

02.07.06, 10:26
Czy zna może ktoś jakąś dobrą wróżke ze szczecina?
Edytor zaawansowany
  • maly_groszek 02.07.06, 13:57
    art life - agnieszka :)
  • agniela2 02.07.06, 16:47
    czy naprawdę jest dobra?
  • maly_groszek 05.07.06, 20:08
    jest bardzo dobra,mozesz bez obaw do niej isc :)
  • zuzka124 17.08.06, 13:05
    Mały Groszku masz na nią namiary? dasz? proszę :)
  • anetarem 18.08.06, 12:01
    Ja też poproszę namiary na tą wróżkę.
  • euzebiabio 01.05.14, 16:51
    ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
  • grandiosa 25.10.16, 22:39
    Wróżka Sara to zwykła oszustka!
  • hensan 07.05.14, 03:56
    Ja byłem z żoną, teraz czekam na amulety, jak otrzymam amulety to niezwłocznie opiszę jak było.
  • gorkapsx 04.08.16, 19:28
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, zwróciłam się do niej z kilkoma problemami, szybko dostałam odpowiedzi - rzeczowe, konkretne, pokrywające się , z pewnością nieraz jeszcze skorzystam , email do niej kobietamag@interia.pl gorąco polecam
  • grandiosa 25.10.16, 22:40
    Wróżka Sara to zwykła oszustka!!!
  • martynkaminka 22.11.16, 20:14
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)
  • martcsaks 12.12.16, 09:49
    mogę polecić wam wróżke sarę, bardzo wiele mi pomogła, rozwiązała wiele moich problemów.,skorzystam z niej zapewne niebawem,email do niej :kobietamag@interia.pl jeszcze raz gorąco polecam
  • marietka12 14.12.16, 18:07
    podobnie jak inni widzę poprosiłam o pomoc wróżkę sarę i jej rady były w moim przypadku bardzo trafne,nie owijała w bawełnę ,wysoka bardzo sprawdzalność, gorąco polecam, email do niej ;kobietamag@interia.pl
  • mariamarias 24.12.16, 11:00
    mogę polecić wam rewelacyjna wrozke sare- już po 4 mieiacach prawie wszystko mi się sprawdzilo,email do niej kobietamag@interia.pl , szczerze polecam;)
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 10:05
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • martusiamila 12.02.17, 12:32
    mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)
  • martusiamila 01.04.17, 12:53
    po raz kolejny skorzytsałam z usług wróżki sary i jestem pod wrażeniem jej sprawdzalności, po niespełna 2 miesiącach większość mi się sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl ;)
  • martamarcysiuk02 12.02.18, 14:48
    Dzień dobry,
    zapraszam do kontaktu, jestem rytualistką - wykonuję:
    - białą magię,
    - oczyszczenie,
    - czarną magię,
    - rytuały miłosne - na złączenie serc dwojga osób,
    - rytuały finansowe, zawodowe - na zdobycie lepszej pracy/zwiększenia finansów,
    - rytuały zdrowotne

Aby rytuał był skuteczny należy wykonać go przez co najmniej 3 dni.

Przez wiele lat rytuały wykonywałam za granicą, tak naprawdę to w Stanach nauczyłam się wszystkich technik i jasnowidztwa, mieszania magii aby ludziom pomagać. Nigdy nie robię wbrew komuś, jeśli karty dają szansę na to że warto złączyć ludzi, pomóc im - to wtedy podejmuję się magii.

dużo dobra i szczęścia

martamarcysiuk02@wp.pl
  • dodiada 29.05.18, 15:39
    ja polecam dobrze przepowiadanie losu pod adresem fortune.teller@o2.pl
    serio wszystko mi się sprawdzilo i jest swoboda jeśli chodzi o ceny.
    polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka