Dodaj do ulubionych

czy ktoś zna dobrą wróżkę z OLSZTYNA?

25.09.07, 09:46
dzień dobry:))

chciałabym pójść do wróżki w Olsztynie, ale nie znam żadnej
sprawdzonej?

może ktoś z Was zna taką, będę ogromnie wdzięczna za pomoc:))
Edytor zaawansowany
  • wallesblue5 20.02.08, 10:42
    wioletta wiadrowska , przyjmuje u siebei na nagórkach - 90 zł, o
    reszcie się nie wypowiadam, ja korzystam z usług innej
  • diament.usui 13.01.09, 20:57
    Zadzwoń 506062328 a dowiesz się o najlepszej wróżce w mieście
  • marcinz00 15.01.09, 14:15
    Witam. Mam pytanie:) Dlaczego chcesz chodzić do wróżki? Myślisz że powie Ci
    prawde?:) Pewnie nie pytałaś nigdy Jezusa o to z czym chcesz iść do wróżki.
    Tylko Jezus zna przyszłość i zwróć się do Niego o pomoc. Tylko On Ci pomoże.
    Napisz do mnie jeśli chcesz. gg:6523711
  • zenek1zzz 15.08.14, 18:32
    .
  • barba-ra1234 27.08.14, 18:53
    witam polecam wrozke krystyne z wroclawia jest super wrozy tez przez internet albo tel kontakt 506-219-415 jest bardzo dobra
  • majusia1234 11.11.14, 15:13
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, wróży z różnych talii kart i według mnie ma sporą sprawdzalność, adres email do niej to : kobietamag@interia.pl
  • slodziuniazycia 14.11.14, 12:36
    mogę polecic wam sprawdzona przeze mnie już mnie wróżkę sarę, bardzo wiele wróżb sprawdza się,a takze potrafi pomóc w ciężkich chwilach, zostawia, wam adres email do niej :kobietamag@interia.pl ;)
  • tak-ot 14.01.17, 01:00
    ja znam i chodzę czasami do wróżki która wróży kartami tarota. Bardzo mi pomogła uratować mój związek, poleciła mi ja koleżanka której także związek uratowała. Miła, sympatyczna, potrafii dodać otuchy, doradzić, wiedziała o mnie sporo rzeczy i co powiedziała sprawdziło się choć sama nie wierzyłam że tak będzie. Jej nr tel to 507 264 729
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 09:40
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • wiol1976 24.01.17, 23:41
    Ukrainką , widzi dużo ,naprawde. Często jest w Olsztynie 575500462
  • animondaa 10.02.17, 20:53
    a ona robi może magię miłosną i scala rozbite małżeństwa?
  • betty9999 18.02.17, 13:10
    Jeśli chcesz użyć magii miłosnej możesz skontaktować się z Panią Basią, z tego co wiem to robi rytuały ze świec.
  • betty9999 08.02.17, 01:07
    Pani Basia 507 264 729 jej nr tel. Tez do niej chodzę i rzeczywiście potrafi nieźle zaskoczyć znajomością przeszłości a jej przepowiednie sprawdzają się. W ogóle atmosfera miła, porozmawia, wyjaśni. Sporo osób sobie ją chwali,taka z powołania do tarota. Kiedyś byłam u jednej z nagórek, odwaliła swoje, żadnych wyjaśnień, żadnych dodatkowych pytań, a u Pani Basi całkiem inaczej, wysłucha, wytłumaczy, jak mam dodatkowe pytania nie ma problemu żeby podstawić karty na nie.
  • martusiamila 12.02.17, 12:34
    mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, ponadto także powiedziała mi wskazówki oraz dokładnie powiedziała co się u mnie obecnie dzieje- według mnie rewelacja ;)email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)
  • klara0001 19.02.17, 12:28
    Nie musisz nigdzie chodzić !
    Moja znajoma dała mi numer sprawdzonej na telefon
    zadzwoń pod numer 708-777-127
    i podaj proszę nr wewnętrzny: 173
    wówczas połączysz się z osobą która odpowie ci na najbardziej intryujące Cię pytnia.
    To niesamowite ! To działa !
  • betty9999 19.02.17, 18:02
    a ile takie połączenie kosztuje? czy to nie jakaś tele wróżka za 10 zł za min? Moja wróżka też udziela mi wróżb na tel, ale na swój normalny telefon, gdzie ona oddzwania, a ja płacę wtedy jej na konto normalną kwotę,jak za wizytę, bez żadnych niespodzianek po otrzymaniu rachunku za tel. Wybacz za pytanie ale ten nr wew co podałaś trochę jest niepokojący.Czy to prywatny jej nr tel czy jakaś infolinia?
  • patrykslomiany 21.02.17, 00:26
    Ja osobiście polegam wróżkę Emilię Angel. Pomogła mi odzyskać utraconą ukochaną. Traciłem już nadzieję, a Pani Emilia pomogła mi w niecały miesiąc! Zajmuje się rytuałami miłosnymi ale nie tylko!
    Jestem jej dozgonnie wdzięczny. Pomaga także z oczyszczaniami.
    Napisz a na pewno Ci pomoże.
    Dla zainteresowanych: wrozbyemiliiangel@gmail.com
  • betty9999 21.03.17, 23:12
    A ja chciałabym z wielkiego serca jeszcze raz polecić Panią Basię, bo naprawdę warto z czystym sumieniem. Poleciłam ją mojej kuzynce, która była w świeżym związku, podczas wizyty u Pani Basi dowiedziała się że jej chłopak jest żonaty, był to szok bo powiedział jej ze jest wolnym mężczyzną. Po głębszym wnikaniu okazało się że ma zonę a moją kuzynkę oszukiwał. Pani Basia pomogła mi , moim znajomym a także mojej rodzinie. Wszyscy jesteśmy zadowoleni i w wielkim szoku ze sprawdzalności jej przepowiedni, ta kobieta ma prawdziwy dar i wielkie ciepło.
  • slodziuniazycia 28.03.17, 18:09
    mogę ponownie polecić wróżkę sarę, już kilkukrotnie krozytsałam z jej pomocy i jak na razie bardzo duża sprawdzalnośc ,nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest telefon do niej 784 676 783, polecam;)
  • martusiamila 01.04.17, 12:39
    po raz kolejny skorzytsałam z usług wróżki sary i jestem pod wrażeniem jej sprawdzalności, po niespełna 2 miesiącach większość mi się sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl ;)
  • donata_wrozka 01.10.18, 12:10
    Przyjmuję on-line, jako Donata Jabłońska. Wróżę, a także pomagam w sprawach trudnych na polu duchowym. Więcej o mnie, tutaj: domtarota.wex.pl oraz :) donatajablonska-duchowosc.blogspot.com (moja praca charytatywna na rzecz ludzkości). Zapraszam do kontaktu. Nie jedna osoba zmieniła wiele w swoim życiu, dzięki poradom, nie tylko karcianym. Niektórzy wspominali o mnie tutaj na forum, więc chyba, nie powinnam dodawać nic więcej, pozdrawiam
  • ninakolb 10.10.18, 15:25
    Ja polecam p. Agnieszkę tel. 500 273 383, charyzmatyczna, sprawdzalność 96%, nie znam drugiej tak niesamowitej osoby, rozmowa z nią to balsam dla duszy, można się też umówić na rozmowę telefoniczną co działa tak samo jak wizyta osobista.
    Jest też naturoterapeutką i doradcą duchowym. Wyleczyła mnie z boreliozy. Bardzo niedroga a skuteczna. Prawdziwa, z powołania. Bez komercyjnej otoczki i bzdur. Kobieta ma prawdziwy dar. Polecam w 100%
  • zycienarecepte 19.09.19, 00:29
    ja kiedyś korzystałam z wróżek przez internet ale tylko jedna była jak dla mnie z lepszych.
    jej strona to: wrozka alicja.pl można też napisać prze ztwitetra twitter.com/Alicja17412485
    ale zalecam wejść na stronę i zamówić sobie ilość pytań. Zamówiłam u niej 3 pytanka i w ciagu chyba 4 godzin odpowiedizała mi dość trafnie o swoim życiu,,,,miałam dosc trudną sytuację zyciową ale pomogła i nakazała właściwy kierunek....narazie tylko 2 wróżby sie spełniły a na 3 czekam dam znac jak co zobaczymy....czy sie jej udało tak celnie przepowiedziec czy nie..dam znac cialo
  • kalliina 20.09.19, 23:21
    Wróżby za Darmo w 5minut?
    wróżbita Maciej - szybka wróżba salonwrozb.pl/wrozbita-maciej-4
    Wróżenie szybkie na sms lub online
    Najlepszy w polsce
    lub wróżka otylia tu najlepszewrozki.pl/wrozka-otylia-1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka