Dodaj do ulubionych

Wróżka przez internet-szukam dobrej

26.06.08, 17:16
Czy ktoś mógłby polecic mi rzetelną wróżkę, z którą można porozumieć
się za pomoca maila? Jeszcze jedno, czy komuś sprawdziła się wróżba
Pani Marii ze strony magicznemandale.com?
Edytor zaawansowany
  • wrozka_aurelia_anielewicz 27.06.08, 17:04
    Witam,

usłyszy Pani sto dobrych opinii i również tyle samo złych. Chyba lepiej byłoby
    poczytać i spróbować samemu coś wybrać.

Pozdrawiam
    Aurelia
  • brodnica5 08.10.08, 08:37
    Jeśli znalazłaś taką wróżkę podajmi jej namiary,proszę.Mój
    adres:lilianna210@wp.pl. Przed rokiem wróżyła mi wróżka tą drogą.Wszystko się
    sprawdziło.Zgubilam jej namiary.Była z Lublina.Dzięki!
  • kesit 10.10.08, 11:16
    www.wrozka.org.pl
  • puk29 21.12.08, 12:30
    irma.irma1@gazeta.pl
  • strzelecki.k 22.05.13, 02:45
    www.esalonwrozb.pl/strona-glowna/
  • magdalenia24 14.10.08, 16:44
    Mnie sie wszystko sprawdzilo u Pani Marii. Także polecam. A Jej
    Mandale to prawdziwe cuda!
  • ronia31 26.01.15, 22:43
    Jaka jest cena wróżby takiej przez e-maila ?
  • rynxx 11.05.13, 23:27
    Zdecydowanie Beata Kalinowska
    www.beatakalinowska.cba.pl/
  • lilia263 14.05.13, 10:07
    ja kilka razy kontakotwalam sie z wrozka przez maila i nawet dobrze mi sie z nia wspolpracowalo, do tej pory bylam u trzech wrozek ale najbardziej wiarygodna wydala mi sie vitalissa do ktrej mail jest wrozka.vitalissa@gmail.com, pisalam z nia trzy razy bo dla mnie okazala sie sprawdzalna, trzy wrozby jaki mi postawila w wiekszosci sie sprawdzily jak dla mnie srawdzalnosc nawet do 95 % przy czym poza samymi przepowiedniami otrzymalam drogowskazy, dodam że opdowiada na wszystkie maile i nie wykreca sie od odpowiedzi, jesli bede po raz kolejny na zyciowym zakrecie to zwroce sie do niej jeszcze raz.
  • sensuella 18.05.13, 20:55
    Ja korzystalam kiedys z pomocy wróżki/szamanki.Pomoze wam w kazdej sprawie.Zajmuje sie rowniez magia ceremonialna,chyba jedna z najskuteczniejszych.I wlasnie,ona jest z Pomorza,ale jak ktos nie ma mozliwosci dojazdu mozna sie z nia kontaktowac przez maila w kazdej sprawie,wiec godna polecenia.Ja zamawialam u niej kiedys urok milosny (a chlopak na ktorego mial byc rzucony,kiedys mnie nienawidzil).Sprawdzil sie po jakims miesiacu i do teraz jestesmy razem. Jedyny kontakt do niej to mail shangvidia@wp.pl
    Dodam ze kobieta ma 53 lata.Warto sie do niej zwrocic.
  • malazolza66 20.05.13, 10:51
    ja korzystałam z wrozki na maila ze strony twojeprzeznaczenie.pl. Pani Izabela postawiła mi ostatnio drugi raz karty. za pierwszym razem sprawdzalnośc wrozby wyniosła ok 70-80 procent, czego wogole sie nie spodziewałam. Bardzo pomocna osoba, odpowiada konkretnie na pytania ale przy tym duzo pisze szczegołow. Naprawde polecam
  • czerepa0 13.06.13, 13:14
    Proszę zatem wejść na stronę www.astrokamera.pl tam wróżki sa na żywo ze swoich domów, wróżby są tanie, wrożki autentyczne z resztą można to sprawdzić
  • strzelecki.k 22.05.13, 02:43
    zaprasza do mnie :)
    www.esalonwrozb.pl/strona-glowna/
  • jonaszkarolak5 21.06.13, 10:35
    Polecam wróżkę Letycję. Wiem że jest możliwość on-line.ode mnie wzieła 10zł.Jak na razie sprawdziło się !
  • 2zytka 24.06.13, 23:27
    dobra wróżka jest pod adresem kobietamag@interia.pl, sprawdza się ;)
  • anna.gun 12.11.13, 22:15
    A ja korzystałam z wróżki Zenki, bardzo otwarcie i trafnie opisuje wróżbę. Czy się sprawdzi czas pokaże....,wiadomo że wiele rzeczy się pokrywa. Jej adres zenka300@wp.pl. Ode mnie wzięła 20 zł, odpowiedź miałam na następny dzień.
  • mariolakonczyna 15.11.13, 08:48
    ja bym ci zaproponowała wróżkę vitalissę VITALISSA i nie patrz na opinie tutaj na forum bo wypowiadają się nie poważne osoby, tak mi się wydaję jak czytam te wszystkie komentarze, ja skorzystałam kilka razy z usług V i moi znajomi w tym mój ojciec hihi, jest przedsiebiorcą oraz jego kobieta coś się oddala, przyznam że wszyscy jesteśmy pod wrażeniem ja i trzy koleżanki oraz tato, ogólnie my wszyscy bo trafna ocena rzeczywistości dosłownie strzał w dziesiątkę, szczegóły, wypowiedzi precyzyjne takie już bardziej dogłębne, które rozwiązują wiele spraw i pozwalają zrozumieć co tak na prawd się dzieje, na spełnienie ostatniej wróżby mam jeszcze czas ale te poprzednie się sprawdziły powiem że w 90 procentach to co najważniejsze, ale najbardziej zachwycona jestem trafnością oceny rzeczywistości, polecam.
  • mariolakonczyna 15.11.13, 09:04
    dodam jeszcze ze ona rozkada karty anielskie to nie jest tarot raczej, moze dla tego tak ocenia rzeczywistośc dogłębnie,
  • nati20101 15.04.14, 18:04
    BARDZO DOBRA WROZKA NIE DO WIARY PO PROSTU WSZYSTKO MI POWIEDZIALA O MNIE Wróżka Fallona wrozkafallona.blox.pl/html tel. 517 533 873 jest naprawde dobra...... wrozy indywidualnie ale rowniez wrozyla mi przez internet wszystko sie sprawdza odpowiedz na kazde pytanie jest trafna! polecam gorąco!!!
  • wb841 13.01.14, 08:09
    Witam! Chętnym osobom z przyjemnością powróżę na odległość. W celu bliższych informacji proszę o wiadomość na podany adres: wrozby_b@interia.pl
    Pozdrawiam
  • mariolakonczyna 16.01.14, 09:51
    jestem po wróżbie na ten rok, zamawiałam u VITALISSA nuszę przyznać że prognoza bardzo trafna, to co planuję na ten rok okazuje się we wróżbie podałam tylko imię i datę urodzenia nic więcej nie pisałam, jestem zaskoczona trafnością,strzał w dziesiątkę. polecam bo korzystałam już wcześniej i też ię sprawdzało
  • adela.jda12 24.01.14, 08:25
    Od wielu lat korzystam zarówno przez email jak i skype z pomocy wróżki Alicji z krakowa. pierwszy raz korzystałam jakieś 8 - 9 lat temui musze przyznać ze bylo warto.
    Ma stronę astro-tarot.pl
  • nati20101 03.04.14, 13:24
    bylam niedawo u wrozki. SZOK!! Jest bardzo dobra, nigdy nie wiedzialam, ze karty Tarota tak mogą odpowiedziec na nurtujace mnie pytania.... Powiedziala mi wszystko o mnie i odpowiedziala na kazde pytanie, wszysto sie zgadzalo!! mozna z nia tez skontaktowac sie mailowo lub telefonicznie. mial morena9090@wp.pl 517 533 873 wrozkafallona.blox.pl/html
  • mariolakonczyna 14.04.14, 14:28
    a no widzisz, jednak karty potrafią coś powiedzieć ja też korzystam z tego typu pomocy i jestem zadowolona zawszepokazują to co faktycznie dzieje się w moim życiu udzielają porad a to już bardzo dużo dla zagubionego cżłowieka, ja radzę się wróżki vitalissy ale cieszy mnie twoja opinia bo gdzieś pomiędzy tymi bzdetnymi opiniami ocenami wyssawnymi z palca czasem ktoś poważnie podejdzie do tematu jest zadowolony i podzieli się swoim szcześciem, wierze ci że znalazłaś dbrą wróżkę.
  • eweli.na222 14.04.14, 16:36
    Nie powiem, bo do pani Marii nie pisalam ale korzystam regularnie z wrozki Cecylii. Zlota kobieta i bardzo dobra szczera osoba, nie naciaga, duzo dopowiada za darmo. Zaplacilam 50 zl za wrozbe i kolejno przez kilka dni jeszcze dopytywalam za darmo. Jej email to Cecylia_wrozby@wp.pl
  • mariolakonczyna 15.04.14, 08:14
    takie wróżki są najbardziej wiarygodne, jeśli nie chodzi tylko i wyłącznie o kase to można zaufać ja ewelina222 też znalazłam wróżkę która bierze 20-5 zł od wróżby internetowej i 50 od wizyty jednej i tak samo męczę potem jeszcze kilka dni i mi podpowiada juz bez dopłaty, nie ma tego jak nie zapłacisz to nie pytaj, jest strona internetowa www.wrozkavitalissa.za.pl chyba tak jak sie nie myle, wrożby bardzo mi pomagają, zajrzec w głąb siebie i przewidziec pewne sprawy, polecam również.
  • andromeda1a 22.05.14, 10:53
    ostatnio wróżyła mi sara i muszę przyznać ,że wiele się sprawdziło,dodała mi także otuchy, zaproponowała rytuał,jestem ogólnie zadowolona i nieraz skorzystam jeszcze z jej usług. jakby którys/aś z was chciała skorzystać z jej usług to podaję wam do niej kontakt emailowy: kobietamag@interia.pl.
  • pyrlu77p 07.08.14, 16:18
    .
  • majusia1234 11.11.14, 15:13
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, wróży z różnych talii kart i według mnie ma sporą sprawdzalność, adres email do niej to : kobietamag@interia.pl
  • ania-1898 14.11.14, 00:11
    Nie polecę Ci wróżki ale za to polecam Ci dobrego Wróżbitę Bogumiła :) Zajrzyj na Jego stronę i napisz... Ja tak zrobiłam i faktycznie Jego przepowiednie się sprawdziły ;)
  • slodziuniazycia 14.11.14, 12:41
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, od dawna korzystam z jej usług i bardzo wiele się sprawdza, takzę potrafi zajmuje się jeszcze rytuałąmi,email do niej to kobietamag@interia.pl ;)
  • jestem_marilyn 19.01.15, 16:29
    Hm, na pewno możesz zajrzeć na wrozby-ezo.zyskajwiele.pl. Jest tam sesja tarota z tarocistką - świetna sprawa.
  • diko12y 21.03.15, 13:13

Bardzo dobra Wrózka - pani Małgorzata z Krakowa

telefon : 504 777 850
  • mariolaila12 01.06.15, 12:21
    mogę polecić wam wróżkę sarę, bardzo wiele mi się sprawdziło i w wielu sprawach mi pomogła, adres do niej-kobietamag@interia.pl
  • joan1234abcd 11.06.15, 18:25
    Ja pod wpływem imponujących i interesujących wróżb tej Pani na innym forum zdecydowałam się na kontakt z panią Kasia, do której maila podaje. Za niewielkie pieniądze, rzetelnie napisała do mnie, opisała cala sytuacje rozdroże na którym stoję, podała wiele szczegołów dotyczących przeszłosci i teraz... było to wczoraj i powiem szczerze dalej jestem pod wrażeniem...Nie wiedziałam ze aż tak można to opisac. Korzystałam już z uslug trzech wrożek i pani Kasia była tą która jako jedyna była najbliżej prawdy -trafiła w sedno! To jej mail, zachęcam bo warto: astro.numerologia111@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka