Dodaj do ulubionych

Bardzo dobra wrózka z Krakowa

05.02.09, 20:28
Byłam u p.Anetty 3x, i chyba to jest to. Kiedyś przyjmowała tylko za Krakowem
teraz ma też gabinet na Worcella. Moge ją polecić bo zawsze sie sprawdza i
czuje sie u niej dobrą energie.
Edytor zaawansowany
  • grzegorzmalinski 06.02.09, 13:12
    dobra wrozka Ania!co prawde mieszka w bielsku bialej ale jej
    przepowiednie sa nieprawdopodobne.W swoim miescie jest uwazana za
    najlepsza z wrozek i tak jest trafilem do niej kilka tygodni temu
    polecam takie osoby ma cos w sobie ,i nie dziwi mnie fakt ze wrozyla
    jej babka bo to widac jak czyta z kart tak jak by to byla
    ksiazka.namiary do tej pani tel 662318988
  • wiedz-ma13 06.02.09, 15:19
    Hmm,mieszkam w Bielsku od wielu,wielu lat,czasami chadzam do wrózek.Ale o tej nigdy nie słyszalam,ciekawe...popytam wśród koleżanek...bo jesli najlepsza i znana...???
  • aulakol 20.06.09, 22:44
    ja proszę o kontakt do tej wróżki na adres: Agulakol@interia.pl
  • euzebiabio 01.05.14, 16:39
    ostatnio korzystalam z wróżki sary i jestem zadowolona,wróżby się w większości sprawdziły, zajmuje się także rytuałami. zostawiam wam kontakt do niej -kobietamag@interia.pl
  • mariannais 12.06.16, 13:37
    dzięki- wróżyła mi ostatnio sara i naprawdę już parę rzeczy wyszło, godna polecenia ;)
  • adriankamila 13.06.16, 09:26
    polecam wrózkę sarę,sama często korzystam z jej pomocy, wiele mi pomogła, email do niej kobietamag@interia.pl
  • kalinkamia 23.06.16, 15:03
    korzystałam ostatnio z wróżki sary, po kilku miesiącach muszę stwierdzić,że jej wróżby są trafne i jest to dobra wróżka, skorzystam z niej pewnie niebawem ;) email do niej kobietamag@interia.pl
  • blackcat_44 29.07.16, 14:57
    jest dobra wrozka on-line. Ma na imie Donata. Polecam ja, bo zna sie nie tylko na wrozeniu, dzięki niej odzyskałam kase z Zus. babka dzieli sie swoja wiedza, tacy ludzie to już rzadkość. Polecam ja bez mrugnięcia okiem, email do niej: tarot-wrozby@wp.pl
  • martynkaminka 22.11.16, 20:20
    mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, jestem pod wrażeniem jej umiejętności gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pltelefon do niej 784 676 783 polecam;)
  • marionettetka 28.11.16, 10:04
    podobnie jak widze wiele innych mogę poelcic wróżkę sarę,korzystałam pzeszło 2 meiisące temu i już większość się sprawdziła , jestem pod wrażeniem, mocno polecam,email do niej -kobietamag@interia.pl ;)
  • dziwna4 03.12.16, 16:20
    marionettetka a droga jest?i byłaś u niej osobiście?z jakiego miasta jest?...napisz coś więcej o niej ok ;-)
  • marietka12 14.12.16, 18:13
    podobnie jak inni widzę poprosiłam o pomoc wróżkę sarę i jej rady były w moim przypadku bardzo trafne,nie owijała w bawełnę ,wysoka bardzo sprawdzalność, gorąco polecam, email do niej ;kobietamag@interia.pl
  • dziwna4 15.12.16, 09:02
    a ta sara droga jest?i czy wróży też na Skype czy tylko email?

--
    "ludzie mają dwa oblicza,to które chcemy zobaczyć i to które chcą nam pokazać."
  • dziwna4 15.12.16, 09:05
    a droga ta sara jest?i czy wróży też na Skype czy tylko na emalia?

--
  • mariamarias 24.12.16, 10:47
    mogę polecić wam rewelacyjna wrozke sare- już po 4 mieiacach prawie wszystko mi się sprawdzilo,email do niej kobietamag@interia.pl , szczerze polecam;)
  • dziwna4 24.12.16, 14:16
    tak to napisz coś więcej o tej sara...co Ci się sprawdziło i za jaka cenę? ;-)

--
  • dsddgdggdgg 21.01.17, 09:42
    korzystałam ostatnio z wróżki sary,jej przepowiednie okazały się bardzo trafne, wiele mi pomogła, gorąco polecam -email do niej kobietamag@interia.pl
  • dziwna4 23.01.17, 14:11
    dsddgdggdgg wszędzie widzę że jest polecana wróżka sara kobietamag@interia.pl...nie wiem czy to tylko Reklama tej Pani!?jeśli nie to proszę o kontakt bo mam kilka pytań odnośnie jej wróżb,email mój;dziwna4@gazeta.pl

--
  • martusiamila 12.02.17, 12:21
    mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam,naprawdę warto ;)
  • dziwna4 12.02.17, 13:04
    no widzę że ta kobieta mag ma tutaj swój funclub :-D...lub sama się pod różnymi nickami tu loguje,i siebie reklamuje :-)
    żenada!!!

--
  • fikus111 19.03.17, 10:55
    ja wróżyłam sobie u Dari podaje e-mail dariawrozka@wp.pl. Polecam.
  • marlenkamisk 20.03.17, 09:45
    mogę polecić wam z całego serca wróżkę sarę, w moim przypadku była bardzo duza sprawdzalność także powiedziała mi kilka rzeczy z przeszlosci,email do niej kobietamag@interia.pl, gorąco polecam!
  • slodziuniazycia 28.03.17, 18:12
    mogę ponownie polecić wróżkę sarę, już kilkukrotnie krozytsałam z jej pomocy i jak na razie bardzo duża sprawdzalnośc ,nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest telefon do niej 784 676 783, polecam;)
  • dziwna4 30.03.17, 09:09
    sara jest polecana na wszystkich wpisach na temat wróżek hahahha...Super reklama sara☻!!!

--
  • martusiamila 01.04.17, 12:31
    po raz kolejny skorzytsałam z usług wróżki sary i jestem pod wrażeniem jej sprawdzalności, po niespełna 2 miesiącach większość mi się sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl ;)
  • kasia_5500 29.11.17, 16:19
    polecam Donatę Jabłońską, jest na FB, to opiekun duchowy, wiec możesz otrzymac znacznie więcej jak tylko porady z kart, fajna kobietka i ciepła, podaje kontakt, przyjmuje tylko online: wrozka_donata@op.pl
  • true99 16.10.18, 12:01
    Bardzo dobra wróżka z Krakowa to Wróżka Elżbieta z Krakowa. :) wrozkakrakow.pl/ tel. +48 887 543 000 Miła, sympatyczna, odpowiada treściwie a jej wróżby sprawdziły mi się wiele razy. Udziela też wielu porad, np. jak odreagować pecha. :)
  • spisz111 05.12.18, 17:00
    Wspaniała kobieta ... sprawdzalność w 100 % . pomaga , wspiera i doradza ....POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka