• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

OSTRZEGAM przed wróżką EULALIA POGOŃSKA Dodaj do ulubionych

• 01.08.09, 16:04
    Byłam u tej Pani z polecenia jej kolezanki, też żekomej wróżki ,
    która odsyła złe duchy. Po wizycie u tej kolezanki i odpedzeniu
    duchów w zyciu wszysko mi sie rozwaliło . Ale posłuchałam i poszłam
    do "wróżki pogońskiej" . I dobrze Wam radzę, nigdy do niej nie
    idzcie . Wszystkie rady zastosowałam i spieprzyłam całe swoje zycie !
    Moim zdaniem zadnym wróżkom nie nalezy wierzyc bo wywrórzą Ci
    wszystko co chcesz , nawet, że będziesz prezydentem - a potem
    powiedzą , że sie nie spełniło bo coś zawaliłeś. Więc tak czy tak
    wszystko zależy tylko od nas samych . I o tym pamiętajcie. Ale to
    tylko moja rada - a poszukiwanie dobrej wróżki na nic sie nie zda
    jesli sama nie zadba o Twoje szczęście. Pozdrawiam i zyczę
    szczęścia - bez przepowiedni :)
    Edytor zaawansowany
    • 03.08.09, 19:52
      bez obrazy ale trzeba być nawiedzonym dorosłym człowiekiem jeśli się wykonuje polecenia wrózki odsyłaczki z tego co wiem to wrózba powinna ostrzegać i informować a reszta zależy od nas w dużej mierze
      • 05.08.09, 15:34
        Nigdy mi nikt nie wywróżył, że zostanę prezydentem :)) Do wróżki idzie się po
        radę i poznanie tego, co gotuje nam przyszłość. Na wiele rzeczy, o których
        usłyszymy mamy wpływ. To od nas zależy czy wróżka będzie kierowała naszym życiem
        czy ma sami. Chyba masz problem z asertywnością.
    • 23.10.09, 22:07
      Gabigabi - ale bzdury piszesz !!! Czy ty wogóle myślisz czasami samodzielnie??
      Jeżeli spieprzyłaś swoje zycie to jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE TWOJA WINA A NIE
      DUCHÓW ALBO PRZEPOWIEDNI...KOBIETO! LEPIEJ IDZ DO PSYCHIATRY I NIE WYPISUJ
      TAKICH BZDUR ! ciekawa jestem kto ci obiecał prezydenturę jak ty nawet poprawnie
      nie potrafisz pisac (błędy ortograficzne aż biją po oczach - dzieci w V kl.
      podstawówki takich błędów nie robią ) ...ŻENADA ...
    • 02.07.10, 22:51
      Gabigabi!!! Byłam u tej wróżki, powiedziała mi dużo, co aktualnie się u mnie
      dzieje i jest to prawdą, chociaż ja jej nic o sobie nie mówiłam! Jeśli chodzi o
      przyszłość, to trochę mi namieszała i nie wiem, jak zastosować się do jej rad.
      Chciałabym, abyś napisała mi, co ona Ci wywróżyła, jak się do tego zastosowałaś
      i co się dalej stało. Przepraszam, ze jestem taka wścibska i oczywiście jak nie
      chcesz, to nie musisz mi odpisywać!Pozdrawiam serdecznie!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.