Dodaj do ulubionych

Justyna Dubel

26.09.17, 14:36
Pani Justyna Dubel zaproponowała mi współpracę przy organizacji tzw. szybkich randek w naszym mieście. Sama inicjatywa wydaje się bardzo ciekawa, ale zanim podejmę decyzję co do swego zaangażowania w projekt Date Of Date, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat osoby głównej organizatorki, czyli Pani Justyny Dubel właśnie. Jeśli więc mieliście Panią Justyną Dubel do czynienia, szczególnie w kontekście organizowania szybkich randek, to bardzo proszę o informację, jak to dokładnie wyglądało, i czy byłyście zadowolone z takiej współpracy. Z góry dziękuję za wasze opinie.
Edytor zaawansowany
  • 28.09.17, 13:58
    Swego czasu widziałem w lokalnej telewizji wywiad z Justyną Dubel, dotyczący organizacji szybkich randek właśnie. Na pierwszy rzut oka Justyna Dubel sprawiała wrażenie osoby kompetentnej, jednak ciężko mi rzetelnie oceniać, tylko na podstawie tego jednego wystąpienia. Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że nie ciężko będzie ci uzyskać wiarygodne informacje na temat Justyny Dubel, za pośrednictwem forum internetowego, tego czy innego - są na to inne, zdecydowanie lepsze sposoby.
  • 10.10.17, 14:03
    W ostatnim czasie spore zainteresowanie osobą Pani Justyny Dubel. Z podobnym wątkiem, spotkałam się także na forum Goldenline: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/justyna-dubel,3802426/ i jeszcze w innym miejscu, ale teraz już nie potrafię znaleźć. Czyżby Pani Justyna szykowała "coś większego" i szuka współpracowników do nowego projektu? ;)
  • 16.10.17, 16:51
    ilona_kowalska napisał(a):

> W ostatnim czasie spore zainteresowanie osobą Pani Justyny Dubel. Z podobnym wątkiem, spotkałam się także na forum Goldenline: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/justyna-dubel,3802426/ i jeszcze w innym miejscu, ale teraz już nie potrafię znaleźć. Czyżby Pani Justyna szykowała "coś większego" i szuka współpracowników do nowego projektu? ;)

Tak się składa, że ten wpis na Goldenline, też jest mojego autorstwa :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.