Dodaj do ulubionych

Ta karczma Rzym sie nazywa Okszów k/Chełma

05.09.10, 15:25
witam, mam pytanie odnośnie domu weselnego "Ta karczma Rzym sie nazywa" w Okszowie k/Chełma, był ktoś może?? Sala moim zdaniem bardzo fajna, na zewnątrz tez sporo miejsca i ładnie wszystko zorganizowane, ale dziwi mnie fakt, że miejsce to w ogóle nie ma powodzenia, najbliższe wesele dopiero za 2tyg, więc chyba cos tam musi byc nie tak, tylko co?? Bardzo prosze o pomoc, bo czas nagli :/
Edytor zaawansowany
  • 06.09.10, 10:51
    Wszystko z nimi jest ok, a powodem małej popularności jest zbyt mała sala na typowe weselicho na kilkaset osób. Ja byłam tam na poprawinach i wybawiłam sie świetnie. Jedzenie było dobre, a jako że nikt nie tańczył oprócz mnie, mojego męża i naszych dzieci, to i miejsca na parkiecie było dość:-) To jest bardzo dobre miejsce na wesela kameralne czy imprezy typu chrzciny czy komunia.
    Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia:-)
  • 18.06.12, 16:13
    Nie prawda ze wszystko jest okej, PISZE DO WSZYSTKICH KOBIET KTORE CHCA ZROBIC TAM WESELE JAK WIADOMO MARZYCIE O TYM CO PEWNIE KAZDA Z NAS ZEBY WESELE BYLO WSPANIALE GOSCIE SIE SWIETNIE BAWILI I ZAPAMIETALI TO TAK JAK WY:-) NIESTETY JA SIE NIE MILE ROZCZAROWALAM WLASCICIELAMI A GLOWNIE PANEM WLASCICIELEM SALA NIE MA OZDOB SAMI MUSICIE WSZYSTKO ORGANIZOWAC PAN WLASCICIEL BARDZO JEST NIE MILY I ROBI LACHE ZE CO KOLWIEK UDOSTEPNI CZY PRZYNIESIE NIE KULTURALNIE ODNOSI SIE DO KLIENTOW SLONO LICZA ZA JEDZENIE POKOJE SA OKI ALE GOSCIE KTORZY ZOSTAJA NA NOC MAJA GODZINKE NA ZJEDZENIE SNIADANIA BO POTEM NIEDOSTANA :-) DZIECI CHOCIAZ MALO JEDZA SA LICZONE JAK DOROSLI! !!! UWAGA BO TO NAPRAWDE PRZESADA!!! JEDZENIE NIE SMACZNE MALE PORCJE NIKT Z PANSTWA MLODYCH NIE MOZE PO WESELU CZY POPRAWINACH ZABRAC NIE ZJEDZONYCH RZECZY NA KUCHNIE WSTEP WZBRONIONY ZRESZTA NAWET JAK BYSCIE CHCIELI COS ZABRAC SWOJEGO ZOSTANA WAM TYLKO SALATKI NA STOLACH:-) RESZTE ZABIERAJA GINA DZIWNIE WASZE CIASTA CO MIALO BYC DUZO BO SAMI JE KUPYWALISCIE JA MIALAM 11 BLACH A TYLKO Z 7 GORA POSZLO A CO Z RESZTA? NKE MA I DO TEGO KELNERKA ZEPSULA MI FONTANNE WYPOZYCZONA OCZYWISCIE :-) OTRZYMALAM NASTEPNEGO DNIA POLAMANA PANI WLASCICIEL ZGONILA WINE NA GOSCI WESELNYCH ZE NIBYKTOS JA WYWALIL :-) TYLKONIKT OPRUCZ NIEJ TEGO NIE WIDZIAL A FONTANNA PRZY ROZBIERANIU MUSIALA BYC SZARPNIETA PRZES KELNERKE! NO I MAMYNA KONIEC BONUSA PAN WLASCICIEL ZA KAZDA PRZEDLUZONA GODZINE W LOKALU BIERZE 200 ZL ZA GODZINE! PO CZYM WYGANIA GOSCI DOSLOWNIE! POLECAM TYLKO TEREN PRZED DOMEM I MOZE POKOJE A RESZTA OGROMNA PORAZKA. MAM NADZIEJE ZE POMOGLAM I ZE BEDZIECIE WIEDZIEC WCZESNIEJ NA CO SIE PISZECIE.
  • 10.09.10, 23:07
    Byłam tam na weselu w ubiegłe wakacje. Lokal sprawia dobre wrażenie, ale miałam wiele zastrzezeń. Przede wszystkim układ sali - przy małym weselu fajnie bo duzo miejsca, przy wiekszym ludzie siedza w dwoch skrzydlach i niektórzy nie widzą się przez cale wesele. Powstaje taka niepotrzebna i niepożądana izolacja - to mi się nie podobalo. Jedzenie dobre, ale jakieś małe porcje bardzo były. Lazienki, wnetrze i na zewnątrz bez zastrzezen. Bardzo fajne pokoje dla gosci. Jeszcze jedno, jechalismy autokarem tam i on nie mogl wjechac aż pod sam lokal - w efekcie spacerek w sukniach i szpilkach po takiej drozce, coś w stylu żużlówki.
  • 12.06.12, 23:23
    Byliśmy niedawno na weselu na 100 osób.Miejsca tak nie za dużo.Lokal i okolica bardzo fajne, ale akustyka beznadziejna-jak kapela grała to nie można nawet porozmawiać z sąsiadem. Jedzenie dobre, ale bardzo małe porcje, przystawki małe,skromne i nie donoszą (w pewnym momencie na stołach nie było nic do jedzenia).Napoje sztuczne i niedobre, brak wody mineralnej. Stół wiejski dobry, ale skromny. Kawa i herbata z termosów. Ogólna ocena na trzy.
  • 15.06.12, 23:30
    ja bylam na weselu w sierpniu, wesele ok 100 osob. moim zdaniem to maks.
    kapela jak gra to faktycznie jest glosno, ale nie tak zeby nie mozna bylo pogadac. moja ocena to 4

--
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy3e5eu4sn8m9k.png[/img][/url]
  • 18.06.12, 16:22
    Nie polecam anijedzenia ani lokalu
  • 21.06.17, 07:50
    cooo, jedzenie niedobre?????? jedzenie jest sztos!
    teraz sale wyremontowali, światła, ledy :) fajnie wygląda, jestem tam co roku na Sylwestra i bardzo polecam nie ma ścisku i jest ogólnie bardzo elegancko i profesjonalnie
  • 18.06.12, 16:21
    Nie polecam,,,,,,, straszny wlasciciel grrrrrr
  • 21.06.17, 07:50
    może miał zły humor haha :)
  • 16.07.12, 22:58
    Witam byłam tam na weselu fajnie jest miła atmosfera czysto tylko zależy na ile osób robisz wesele bo trochę mała sala jest do taczanie a tak ogólnie to polecam
  • 15.11.14, 22:39
    Dziękujemy raz jeszcze za zorganizowanie naszego wesela!! Pani właścicielka wszystko przygotowuje z największą starannością !!
    Nasze wesele było na 130 osob, sala bez problemu mieści taka liczbę osób :)
    Jedzienia nie da się przejeść, kotlet było po prostu wielkości talerza, wiec nie wierze w to, że może to być za mała porcja, może zależy kto ile zjada i jakie menu sobie wybrał nie wiem... Jest czysto, schludnie. Na około lokalu ogródek wiec też super, my robiliśmy sesję na miejscu. Obsługa szybciutka i zwinna
    SUPER LOKAL
    pozdrawiam
    Gosia

nie rozumiem dlaczego kogoś wyżej dziwi fakt, że nie można wchodzić do kuchni?? przecież trzeba mieć książeczkę zdrowia!!
  • 22.08.15, 10:46
    Cześć wszystkim :) POLECAM z całego serca ten lokal, tydzień temu organizowaliśmy wesele. Jedzenie super, obsługa tak samo , piękne miejsce i goście zadowoleni ;) Dzieci miały zabawę na placu zabaw, wszystko było tak jak uzgodniliśmy z miłą i pomocną właścicielką.
    Gdybym miała ponownie organizować wesele to wybrałabym ten sam lokal :D aaa i są tanie pokoje, my mieliśmy cały hotel wynajęty, ogólnie przytulnie i czysto :)
  • 11.07.16, 14:44
    I ja również polecam z całego serca. Właściciele są przemili, pomocni, wszelkie moje pomysły akceptowane, omawiane. stoły, stół weselny ustawiane według mojego "widzi mi się". w trakcie wesela łazienki były na bieżąco sprzątane. kelnerki milutkie i uśmiechnięte. a jedzenie: pychota. menu - pomimo, że miałam listę, zostało dostosowane do naszych potrzeb. W trakcie wesela Pan właściciel był "pod ręką", sprawdzał, czy wszystko jest ok. Jeśli wesele - to tylko tam :)
  • 21.06.17, 09:00
    Witam na forum,
    Jestem ich stałym klientem na Sylwestra, a teraz organizujemy tam nasze wesele :)!
    Wszystko jest wyremontowane w tym roku, sala nie do poznania,jest nowy brokatowy sufit, ledy i można zmieniać kolory oświetlenia i mieści się 150 os bez probelmu.
    Niejednokrotnie byłam gościem karczmy, rok ok 2010 i 2014, zaklepałam termin na wesele 2018 r. Bardzo rozbawiła mnie opinia pani, która chyba nie potrafi pisać normalnymi małymi literami...
    Jak może być mało jedzenia, skoro stoły wręcz się od niego uginaja, pachnie mi to opinia konkurencji, szczerze mówiąc.
    Z Panią właścicielka wszystko już mam uzgodnione, szczerze powiem, że jak na 7 dań ciepłych, 10 przystawek to cena 110 zł jest mikro mała... A i kawa herbata do oporu. Dostałam 3 wersję menu, dodatkowo mogę domowic np właśnie stół wiejski. Menu mogę dowolnie modyfikować, stoły są dekorowane, więc odpadają koszty dekoratorki. Mi bardzo to pasuje bo nie chce wydawać na wesele majątku..
    Poza tym mają piękny ogród, dużo altanek, stolików przy których goście mogą siedzieć sobie w nocy.
    Dla mnie to idealne miejsce na moje wesele

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.