Forum Zdrowie DDA
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Nowa grupa DDA w Warszawie od 26 września.

  04.09.09, 09:11
  „POLANA” Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej uruchamia nową grupę terapeutyczną DDA, która rozpoczyna się 26 września 2009r.

  Dla kogo terapia

  Terapia grupowa dla osób z syndromem DDA, to oferta skierowana do osób, które wychowywały się w rodzinach, w których nadużywanie alkoholu było/nadal jest codziennością lub występowały inne zaniedbania.

  Do osób, które czują się samotne, żyją lub żyły w toksycznych związkach, nie wierzą w siebie. W trakcie terapii, uczestnicy mają szansę na konfrontację nie tylko z własnymi problemami, ale również na to, aby posłuchać o doświadczeniach innych.

  Co daje terapia

  Z badań wynika, że osoby po terapii obserwują u siebie pozytywne zmiany w wielu obszarach.
  Przede wszystkim zmienia się ich postrzeganie siebie w relacjach z innymi: czują się pewniejsi, spokojniejsi, bardziej świadomi swojej wartości i swoich kompetencji. Jest, to związane ze wzrostem poczucia emocjonalnej stabilności, osoby czasem opisują je jako wewnętrzny spokój. Zaczynają częściej mówić o sobie pozytywnie i z dbałością odnosić się do siebie.

  Kto prowadzi terapię

  Agnieszka Paczkowska – magister psychologii klinicznej, doświadczona terapeutka. Od czterech lat zajmuje się przede wszystkim pomocą terapeutyczną osobom z syndromem DDA, osobom w depresji, cierpiącym z powodu zaburzeń lękowych i psychosomatycznych, doświadczającym przemocy (fizycznej, emocjonalnej, seksualnej).

  Zofia Majtczak – terapeuta uzależnień i współuzależnienia z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  Ile trwa terapia

  Terapia rozpoczyna się 26 września 2009 i trwa 8 miesięcy. Składa się z 33 spotkań raz w tygodniu po trzy godziny we wtorki w godz. 18.00 – 21.00. Najbliższa grupa rozpoczyna się pierwszym spotkaniem pięciogodzinnym w sobotę od 11.00 do 16.00 i zakończy się również pięciogodzinnym, sobotnim spotkaniem grupowym z przerwą obiadową.

  Zapisy

  Aby wziąć udział w terapii należy zgłosić się do Ośrodka POLANA w Warszawie osobiście bądź telefonicznie. A następnie wziąć udział w rozmowie kwalifikującej do grupy w promocyjnej cenie – 100zł.
  Koszt terapii 2 500zł - przy wpłacie jednorazowej z góry. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem POLANA pod numerem (022) 825 00 45 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00. Więcej informacji na stronie internetowej www.osrodekpolana.pl

  POLANA - Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej
  ul. Oleandrów 5 m 8 , 00-629 Warszawa
  Tel.: (022) 825 00 45
  www.osrodekpolana.pl
  Edytor zaawansowany

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka