• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Przeprowadzka do Wrocławia - gdzie zamieszkać?

• 19.09.15, 15:23
    Ze względu na pracę, przeprowadzam się wraz z rodziną z Warszawy do Wrocławia na stałe. Miasta niestety na razie nie znam zupełnie. Jakie dzielnice polecilibyście do zamieszkania, spokojne, ale nie na końcu świata ( blisko centrum albo dobry dojazd samochodem). Na początku planujemy wynająć, potem (w ciągu pół roku) docelowo kupić mieszkanie. Żadne luksusy, ma być miło, bez nadęcia, rozsądnie cenowo.
    Gdzie jest fajnie? :)
    Edytor zaawansowany
    • 22.09.15, 13:19
      mam bardzo podobna sytuację, tez czeka mnie przeprowadzka. Co do dzielnicy to dużo zalezy od tego gdzie bedziecie pracowac, bo jednak dojazd do pracy to istotna rzecz. Ja generalnie polecam tak na zachod od centrum (bo lubie). No i jestli planujecie czeste wyjazdy/powroty do warszawy, to polecam mieszkanie blisko obwodnicy - dojazd jest nia ekspresowy, a przebijac sie w piatek przez cale miasto nie ma sensu
    • 22.09.15, 15:04
      A na przykład gdzie? Może jakieś konkretne osiedla polecisz?
    • 23.09.15, 12:22
      Oglądałam wczoraj osiedle Lokum de Trevi:
      lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-di-trevi/galeria.html
      I powiem szczerze że bardzo mi się podoba. W 2016 ma być zakończony V etap, i myślę o wyborze tam mieszkania. Osiedle jest kameralne i bardzo przyjemne, standard dobry, ceny nie kosmiczne. Mi się podoba :) Czy ktoś ma jakieś opinie na ten temat?
    • 23.09.15, 13:14
      Jak ci się podoba de Trevi to spójrz sobie na inne inwestycje tego dewelopera: np. Lokum da Vinci. To osiedle w okolicy ul. Bajana (zachód). Jest zrobione w nowoczesnym stylu i jednocześnie bardzo przyjemne tutaj masz wiecej info lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-da-vinci/opis.html
      Z tego co pamiętam tam są mieszkania w kolejnym etapie, nie wiem czy juz w sprzedaży, trzeba się dowiedzieć albo sprawdzic na stronie. Moim zdaniem jest extra.
    • 24.09.15, 19:52
      A ja polecam Zacisze Krzemienieckie Arkopu Deweloper www.arkop-deweloper.pl/inwestycje/zacisze-krzemienieckie/ . Niby na obrzeżach, ale dobry dojazd do centrum. Okolica spokojna, fajne rozkłady, niezłe ceny, blisko szkoły, sklepy itd. Nic, tylko tu mieszkać. :)
    • 03.11.15, 13:52
      Jak już się przeprowadzisz to nie zapomnij odpowiednio i z klasą wyposażyć swojego mieszkania. Ja polecam sklep myhd.com.pl/. Nieszablonowe produkty, duży wybór, super obsługa. Zajrzyjcie koniecznie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.