Dodaj do ulubionych

Nowoczesne wyposażenie wnętrz

03.11.15, 13:51
Polecam sklep myhd.com.pl/ z artykułami wyposażenia wnętrz. Niskie ceny, dużo opcji dostawy, duży wybór. I do tego 5% upustu na pierwsze zakupy.
Edytor zaawansowany
  • 12.02.16, 09:37
    Ja zawsze zakupy do domu, robię w Galerii Domar na Braniborskiej. Tam jest dużo sklepów z wyposażeniem wnętrz więc jest w czym wybierać. Ostatnio zmieniam swój salon w salon skandynawski i tam kupuję dodatki. Jest ich tyle, że napatrzeć się nie można.
  • 08.02.17, 16:45
    W Domarze na parterze jest fajne stoisko CDP meble na wymiar, mają tez stoisko w Astrze, a produkcję chyba na ul. Białych Goździków, tez we Wrocławiu więc nie ma problemów z wydłuzaniem terminów. Robiłem u nich meble do całego mieszkania, zacząłem od jednej szafy a skończyłem na kuchni i jeszcze meblach do łazienki.
  • 29.12.16, 11:46
    Obecnie bardzo popularne stały się elementy betonowe. Wyglądają naprawdę pięknie i oryginalnie. Polecam stronę ilikebeton.com - Mają tam betonowe cudeńka, którymi warto wzbogacić wnętrze swojego domu <3
  • 24.01.17, 14:24
    Ja polecam w Warszawie zakupy na Bartycka 24. Wyposażyłem całe mieszkanie bez żadnych problemów. Mogę z czystym sercem polecić zakupy na www.bartycka24.pl/ po udanych zakupach, mamy możliwość wypicia kawy w kawiarni lub zjedzenia obiadu w restauracji na terenie centrum wyposażenia wnętrz.
  • 07.11.17, 22:15
    Ja wszystkim polecam urządzać wnętrza również fotoobrazami :) jedyna forma, która pozwala na stworzenie klimatu rodzinnego w pomieszczeniu :) fotoobrazy to też dobry pomysł na prezent, zwłaszcza jeżeli szukamy czegoś oryginalnego :) fotoobrazyinfo.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.