Dodaj do ulubionych

jedna nerka a kontrast

12.04.18, 10:09
witajcie mam dylemat ze wzglefu na znaleziony guzek 2 cm w nadnerczu chca wykonac mi tk lub rezonans i teraz dylemat co z kontrastem??? zwykly lekarz nie chce sie pod tym podpisac zeby podac kontrast? co lepsze kontrast w tomografi czy rezonansie...kreatynina 0.80w normie ale tsh ponizej normy poniewaz mam nadczynosc..czy bez kontrastu robic?,,, a moze tylko usg kontrolowac??
Edytor zaawansowany
  • madziora14 09.05.18, 12:19
    a czemu musiałas miec usuniety guzek jakiej był wielkosci?..ja pojechałam do znanego radiologa z warszawy zrobił mi usg i jakie zdziwienie okazalo sie ze on nic nie widzi,,mowil ze z nadnerczem lewym jest ciezko poniewaz mogło podejsc jelito itd....i juz wydaje nam sie ze to cos jest...kazel tylko za 3 miesiace powtórzyc usg nic wiecej poki co
  • madziora14 09.05.18, 12:22
    niestety na swojej skórzy przekonałam sie ze lekarz lekarzowi nie równy,,podam przyklad lezac przed operacja z innego zupełnie powodu zrobiono mi usg na którym było wszystko ok łacznie z dwoma nerkami zaznaczone w opisie natomiast miesiac póznoej robione usg nie zznalazło nerki zgineła....smieszne to jest ale prawdziwe,,,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.