Dodaj do ulubionych

urolog Gdańsk

19.08.08, 21:24
Proszę o doradzenie mi dobrego urologa dla kobiety w Gdańsku.
Pytałam w wielu miejscach i zaczęłam odnosić wrażenie, że nie ma:/
Mam nadzieję, że wy mi pomożecie.
--
Wszystko można ale nie wszystko wypada
Edytor zaawansowany
  • majowamama77 26.01.09, 20:39
    wolisz kobietę, czy jest ci obojętne? Bardzo dobry jest Pan Doktor
    Podczarski, a jezeli chcesz kobietę, wspaniała Pani doktor starsza
    juz pracuje w poradni na Zaspie
  • pomaranczowykolor 27.07.13, 00:09
    a ja osobiście polecam dr. Anna Orzechowską, bardzo dobry lekarz co prawda przyjmuje prywatnie ale warto
  • pomaranczowykolor 27.07.13, 00:10
    tylko ze ona przyjmuje w gdyni
  • mask-arada 30.07.13, 23:14
    gdzie ta pani przyjmuje? na znanylekarz ma bardzo dobre opinie i jestem zainteresowany wizytą u niej
  • wake-me-up 14.08.13, 20:46
    Dr A.Orzechowska przyjmuje w Gdyni na ul. 10 Lutego 21 (Starmedica, nowa przychodnia). Doktor jest cierpliwa i wyrozumiała, zawsze szuka przyczyny problemu, jest dociekliwa. Szczerze polecam, warto się wybrać.
  • shinea 18.08.13, 10:11
    Doktor Somnicki, na pewno pomoże. Zna się na wielu dolegliwościach, mnie pomógł, choć wielu specjalistów przed nim rozłożyło ręce. Polecam, mogę dać namiary: ul. 10 lutego 21, Gdynia. Przyjmuje w poniedziałki 16.00-18.30. Musisz się wcześniej umówić.
  • mask-arada 30.08.13, 18:11
    dzieki za polecenie. Odwiedziłem pana doktora i chyba w końcu trafiłem na kompetentnego lekarza. Jestem w trakcie leczenia i sądze że wszystko będzie dobrze
  • pomaranczowykolor 30.08.13, 18:14
    o to jednak się nie zdecydowałeś na wizyte u dr Anny Orzechowskiej , dziwie się moim zdaniem najlepszy dostępny socjalista
  • pomaranczowykolor 30.08.13, 18:14
    specjalista miało być,

pisze z koma i mi słownik nie to co trzeba wklepał;p
  • mask-arada 01.09.13, 14:01
    nom mam nadzieje ze nie bedzie mi wiecej urologów potrzeba ale bede pamietał o poleconej tez oani doktror, dzieki za odpowiedzi, poz
  • pomaranczowykolor 16.09.13, 23:44
    miałem okazje rozmawiać o doktorze Somnickim z jego innym pacjantem, moim znajomym z resztą to ponoć jest dobrym urologiem, to jego silniejsza dziedzina bo prócz tego jest tez chirurgiem co mnie zaciekawiło że tak 2 w 1, wiec chyba tez dobrze wybrałeś

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka