Dodaj do ulubionych

"Restauracja Parkowa" Białowieża opinie

10.02.16, 16:17
Witam,
tym razem mam do was nieco nietypowe pytanie. Otóż wkrótce odwiedzą mnie goście z zagranicy, którym już jakiś czas temu obiecałem zwiedzanie Białowieskiego Parku Narodowego. Właściwie to wspominałem o całej wycieczce do Białowieży trochę mimochodem, ale jak widać moi goście wzięli sobie do serca moje słowa, i już wkrótce zamierzają skorzystać z zaproszenia. Po zwiedzaniu chciałbym zabrać moich gości do lokalnej restauracji na obiad. Jedyne wartościowe miejsce jakie znalazłem w pobliżu, to właśnie "Restauracja Parkowa" umiejscowiona w samej wsi Białowieża. Na zdjęciach Restauracja Parkowa prezentuje się bardzo dobrze, no i udostępnione na stronie menu też zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Jestem jednak ciekaw opinii osób, które miały okazję stołować się w tym miejscu. No bo wiadomo smak potraw i klimat są najważniejsze, a tego przez Internet nie sprawdzę. Zależy mi aby nie rozczarować gości, dlatego właśnie proszę Państwo o pomoc. Będę wdzięczny za wszelkie opinie na temat "Restauracji Parkowa" w Białowieży. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • werka-19883 17.02.16, 17:02
    Stołowałam się w restauracji Parkowa podczas mojej zeszłorocznej wizyty w parku Białowieskim. W mojej opinii restauracja robi wrażenie miejsca, że tak powiem z górnej półki, więc jak najbardziej nadaje się na reprezentacyjny obiad w towarzystwie ważnych gości. Co ciekawe ceny wbrew pozorom nie są wcale takie straszne, a i porcje nie małe jak to czasami bywa w tego typu miejscach, więc można się solidnie najeść nie wydając fortuny. Co do jakości samego jedzenia nie będę się może wypowiadać, bo to kwestia gustu. Mi osobiście serwowane w restauracji dania z dziczyzny smakowały, i na pewno w przyszłości skuszę się aby tam wrócić i spróbować czegoś innego.
  • patrykpulcek 23.02.16, 14:07
    Restauracja Parkowa w Białowieży? No więc stołowałem się tam już nie raz, i zapewne przy najbliższej okazji powrócę w to miejsce. Myślę, że ty także się nie powinieneś się rozczarować. Jedzenie bardzo dobre, klimat jest, no i ceny na akceptowalnym poziomie. Lepszej restauracji w bezpośredniej okolicy Białowieży raczej nie znajdziesz.
  • paweu901 01.04.19, 17:04
    Odwiedziłem “Parkową” w miniony weekend, przy okazji zwiedzania puszczy. Nie za bardzo miałem wybór, bo w samym sercu dziczy raczej trudno o restauracje, więc nieco obawiałem się o jakość serwowanych tam potraw. Na szczęście nie było źle. Ceny nie porażają, wręcz przeciwnie, porcje całkiem spore nawet jak dla dużego chłopa takiego jak ja, i do smaku potraw ciężko się przyczepić, a do tego zimne piwko i inne napoje. Nie należy się jednak spodziewać jakiejś wykwintnej kuchni, raczej takie domowe jedzenie jak u mamy, chociaż kilka niestandardowych potraw też się znajdzie. Ogólnie jak kto głodny i jest w okolicy, to warto sprawdzić “Parkową”.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka