Dodaj do ulubionych

internetowy Martes Sport. Polecacie czy nie?

01.04.16, 09:18
Kupowaliście coś kiedyś w sklepie internetowym Martes Sport? Co o nich sądzicie? Polecacie czy nie?
Edytor zaawansowany
  • 01.04.16, 11:48
    Tak. Zdarzyło mi się u nich kilka razy coś zamówić. Moją duży wybór butów i ciuchów sportowych. I sporo fajnych marek. A jak dobrze trafisz, na jakieś promocje albo wyprzedaże, to produkt możesz mieć nawet stówe taniej albo więcej.
  • 01.04.16, 12:22
    No właśnie widziałem tam fajne buty trekkingowe i myślę czy kupić. Ale nie wiem jak u nich z jakością i realizacją zamówień?
  • 01.04.16, 13:22
    Jakość zależy w sumie od danej marki. Ale jak kupujesz coś marki, która się specjalizuje w danym produkcie to w sumie możesz mieć pewność, ze będzie dobre. Ja kupiłem u nich Salomony i mogę śmiało polecić. Jak szukasz czegoś z trochę niższej półki to podobno Hi-Teci tez są całkiem niezłe.
  • 01.04.16, 15:44
    Myślałem o The North Face. Widziałem ze tez mają ich produkty. A jak z zamówieniami? Bez problemu?
  • 02.04.16, 21:39
    Ja mam raczej dobre doświadczenia. Nie wysyłają ekspresowo, to pewne, ale jakiegoś strasznego dramatu nie ma w sumie.
  • 06.04.16, 13:05
    Kiedy kupiłes u nich te Salomony? Wygrałem tam konkurs, ale żeby odebrać nagrodę potrzebuję paragon z minimum 250 złotych z okresu 16.02 - 15.03.2016. Z chęcią zapłacę Ci za pozyczenie Twojego paragonu jeśli spełnia warunki! Jakby co napisz kozakao.kk@gmail.com
  • 26.11.16, 15:32
    HI-TEC - nigdy więcej HI-TECów i nigdy więcej Martes Sport te produkty i te sklepy to ja omijam szerokim łukiem
  • 27.12.16, 17:00
    Jasne,że troll, Kupiłem adidasy za 350 zł, po 1,5 miesiąca obydwa pękły z łączeniu z podeszwą, już przy przyjmowaniu reklamacji pani w sklepie łaskawie poinformowała mnie,że to są buty outdorowe,i jak stwierdziła "służą do chodzenia po górach, a nie do codziennego używania"-tak jakbym nie miał innych butów do chodzenia i używał tylko tych, ale btw reklamacja oczywiście nie uznana, bo towar był zgodny z umową ,a uszkodzenia są mechaniczne(tzn nie statyczne- nie wiedziałem ,że to są również tylko buty, których nie wolno używać ,tylko postawić na półkę)
    Buty na 100 procent zleżałe na magazynie.Promocje na towar przez cały rok, szkoda tylko ,że ceny cały czas te same- nie licząc wyprzedaży.
    Przy odbiorze towaru usłyszałem od sprzedawcy, że otrzymałem standardową odpowiedź- tzn taką jak wszyscy.
    Czekam na wpis kogoś, komu uznali reklamację.
  • 03.04.16, 11:05
    W Martesie kupuję w sklepie stacjonarnym i internetowym. Jeżeli chodzi o sklep internetowy to faktycznie mogliby skrócić czas wysyłki. Ale w sumie piszą otwarcie jaki jest czas dostawy. Jak zamawiasz to się na to godzisz. Ja zamawiałem 2 razy i dostałem w ciągu tygodnia.
  • 03.04.16, 17:18
    Właśnie widziałem gdzieś na jakiś forum, że ktoś narzekał na czas realizacji.
  • 03.04.16, 18:00
    No czas który podają, 3 do 7 dni roboczych jest troche długi. Ale, jak pisałem, nie obiecują przecież, że towar dotrze w dobę. Jak tego nie akceptują to nie kupuje tylko idę gdzie indziej. Proste. Ale ze mają dobre ceny to klienci są.
  • 03.04.16, 19:55
    Tak to jest jak się zamawia klapki na wakacje dzień przed wyjazdem :P
  • 03.04.16, 21:36
    Heh, no tak. Moja dziewczyna też tak robi :P A ktoś ma jakieś doświadczenie z marką North Face?
  • 04.04.16, 08:30
    Niestety.
  • 04.04.16, 12:05
    Spróbuj założyć osobny wątek :P
  • 28.04.16, 10:08
    To miałeś ogromne szczęście jak dostałeś towar w ciągu tygodnia. Ja czekam od 8 kwietnia i jeszcze swojego nie dostałam. Na maile odpowiadają ale nie potrafią sprecyzować kiedy do mnie dotrze. Przepraszają i oferują 7% rabatu na następne zakupy. To prawdziwe szaleństwo! Już lecę zamawiać następne towary!
  • 19.04.16, 13:35
    Sklep Internetowy u nich to porażka - zamawiałem 2 razy i więcej już nie zamówię. Teraz czekam już 16 dni na towar i cisza, infolinia nie działa, na e-meile nie odpowiadają. Generalnie jestem w czarnej "D". Wniosek jeden - albo dobra cena albo dobra jakość obsługi. W parze to u nich nie działa. Ja odradzam chyba że ktoś ma nerwy ze stali i wiosną zamawia odzież zimową to może poczekać.
  • 25.04.16, 09:32
    Czekam już 45 dni na zwrot 30zł. Mniejsza o pieniądze - przeżyję. Zwłaszcza że łącznie kupiłem u nich rzeczy za ok. 160zł. Ale takiego poziomu olewania klienta jeszcze nie spotkałem. Mail odbija, telefonu nikt nie odbiera, faks nie działa. Dno, żeby nie powiedzieć chujoza. Na pewno nic więcej już od nich nie zamówię.
  • 21.10.16, 14:14
    Ja wole decathlon. Taniej i darmowa przesyłka.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    100club.pl/artykuly/Najlepsze-cwiczenia-na-zgrabna-pupe,4164.html
  • 10.11.16, 00:26
    Kupiłem buty HI-TEC rozleciały się po 3 miesiącach!!!
    Sklep nie uznaje reklamacji, wypisują bzdury z palca wyssane mają gotowe formułki na każdą reklamację. Buty trekingowe rozpadają się po 3 miesiącach chodzenia po mieście. A co by było gdybym wziął je w teren chyba wrócił bym boso. NIE POLECAM!!! MARTES SPORT NIE POLECAM!!!
  • 26.11.16, 15:43
    HI-TEC jakość tego obuwia to jedna wielka katastrofa bo druga jeszcze większa katastrofa to sklepy Martes Sport działające w myśl zasady dawać pieniądze i wynosić się reasumując zanim coś tam kupisz 10 razy się zastanów bo reklamacje są tam produkowane taśmowo i większość jest „rozpatrywana” na niekorzyść klienta ja również ODRADZAM HI-TEC I MARTES SPORT
  • 10.12.16, 15:04
    Nie polecam tego sklepu, kupiłem u nich już dużo rzeczy (mam kartę stałego klienta), wśród tych rzeczy były buty znanej marki (pow 200 zł), które rozkleiły się po pierwszym deszczu, oddałem je do reklamacji, reklamacja nie uznana, już się boję bo zaczyna się psuć już kurtka kupiona też w tym sklepie.
  • 27.02.17, 14:46
    nie polecam kupujesz na własne ryzyko . W razie reklamacji odrzucają z automatu i podają jakieś bezsensowne uzasadnienie np: za dużo pan waży - 80 kg to za dużo ? A buty rozpadły mi się po 6 miesiącach użytkowania . Śpiwór używany do domu dla gości uszkodził się po 20 dniach - reklamacja odrzucona tak jak odwołanie od niej
  • 25.03.17, 23:47
    W martes sporcie wszystkie towary są pozbawione / nie podlegają reklamacji i to by było na tyle wyjaśnień (sam przez ten temat przechodziłem więc wiem to na 100 %) , to jest ta gorsza wiadomość ale jest też ta lepsza, tzn. że można a nawet trzeba te sklepy omijać szerokim łukiem i to tyle dywagacji, skoro ktoś ma taki stan umysłu to jest to jego wola i nic na to nie poradzisz, można iść z tym tematem do sądu ale lepiej chyba jego chorą decyzje czy stanowisko jak zwal tak zwał zwyczajnie uszanować niech zajebie się sam szkoda zdrowia i czasu na dziada o mentalności cwaniaka z pks-u pozdrawiam Konsument
  • 23.08.17, 10:55
    Towar zakupiony 11 sierpnia, a wysłany 23! W tym czasie co prawda dwa maile od obsługi z informacją o opóźnieniu i 10% rabatu na kolejne zakupy (których po takiej fatalnej realizacji i tak nie zamierzam już więcej robić). Chyba pani z obsługi klienta ponagliła sprawę. Za odbiór osobisty trzeba zapłacić (tyle samo co za kuriera).
    Generalnie po dwoch zakupach na stronie NIE POLECAM!
    (W sklepie stacjonarnym w Kielcach też bałagan! W jednym babka nie wie co mają na stanie, w drugim koleś każe mi się przepychać z wózkiem i dzieckiem pośród sterty paczek, chociaż grzecznie poprosiłam o sprawdzenie przy kasie)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.