Dodaj do ulubionych

Julstar opinie

15.03.17, 12:40
Zbieram opinie na temat firmy Julstar z Katowic. Konkretnie chodzi mi o fabrykę domów szkieletowych z prefabrykatów Julstar Haus Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma na ul. Porcelanowej 25 w Katowicach. Opinii potrzebuję z dosyć oczywistych względów - zależy mi na szybkiej budowie domku letniskowego, i szukam rzetelnego wykonawcy z moich okolic, a oferta firmy Julstar, wydaje mi się pod tym względem najbardziej atrakcyjna. Nie ukrywam jednak, że inwestycja jest duża, i zanim podejmę ostateczną decyzję co do wyboru wykonawcy, chciałabym poznać opinie na ich temat. Niestety, znalezione w internecie opinie na temat Julstar, wydają mi się mało wiarygodne, dlatego postanowiłam jeszcze zorientować się tutaj. Dlatego jeśli macie dla mnie jakieś opinie na temat Julstar - piszcie. Będę wdzięczna za każdą opinię. Pozdrawiam serdecznie.
Edytor zaawansowany
  • 20.03.17, 17:15
    paulina6831 napisał(a):

> Zbieram opinie na temat firmy Julstar z Katowic.

Z firmą Julstar Haus współpracowałem w końcówce 2015, jako podwykonawca dla jednego z ich projektów domów energooszczędnych. Może nie będę wdawał się w szczegóły tego co dla nich wówczas robiliśmy, bo pewnie niezbyt cię to interesuje, ale ogólnie współpraca z Julstar układała nam się dobrze. Jako, że nie byłem bezpośrednio ich klientem, to o wielu rzeczach związanych z budową domu nie wiem, ale napiszę może o tym co mi się rzuciło w oczy, podczas krótkiego pobytu na budowie. Pamiętam, że przede wszystkim zwróciłem uwagę na technologię w jakiej budowali chłopaki z Julstaru. I nie chodzi mi tylko o to, że korzystali z tzw. prefabrykatów, bo dla niektórych może robić wrażenie już sam fakt, że można w ten sposób postawić porządną chałupę w ok. trzy miesiące. Ja już wcześniej miałem do czynienia z tego typu technologią, więc szoku nie było. Chodzi mi raczej o to, że domy stawiane w ten sposób przez Julstar, wydawały się naprawdę solidne. Jak na moje oko, to gotowy budynek, nie odbiegał za bardzo od takiego, który byłby postawiony w tradycyjny sposób. Do tego stopnia, że byłbym skłonny w takim zamieszkać na co dzień. Byłbym daleki od ich polecania, czy w ogóle wystawiania im opinii jako takiej, bo tak jak pisałem, nie miałem z Julstarem do czynienia jako klient. Ale z kilkoma okolicznymi firmami z branży współpracowałem, i technologicznie to właśnie chyba Julstar wypada najlepiej, jeśli chodzi o chałupy z prefabrykatów. Co jeszcze mogę ci napisać? Ich ekipa robiła przyzwoite wrażenie, a z szefostwo Julstar ogólnie też ok jak dla mnie. No nie wiem, jak coś to pytaj o co tam chcesz, w wolnej chwili odpiszę.
  • 07.07.17, 12:18
    Tak na marginesie. Więcej opinii o firmie Julstar, znajdziecie na forum: www.opinia.fora.pl/opinie-o,3/julstar-opinie,9.html - także i ja się tam od czasu do czasu udzielam.
  • 24.03.17, 16:01
    właśnie z firmą julstar z katowic stawialiśmy nasz wymarzony dom za miastem. z różnych względów też wybraliśmy budowę z prefabrykantów. jestem teraz w pracy, i nie mam czasu się zbytnio rozwodzić. ale ogólnie uważam, że był to dobry wybór. a pisząc to, mam zarówno na myśli wykonawcę, jak i technologię w jakiej budowaliśmy. jak wrócę do domu, i znajdę wolną chwilę, to wyskrobię coś więcej na temat współpracy z firmą julstar. może podaj maila na PW, to będzie mi łatwiej ogarnąć. pozdro.
  • 28.03.17, 13:55
    dawidg3 napisał(a):

> właśnie z firmą julstar z katowic stawialiśmy nasz wymarzony dom za miastem. z
    > różnych względów też wybraliśmy budowę z prefabrykantów. jestem teraz w pracy,
    > i nie mam czasu się zbytnio rozwodzić. ale ogólnie uważam, że był to dobry wybó
    > r. a pisząc to, mam zarówno na myśli wykonawcę, jak i technologię w jakiej budo
    > waliśmy. jak wrócę do domu, i znajdę wolną chwilę, to wyskrobię coś więcej na t
    > emat współpracy z firmą julstar. może podaj maila na PW, to będzie mi łatwiej o
    > garnąć. pozdro.

Z niecierpliwością czekam na twoją opinię kolego.
  • 28.03.17, 13:54
    Także szukam wiarygodnych opinii na temat firmy julstar. Z góry dziękuję za informacje!
  • 06.04.17, 13:04
    Napisz co konkretnie chcesz wiedzieć na phojar82@gmail.com - postaram się w wolnej chwili odpisać.
  • 06.04.17, 13:03
    Współpracowałem z ekipą pana Przemka przy okazji budowy naszego domu w Tarnowskich Górach. Szczerze mówiąc miałem obawy czy aby na pewno firma Julstar była dobrym wyborem, szczególnie w kontekście technologii budowania domów energooszczędnych z prefabrykatów. Tego typu rozwiązanie wymusiła na nas jednak konieczność rychłej przeprowadzki, więc nie mając wyboru ostatecznie zdecydowałem się na rozpoczęcie budowy z Julstarem. Ogólnie rzecz biorąc jestem teraz zadowolony z efektów, bo domek nie tylko szybko postawiony, ale i też ładny, solidny, oraz całkiem funkcjonalny wyszedł. Do wykonawcy także nie mam większych zastrzeżeń, było co prawda kilka zgrzytów z ekipą, ale robotę wykonali porządnie i w ustalonym terminie, co niestety nie jest regułą w dzisiejszych czasach. Jeśli ktoś potrzebowałby szczegółów na temat technologii budowy z prefabrykatów, czy też bardziej szczegółowych opinii o Julstar, to chętnie pomogę - proszę pisać w tej sprawie na phojar82@gmail.com, bo na forum zaglądam coraz rzadziej. Dodam tylko, że mój domek powstał na podstawie lekko zmodyfikowanego projektu Z x35, i to właśnie tego projektu dotyczy powyższa opinia - żeby nie było, że generalizuję.
  • 20.04.17, 16:09
    Wysłałam ci maila w ww. sprawie!
  • 20.04.17, 16:08
    Serdecznie dziękuję za wasze wpisy na temat firmy Julstar. Opinie dały mi już jako taki pogląd na sytuację, większość z was (oraz osób na innych forach) wypowiada się o Julstar w pozytywnym kontekście, dlatego prawdopodobnie będę decydować się na współpracę z nimi. Jak tylko do czegoś dojdzie, nie omieszkam się oczywiście podzielić z wami swoją opinią.
    Do użytkownika patrykh3: wysłałam ci maila z zapytaniem o pewne interesujące mnie szczegóły i byłabym bardzo zobowiązana za szybką odpowiedź.
  • 06.05.17, 07:17
    Witam.
    Jesteśmy w trakcie budowy domu Julstar według projektu autorskiego o powierzchni 150 m kw pod Warszawą w ursusie.
    Budową kieruje pan inz. Stanisław kulawiak i głównie pan Przemysław jachimek . Po około dwóch miesiącach mamy prawie kompletny stan deweloperski , pozostanie tynk ale to jak pogoda będzie bardziej wyrozumiała . Po tym co zobaczyłam mogę śmiało wystawić chłopakom notę prawie maksymalną . Dom powstał bardzo sprawnie , sam montaż prefabrykatów z dachem 3 dni. Nie było to jakoś szokujące , ale robi na prawdę wrażenie . Dreszczyk emocji był .
    Chłopcy sympatyczni i widać ze z doświadczeniem , nie jak to ma miejsce w innych firmach budowlanych . Panie Przemku , służy pan zawsze dobrymi radami , przez co na pewno uniknęliśmy złych rozwiązań . Bardzo nam miło i wielkie dziękuje ,ze pomogliście nam przejść przez ten dla nas trudny okres .....i nie ma co ukrywać stresujący .
    Wiem ze na rynku są ludzie którzy przypominają mi troszkę moich klientów na wakacjach , którzy zamiast cieszyć się widokiem morza z aparatem robią zdjęcia nie doszorwanej fugi , lub zbyt mało uśmiechniętego kelnera, życzę pomyślności i jak najwiecej i panu i sobie klientów którzy potrafią się cieszyć .
    Z poważaniem
    Zuzanna nałęcz
  • 16.05.17, 12:36
    Osoby poszukujące opinii na temat firmy Julstar, koniecznie powinny zapoznać się z tym wpisem na blogu: julstaropinie.blogspot.com/2017/04/opinie-o-julstar-potrzebne.html , a szczególnie fragmentem po aktualizacji wpisu z dnia 09.05.2017. Bo wychodzi na to, że ktoś próbuje robić firmie Julstar czarny PR w Internecie. A w takim wypadku lepiej ostrożnie podchodzić do anonimowych opinii, szczególnie tych skrajnie negatywnych...
  • 26.05.17, 14:12
    Od miesiąca mieszkamy z zona w domu pod Poznaniem, który budowalismy z julstarem, wiec mogę wystawic jedynie opinie co do samej budowy i ogolnej współpracy z firma julstar, bo w domu poki co mieszka się świetnie. Bralismy pod uwage jeszcze wofla i hasaa, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na julstar z kilku powodów, które przedstawię poniżej. Po pierwsze primo mieliśmy projekt indywidualny więc zależało nam, żeby taki pozostal, a wszedzie poza julstarem probowali nam wcisnąć jakies poprawki i ulepszenia. Po secundo, byliśmy na budowach prowadzonych przez wszystkie trzy firmy, i tylko pracownicy julstara sprawiali wrażenie jakby wiedzieli co robią i po co tam sa. Zadnego przekrzykiwania się, darcia, każdy zajety swoja dzialka. Zgrana i profesjonalna ekipa po prostu. Przynajmniej takie robili wrażenie. Można powiedzieć, że śledziliśmy jak idą te prace, domy rosły w oczach. Kolejna kwestia to kontakt z nami po wypełnieniu wstępnych formularzy. Julstar skontaktował się już następnego dnia, no i przedstawił korzystna ofertę. Wszystkie te czynniki złożyły się na nasza decyzje, żeby z nimi budować i nie żałujemy, bo mieliśmy skończony dom, w czasie krótszym niż wylanie fundamentów w murowanym u sąsiada za płotem.
  • 31.05.17, 11:46
    Rzeczywiście ten cały Julstar jest w stanie postawić dom w trzy miesiące??? Jaki koszt takiego budowania???
  • 21.06.17, 11:55
    werka-19883 napisał(a):

> Rzeczywiście ten cały Julstar jest w stanie postawić dom w trzy miesiące??? Jak
    > i koszt takiego budowania???

Odpowiedź na twoje pytanie, oraz kilka ciekawych opinii na temat Julstara, znajdziesz w tym wątku na Goldenline: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/julstar-potrzebne-opinie,3775923/ Nie będę może kopiować postów, po prostu wejdź i sobie przeczytaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.