Dodaj do ulubionych

opinie o florist24

30.08.17, 17:50
Tak jak w temacie - szukam opinii o florist24. Chodzi mi oczywiście o kwiaciarnię internetową, działającą obecnie pod adresem www florist24.pl. Szczególnie zależy mi na opiniach, na temat jakości realizacji wiązanek kwiatowych, a konkretnie zgodniści ostatecznej realizacji z tym, co można zobaczyć na zdjęciach na ich stronie internetowej. Pytam was o opinie w tej kwestii, gdyż z tego co czytałam, jest to powszechny problem kwiaciarni internetowych. Nie twierdzę oczywiście, że tak samo jest w przyapdku florist24, ale wolę się upewnić i poznać opinie osób, które korzystały już z ich usług. Bo przecież w zależności od adresu dostarczenia, zamówienie mogą realizować różne kwiacianie, z listy tych współpracujących aktualnie z florist24. Opinie wrzucajcie w treści wątku, lub piszcie na PW, jak wam tam wygodniej. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 06.09.17, 13:23
    W mojej opinii spokojnie możesz podjąć współprace z Florist24. Wysyłałem za ich pośrednictwem różne upominki (w szczególności bukiety kwiatowe właśnie) już przynajmniej kilkanaście razy, i właściwie poza jednym drobnym incydentem (wina kuriera), nie było z nimi żadnych problemów. Kwiaty dochodziły zawsze na czas (nawet kilka godzin po złożeniu zamówienia), i nie odbiegały znacząco od tego co jest pokazane na stronie internetowej Florist24, a to bardzo ważne w przypadku kwiaciarni internetowych. Dodam jeszcze, że wcześniej korzystałem z usług innych firm wysyłających kwiaty (z litości nie wymienię nazw), i delikatnie rzecz ujmując, nie zawsze przebiegało to tak sprawnie jak w przypadku Florist24. Ogólnie więc jestem ich w stanie polecić, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do ciebie.
  • 12.09.17, 13:07
    Jeszcze w nawiązaniu do mojej powyższej opinii o Florist24, chciałbym podesłać ci linka do forum z innymi opiniami: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/florist24-opinie,3798038/ - na forum natrafiłem przypadkowo, gdy jakiś czas temu sam szukałem opinii na temat Florist24. Być może także będzie dla ciebie pomocne. Pozdrawiam.
  • 11.09.17, 14:32
    kilka razy zamawiałem kwiaty przez florist24, i dostarczone wiązanki nie odbiegały zbytnio od tego, co jest na zdjęciach na stronce.
  • 22.09.17, 16:14
    Nikt więcej nie podzieli się ze mną swoją opinią na temat florist24? Szczerze mówiąc, to spodziewałam się nieco większego odzewu...
  • 26.09.17, 13:34
    miriam_be napisał(a):

> Nikt więcej nie podzieli się ze mną swoją opinią na temat florist24? Szczerze m
    > ówiąc, to spodziewałam się nieco większego odzewu...

Przecież już kilka osób ci napisało, że Florist24 są w porządku, opinie na innych forach (ot, chociażby tu: www.opinia.fora.pl/opinie-o,3/florist24-opinie,19.html ) mają przeważnie dobre, więc po co drążysz temat? Po prostu wejdź na ich stronkę, wybierz jakiś bukiet, i zrób sobie takie "próbne" zamówienie. Sama wówczas przekonasz się, że pozytywne opinie na temat Florist24, jakie można znaleźć w internecie, nie są wyssane z palca. To po prostu jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza kwiaciarnia internetowa, działająca obecnie na naszym rynku. Tyle w temacie.
  • 11.10.17, 13:27
    Stosunkowo rzadko korzystam z usług kwiaciarni wysyłkowych, bo zwykle jest mi po drodze do kwiaciarni (:D), no ale parę razy zdarzyło mi się trochę nabroić i przeprosinowe kwiaty były bardziej niż wskazane i to na cito :D No nic tak nie rozmiękcza sfochowanego kobiecego serca jak wiązaneczka przyniesiona przez kuriera i to koniecznie w obecności koleżanek z pracy!!! :D Florist24 znalazlem na jakims babskim forum właśnie przy okazji pierwszej takiej kryzysowej sytuacji, kiedy potrzebowałem sprawdzonego sposobu na zmiękczenie kobiecego serca :D . Od tej pory się ich trzymam, działają przede wszystkim mega szybko, a czas jak wiadomo w przeprosinach jest kluczowy :D Generalnie jeszcze się nie zdarzyło, żebym się zawiódł na nich, kwiaty zawsze przypominały te ze zdjęcia poglądowego, ale jak czytam te wasze opinie co niektóre kwiaciarnie odwalają, to polecam ‘wam z ręka na sercu ten florist24. Z trwałością tez ok, wiadomo, to nie są sztuczne kwiaty, że będą stały tygodniami, ale te moje stały kilka dni co najmniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.