Dodaj do ulubionych

opinie o florist24

30.08.17, 17:50
Tak jak w temacie - szukam opinii o florist24. Chodzi mi oczywiście o kwiaciarnię internetową, działającą obecnie pod adresem www florist24.pl. Szczególnie zależy mi na opiniach, na temat jakości realizacji wiązanek kwiatowych, a konkretnie zgodniści ostatecznej realizacji z tym, co można zobaczyć na zdjęciach na ich stronie internetowej. Pytam was o opinie w tej kwestii, gdyż z tego co czytałam, jest to powszechny problem kwiaciarni internetowych. Nie twierdzę oczywiście, że tak samo jest w przyapdku florist24, ale wolę się upewnić i poznać opinie osób, które korzystały już z ich usług. Bo przecież w zależności od adresu dostarczenia, zamówienie mogą realizować różne kwiacianie, z listy tych współpracujących aktualnie z florist24. Opinie wrzucajcie w treści wątku, lub piszcie na PW, jak wam tam wygodniej. Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • dawidg3 06.09.17, 13:23
    W mojej opinii spokojnie możesz podjąć współprace z Florist24. Wysyłałem za ich pośrednictwem różne upominki (w szczególności bukiety kwiatowe właśnie) już przynajmniej kilkanaście razy, i właściwie poza jednym drobnym incydentem (wina kuriera), nie było z nimi żadnych problemów. Kwiaty dochodziły zawsze na czas (nawet kilka godzin po złożeniu zamówienia), i nie odbiegały znacząco od tego co jest pokazane na stronie internetowej Florist24, a to bardzo ważne w przypadku kwiaciarni internetowych. Dodam jeszcze, że wcześniej korzystałem z usług innych firm wysyłających kwiaty (z litości nie wymienię nazw), i delikatnie rzecz ujmując, nie zawsze przebiegało to tak sprawnie jak w przypadku Florist24. Ogólnie więc jestem ich w stanie polecić, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do ciebie.
  • dawidg3 12.09.17, 13:01
    W nawiązaniu do powyższej opinii o Florist24, dorzucę ci jeszcze link do innego forum z opiniami na ich temat: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/florist24-opinie,3798038 - natrafiłem na ten wątek jakiś czas temu, gdy sam szukałem informacji o Florist24. Pozdrawiam.
  • dawidg3 12.09.17, 13:07
    Jeszcze w nawiązaniu do mojej powyższej opinii o Florist24, chciałbym podesłać ci linka do forum z innymi opiniami: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/florist24-opinie,3798038/ - na forum natrafiłem przypadkowo, gdy jakiś czas temu sam szukałem opinii na temat Florist24. Być może także będzie dla ciebie pomocne. Pozdrawiam.
  • taki.owaki 11.09.17, 14:32
    kilka razy zamawiałem kwiaty przez florist24, i dostarczone wiązanki nie odbiegały zbytnio od tego, co jest na zdjęciach na stronce.
  • miriam_be 22.09.17, 16:14
    Nikt więcej nie podzieli się ze mną swoją opinią na temat florist24? Szczerze mówiąc, to spodziewałam się nieco większego odzewu...
  • dawidg3 26.09.17, 13:34
    miriam_be napisał(a):

> Nikt więcej nie podzieli się ze mną swoją opinią na temat florist24? Szczerze m
    > ówiąc, to spodziewałam się nieco większego odzewu...

Przecież już kilka osób ci napisało, że Florist24 są w porządku, opinie na innych forach (ot, chociażby tu: www.opinia.fora.pl/opinie-o,3/florist24-opinie,19.html ) mają przeważnie dobre, więc po co drążysz temat? Po prostu wejdź na ich stronkę, wybierz jakiś bukiet, i zrób sobie takie "próbne" zamówienie. Sama wówczas przekonasz się, że pozytywne opinie na temat Florist24, jakie można znaleźć w internecie, nie są wyssane z palca. To po prostu jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza kwiaciarnia internetowa, działająca obecnie na naszym rynku. Tyle w temacie.
  • damianb0 11.10.17, 13:27
    Stosunkowo rzadko korzystam z usług kwiaciarni wysyłkowych, bo zwykle jest mi po drodze do kwiaciarni (:D), no ale parę razy zdarzyło mi się trochę nabroić i przeprosinowe kwiaty były bardziej niż wskazane i to na cito :D No nic tak nie rozmiękcza sfochowanego kobiecego serca jak wiązaneczka przyniesiona przez kuriera i to koniecznie w obecności koleżanek z pracy!!! :D Florist24 znalazlem na jakims babskim forum właśnie przy okazji pierwszej takiej kryzysowej sytuacji, kiedy potrzebowałem sprawdzonego sposobu na zmiękczenie kobiecego serca :D . Od tej pory się ich trzymam, działają przede wszystkim mega szybko, a czas jak wiadomo w przeprosinach jest kluczowy :D Generalnie jeszcze się nie zdarzyło, żebym się zawiódł na nich, kwiaty zawsze przypominały te ze zdjęcia poglądowego, ale jak czytam te wasze opinie co niektóre kwiaciarnie odwalają, to polecam ‘wam z ręka na sercu ten florist24. Z trwałością tez ok, wiadomo, to nie są sztuczne kwiaty, że będą stały tygodniami, ale te moje stały kilka dni co najmniej.
  • moherowymoher1 13.11.17, 14:10
    Nie tylko ty masz problem z podjęciem decyzji, w sprawie wyboru odpowiedniej kwiaciarni internetowej. Właśnie znalazłem wpis na blogu, którego autor również szuka opinii na temat florist24: florist24.blogspot.com/2017/11/florist24-opinie.html . Może powinienem mu podesłać linka do tego wątku, żeby się chłopaczyna nie trudził?
  • toster_toster 12.12.17, 12:05
    Przez większą część roku przebywam za granicą, dlatego takie kwiaciarnie jak florist24 to dla mnie super opcja, zwłaszcza że jak każdy facet mam problem z pamiętaniem o ważnych datach ;) ogólnie uważam, że kwiaty to zawsze fajny pomysł, a akurat dla żony marynarza takie kwiatki od czasu do czasu, bez okazji trochę jej osładzają ciężkie miesiące ;) teściowa tez docenia :) generalnie wypróbowałem sporo kwiaciarni typu florist24, ale zwykle coś było nie tak, a to kwiaty stały jeden dzień a to były różnice w kompozycji, ostatecznie to były małe niuanse, ale jednak. tak się złożyło, że jak czekałem na narodziny syna to byłem akurat na morzu, miałem wrócić na styk parę dni przed terminem, ale ostatecznie miałem mały poślizg. Uważam, że kwiaty dla kobiety w takiej sytuacji to mus, więc zamiast czekać na powrót do kraju postanowiłem wysłać żonie wyjątkowy bukiet. tym razem już nie mogło być żadnej wtopy, musiał być najlepszy. Kumpel podpowiedział mi ten florist24, akurat on u nich zamawiał od paru lat, ja wcześniej nie słyszałem żadnych opinii o nich. wziąłem dwa bukiety, jeden dla syna z bodziakami, pieluszkami, ogólnie wyprawka w kolorze niebieskim i drugi z białymi różami dla żony. Dostarczyli bardzo szybko do szpitala, w zaledwie kilka godzin i chociaż słaby ze mnie esteta, to przyznam, że były przepiękne, żona wysłała mi z nimi zdjęcie, a potem stały jeszcze parę dni po moim powrocie. Takie florist24 jako jedyny mnie jeszcze nie zawiódł, a od tamtego czasu korzystam regularnie.
  • olenka812 17.01.18, 17:25
    Choć za pośrednictwem Florist24, zamawiam kwiaty zaledwie raz w roku, to mogę polecić ich usługi. Wolałabym co prawda dostarczyć ten bukiet osobiście, gdyż adresatem jest moja babcia, lecz dzieląca nas odległość skutecznie studzi moje zamiary... Wiem jednak, że babcia bardzo cieszy się z bukietu, nawet otrzymanego od kuriera, dlatego uczyniłam z tego coś jakby coroczną tradycję... Obiecuję jednak sobie, iż w następnym roku, może uda mi się wybrać do niej osobiście, ale wciąż coś stoi na przeszkodzie... No cóż, zabieram się do zamówienia, aby w tym roku Florist24 spisało się równie dobrze, jak zazwyczaj...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.