Dodaj do ulubionych

interkar opinie

28.09.17, 15:44
Szukam opinii o dostawcy internetu z pomorza, a konkretnie firmie Interkar. Jeśli dobrze skojarzyłem fakty, to w kwestii internetu światłowodowego, firma Interkar współpracuje z innym regionalnym dostawcą internetu, a mianowicie TVS Kaszebe. I o ile o firmie Interkar można znaleźć jeszcze jakieś opinie w Internecie (niestety, głównie dotyczące radiówki, która mnie w ogóle nie interesuje), to już opinii na temat drugiego dostawcy, tj. TVS Kaszebe, opinii jest jak na lekarstwo. Jeśli więc mieliście do czynienia z jedną, lub drugą firmą, ale w kontekście internetu na światłowodach właśnie, to będę wdzięczny za jakieś opinie na ten temat. Interesuje mnie przede wszystkim jakość łącza, częstość awarii, pingi, i obsługa klienta. Sprawa dosyć pilna, więc jeśli coś macie o piszcie w wątku, albo jeszcze lepiej na priv.
Edytor zaawansowany
  • 11.10.17, 14:31
    od dłuższego czasu mam radiówkę w interkarze, bo tylko taka opcja jest u mnie dostępna na razie. różnie to bywało z jakością internetu przez te wszystkie lata, no ale przynajmniej działało bezproblemowo, awarie stosunkowo rzadkie, szybki serwis, co w przypadku radiówek nie jest wcale takie oczywiste. jak ktoś potrzebuje neta do pracy, przeglądania stron, youtuba, i tak dalej, to radiówka w interkar spokojnie mu wystarczy. światłowody mają podciągnąć podobno do końca tego roku, i o ile się nie mylę, to właśnie we współpracy z firmą tvs kaszebe będzie robione. już coś tam dłubią w okolicznej miejscowości, więc mam nadzieję, że to nie tylko czcze obietnice z tym podłączeniem neta. no bo światłowody, to wiadomo przecież - najwyższa możliwa jakość internetu. z tego co wiem od znajomego co mieszka na blokach w redzie, ti pingi mają niskie, transfer kosmiczny, praktycznie zero awarii, i w ogóle elegancko. jak tylko będzie dostępny światłowód w rozsądnej cenie u nas, może interkar zrobi jakąś promocję dla stałych klientów, to od razu się przerzucam.
  • 17.10.17, 12:28
    Nie wiem jak radiówka w Interkarze działa, bo nie korzystałem nigdy. Ale internet na światłowodach od nich, śmiga pierwsza klasa. A piszę to mając porównanie z internetem od Ups, Vectry, ale i też internetem dostarczanym przez ogólnopolskie sieci komórkowych. Bo pod względem stabilności, oraz prędkości przesyłu danych, internet światłowodowy po prostu zjada konkurencję na śniadanie. Przy czym ceny są porównywalne, a często wychodzi nawet i taniej. Tak więc niezależnie czy będzie to Interkar, czy TVS Kaszebe, czy jeszcze ktoś inny - jeśli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem internetu, to tylko i wyłącznie bierz pod uwagę światłowód. Tyle w temacie.
  • 23.10.17, 13:48
    damianb0 napisał(a):

> Szukam opinii o dostawcy internetu z pomorza, a konkretnie firmie [b]Interkar[/
    > b]. Jeśli dobrze skojarzyłem fakty, to w kwestii internetu światłowodowego, fir
    > ma Interkar współpracuje z innym regionalnym dostawcą internetu, a mianowicie [
    > b]TVS Kaszebe[/b].

W Redzie internet Interkara, na światłowodach od TVS Kaszebe śmiga elegancko. Nie wiem jak z radiówką, bo nie miałem nigdy do czynienia,
  • 25.10.17, 00:25
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • 27.10.17, 14:02
    Ja korzystam z radiówki od interkar z redy, już ze 3 lata jak nie lepiej, bo na moim czarnówkowskim zadupiu raczej nie bardzo mogę sobie pozwolić na coś innego. Ale za to mam kilku w pobliżu kilku innych operatorów do wyboru, wiec tez mam z czym porównywać. Akurat dla mnie najkorzystniejsza była oferta interkar z redy, tym bardziej, że mieli też najkrótszy czas oczekiwania na instalacje internetu (jakoś 2 dni z tego co pamiętam) i jedna z niższych, o ile nie najniższa opłatę aktywacyjną. Nadajniki można powiedzieć, że mam w przez okno w odległości jakichś 3 kilometrów i to bez żadnych niepożądanych obiektów po drodze, żadnych drzew czy wież. Generalnie bez niczego co mogłoby zakłócać sygnał, dookoła łyse pole. Dlatego internet śmiga u mnie elegancko, chociaż wiem, że z ogólnie radiówką mogą bywać problemy.
  • 02.11.17, 15:43
    U mnie tez radiówka, w sumie od początku bo wiadomo, mala miescina, średnio u nas z kablami, a o światłowodach to już w ogóle zapomnij. Mieli poprowadzić ale marnie to widzę, wiec większość mieszkańców jedzie na radiowce, innej opcji nie ma zabardzo. Moim providerem jest interkar.pl z redy właśnie, z tego co wiem obsługują większość mniejszych miejscowości w obrębie pomorskiego. Mam neta 20 mb/s, nie zawsze tyle jest, ale spokojnie pozwala na sprawne obsłużenie kilku kompow w domu, które zwłaszcza wieczorem chodzą jednocześnie. Pingi są na znośnym poziomie w okolicach 15 – 20, także nie ma tragedii, nie zauważyłem tez jakis dramatycznych skokow pingow, no chyba, że w zależności pogody. Da radę nawet pograć w gierki, ale czasami lagi są, ale zazwyczaj w normie (piszę tu o LOLu). Co do rachunkow się nie wypowiem bo się tym nie zajmuje, starzy płacą. Tak więc jak na radiówkę, jest dobrze.
  • 10.11.17, 13:41
    Witam, zdecydowałam się na Internet z Interkaru, głównie ze względu na przestarzałą sieć kabli w mojej okolicy. Przepustowość tych sieci jest tak słaba, że równie dobrze mógłbym mieć Internet na dyskietce ;/ także Internet radiowy od Interkar z Redy, to póki co jedyna opcja (poza diabelnie drogim LTE). Mam paru lokalnych dostawców, ale brałam pod uwagę też tych ogólnopolskich providerow, i ostatecznie najkorzystniejsza do moich potrzeb, jest właśnie oferta Interkaru. W domu chodzą często dwa lapki, głównie do przeglądania czeluści Internetu i od czasu do czasu ściągnięcia jakiegoś filmu. Trochę się bałam zakłóceń związanych ze złymi warunkami atmosferycznymi, ale już kilka burz za nami i internet co prawda wtedy mulił, ale po wszystkim wrócił do normy.
  • 13.11.17, 17:19
    jakiś czas temu publikowała na goldenline swoją opinię na temat internetu od firmy interkar. nie będę się może powtarzać, tylko podrzucę linka: www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/wasze-opinie-o/internet-od-interkar-opinie,3801598/ - moją opinię znajdziecie pod nickiem "hania dąbrowska". pozdro.
  • 21.11.17, 14:16
    Internet od Interkara śmiga u mnie elegancko od ponad roku. Praktycznie zero awarii, prędkość nie spada poniżej umówionych 30 mb/s. W Redzie i okolicach lepszej opcji na ten moment nie znajdziesz.
  • 08.12.17, 12:47
    Ja wybrałem właśnie internet od Interkara. Korzystam z pakietu 5 mb/s, czyli chyba najniższy pakiet z oferty Interkara, cenowo bardzo dobry, a taka prędkość mi wystarczy. Mieszkam sam, nie gram w gry, więc nie potrzebuje jakiś super prędkości i cudów na kiju, tylko żeby się nie zrywał w kluczowych momentach przy przeglądaniu stronek WWW, no i ogólnie płynnie działał. Zależało mi też na braku limitów co Interkar ma (ściągam filmy przez torrenty), a lokalna konkurencja nie miała.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.