Dodaj do ulubionych

24 emisje sp. zoo

05.04.18, 13:02
Witam, mieliście może do czynienia ze spółką "24 emisje"? Znalazłem ciekawą ofertę pracy u nich, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat. Jeśli więc macie jakieś opinie na temat 24 emisje sp. zoo - piszcie!
Edytor zaawansowany
  • marcintosh 19.07.18, 14:20
    Witam. Mam ten sam problem z nimi ... Czy sprawa z nimi zakończyła się już?? proszę o kontakt. marcintosh@post.pl
  • agabiel31 19.10.18, 13:39
    24 emisje? Chodzi jak rozumiem o tą firmę: www.facebook.com/24.emisje.sp.z.o.o/ ??
  • supermaty 06.12.18, 09:55
    tak wyłudza fikcyjne reklamy za 300 zł a płącisz 3000 zł m-cznie przez rok.
  • zlosliwa_osa 27.11.18, 17:17
    Nigdy więcej!
    Firma 24emisje sp. z o. o. której link do fanpage na facebook podała agabiel31 poprzez swojego telemarketera obiecała inne warunki niż przysłała na piśmie. CZYTAĆ 5 RAZY PRZED PODPISANIEM!!!! Niech kurier czeka aż przeczytacie, szczególnie dokładnie czytajcie co jest napisane drobnym druczkiem i osobne warunki rezygnacji! Miało być bez żadnych kosztów w ciągu 14 dni, a obiecana bezpłatna rezygnacja okazała się utopią.
  • supermaty 06.12.18, 09:56
    oszuści nic więcej zgłaszamy do prokuratury proponuję załozyć forum na temat 24 emisje i gazet Słowo Krakowa, Słowo Poznania, Słowo Łoadzi. To oszuści nie firma od gazet i reklamy tylko wyłudzeń od firm. Zgłaszać na Policję i prokuraturę takie firmy.
  • supermaty 06.12.18, 09:54
    Firma która wyłudza od klientów pieniądze zamawiasz reklamę za 300 zł a faktury otrzymujesz na 3000 zł przez rok. Nie zamawiajcie i nie podpisujcie żadnych umów z gazetami które w nazwie mają Słowo Krakowa, Słowo Poznania, słowo łodzi itp firma działą pod 2 nazwami ale to jeden i ten sam twór który wyłudzi od Ciebie nie 300 zł czy 399 a 20 000 zł.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.