Dodaj do ulubionych

rehabilitacja domowa Wrocław

19.12.18, 14:14
Witam, szukam kogoś od rehabilitacji domowej we Wrocławiu. Będę wdzięczna za polecenie niedrogiego specjalisty, z niezbyt odległymi terminami rehabilitacji. Ważne żeby dojeżdżał do pacjenta do domu na terenie Wrocławia, bo niestety sama, ze względu na kontuzję nie jestem aktualnie mobilna. Z góry dzięki za informacje.
Edytor zaawansowany
  • agabiel31 21.12.18, 12:44
    Swego czasu miałam poważny problem ze stawem skokowym, i wielu rehabilitantów przerobiłam we Wrocławiu. Większość z nich przyjmowała także w domu, u pacjenta, z tego co mi wiadomo. Ogólnie ciężko o kogoś naprawdę dobrego, większość robi rehabilitację po łebkach, przynajmniej ja takie wrażenie odnosiłam. Mogłabym co prawda wskazać dwa, trzy nazwiska osób, które w miarę porządnie podeszły do tematu. Jeśli chcesz to daj znać, wyślę ci dane na PW.
  • marek_886 02.01.19, 14:19
    No właśnie o tym przed momentem napisałem.
  • valerciaa 16.01.19, 16:15
    Daj namiary na forum, niech inni też skorzystają :P
  • nero531 28.12.18, 15:09
    Taże byłbym zainteresowany namiarem na dobrego rehabilitanta domowego z Wrocławia. Tato musi się rehabilitować po operacji biodra, ponad dwa miesiące praktycznie dzień w dzień, a codzienne dowożenie go do Czanary z Psiego Pola jest nieco uciążliwe. Nawet już dzwoniłem przed świętami do kilku placówek rehabilitacyjnych z Wrocławia, ale są tak obłożeni robotą, że nikt nie był zainteresowany. Jest co prawda kilka osób z ogłoszeń na OLX ale szczerze mówiąc trochę boję się powierzać zdrowie taty komuś takiemu, bo z tego co widzę to w większości chłopaki po studiach zaraz. Mi jednak zależy na kimś z doświadczeniem, nawet bym zapłacił więcej, byle tylko dojechał i wyprowadził ojca na prostą. Będę wdzięczny za namiar na taką rehabilitację domową. Pozdrawiam.
  • marek_886 02.01.19, 14:19
    W domu nikt wam porządnej rehabilitacji nie zrobi. Do tego trzeba mieć specjalistyczny sprzęt, maszyny i urządzenia. A sprzęt do rehabilitacji nie jest tani, no i niektóre urządzenia naprawdę sporo miejsca zajmują. Nawet gdyby takiego zwykłego rehabilitanta domowego było na to wszystko stać, to przewiezienie niektórych rzeczy do domu pacjenta wydaje się niemożliwe. Ja bym raczej poszukał jakiejś placówki stacjonarnej, we Wrocławiu zapewne nie brakuje takowych, i każdy sobie znajdzie mniej więcej koło miejsca zamieszkania.
  • valerciaa 16.01.19, 16:14
    Bzdura. Jak dobry fizjoterapeuta, to i w domu cię wyprowadzi na prostą. A jak jest słaby, to i najlepszy sprzęt nie pomoże.
  • akunesku 07.01.19, 14:01
    Rehabilitacja domowa może być równie skuteczna, co rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Trzeba tylko trafić na dobrego specjalistę, i tyle w temacie. Mi rehabilitację śródstopia prowadził we Wrocławiu pan Kowalski z Rehabilitacja Domowa Wrocław. Namiary na tego pana znajdziesz sobie tu: rehabilitacjadomowawroclaw.pl/ Nie będę może się tu może wdawał w szczegóły, ale swego czasu ortopeda sugerował mi, że moja kontuzja praktycznie wyklucza sporty takie jak piłka nożna, bieganie, etc. Dwa miesiące rehabilitacji z panem Arturem, i wróciłem do gry, oraz biegania. Tak więc można.
  • dorotismas 09.01.19, 16:11
    akunesku napisał(a):

> Rehabilitacja domowa może być równie skuteczna, co rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Trzeba tylko trafić na dobrego specjalistę, i tyle w temacie. Mi rehabilitację śródstopia prowadził we Wrocławiu pan Kowalski z Rehabilitacja Domowa Wrocław. Namiary na tego pana znajdziesz sobie tu: rehabilitacjadomowawroclaw.pl/ Nie będę może się tu może wdawał w szczegóły, ale swego czasu ortopeda sugerował mi, że moja kontuzja praktycznie wyklucza sporty takie jak piłka nożna, bieganie, etc. Dwa miesiące rehabilitacji z panem Arturem, i wróciłem do gry, oraz biegania. Tak więc można.

No wreszcie ktoś raczył odpowiedzieć na moje pytanie, i polecił specjalistę od rehabilitacji domowej we Wrocławiu, a nie tylko bezsensowne pitu pitu. Jak rozumiem to jest ten cały Pan Artur:

Robi dobre wrażenie, ale czy rzeczywiście jest taki dobry?

• valerciaa 16.01.19, 16:12
    Jak u tego pana z terminami? Można się zapisać na wizytę w przeciągu miesiąca? Bo z tego co wiem to ogólnie ciężko z tymi wizytami domowymi u fizjoterapeutów.
  • akunesku 23.01.19, 16:59
    No gdyby nie był dobry, to bym go nie polecał :P A tak na serio, to Pan Artur praktycznie uratował mnie przed inwalidztwem. Bo gdybym posłuchał "mądrych" doktorków ze szpitala, w którym miałem operację (z litości nie będę sypał nazwiskami, chociaż im się należy), to pewnie kuśtykałbym już do końca życia. Na szczęście zanim było za późno, to znajomy znajomego nieco mnie uświadomił w temacie rehabilitacji pourazowej, i zamiast tak jak sugerował pan doktorek ze szpitala "poruszać sobie stopą góra, dół", zacząłem się rozglądać za rehabilitantem. Traf chciał, że trafiłem wówczas na Pana Artura, który właśnie wrócił ze stanów, i ostro się zabrał za rehabilitację mojej stopy. Trochę to trwało, bo już mi się zrosty zdążyły porobić, ale na szczęście się udało. I teraz chodzę normalnie, praktycznie nie czuję tej stopy, zapominam, że w ogóle miałem tam jakiś uraz. A wiem, że bez rehabilitacji domowej Pana Artura, nie byłoby to możliwe. Teraz to wiem, ale wcześniej nie wiedziałem, że rehabilitacja jest aż taka ważna. No więc polecam go z pełną odpowiedzialnością, nie mówię, że nie ma we Wrocławiu lepszych rehabilitantów, ale ja tam z innymi nie miałem do czynienia, tylko tym konkretnym.
  • czerkool 18.01.19, 15:55
    Z rehabilitacją domową to ogólnie ciężki temat jest. W dużych miastach niby są specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, ale trzeba się dobrze naszukać żeby na takiego trafić. Nie mówiąc już o terminach wizyt domowych, bo te są często odległe nawet i o kilka miechów, a często trzeba rehabilitować na już. No ale powiedzmy jak się człowiek przyłoży, a do tego ma jeszcze znajomości odpowiednie, to uda mu się znaleźć w takim dajmy na to Wrocławiu, dobrego rehabilitanta. W mniejszych miejscowościach to już jest niestety jakiś dramat, przy tego typu poszukiwaniach. Albo nikt się w ogóle nie zajmuje prywatną rehabilitacją, albo nie dojeżdża do domu, albo takie konowały, że głowa boli. Trzeba wówczas szukać w pobliskich, dużych miastach, jak na przykład Wrocław, ale tu wracamy do problemów, jakie opisałam powyżej. Tak więc jak już kogoś dobrego znajdziecie, to przy pierwszej rehabilitacji, zapłaćcie mu solidny napiwek, tak żeby w przyszłości brał wasze zgłoszenia priorytetowo ;)
  • akunesku 23.01.19, 17:00
    Jak się chce, to można dobrego rehabilitanta domowego znaleźć, i we Wrocławiu i wszędzie indziej, czego ja jestem najlepszym przykładem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.