Dodaj do ulubionych

-Bruksela .

22.03.16, 12:22
-Nie pierwszy i nie ostatni to zamach...ja natomiast powtarzam te same pytania : kto otworzyl drzwi Europy islamowi ? - Swiety Mikolaj ? - Kto glosuje wiernie , od dziesiecioleci , na renegatow , oszustow , otwartych zdrajcow Europy ? -Marsjanie ?
Edytor zaawansowany
  • monalisa2016 22.03.16, 13:51
    Przestałam czytać te doniesienia jak tak dalej pójdzie to człowiek będzie miał strach wysadzić nos poza drzwi.
    Dziwne, ten sam schemat, te same podejście, te same szybkie wykrywanie jak i wskazywanie na sprawców, ... czy to nie mówi nam wiele?
    Francuski facio krzyczy już, Europa znajduje się w stanie wojny itd, czy to nie sianie strachu w Europie bezprawia nie zdając sobie sprawy kto doprowadził Europe do tego stanu?
    Chyba nie my normalni zjadacze chleba, idący dziennie do pracy, powiększający zasoby tego kontynentu by żyło i rządziło się lepiej nie nam tylko i wyłącznie naszym pseudoelitom którzy sianiem strachu chcą uzyskać jeszcze większą kontrolę jak jest nad każdym obywatelem!
    Szkoda tylko tych niewinnych, postronnych ludzi którzy stracili życie nie wiadomo w jakim ceku i czyjej idei i tu współczucia dla ich rodzin. Po latach dowiemy się może trochę więcej: kto, co i dlaczego, na dziś kończę z czytaniem tych okrutnych doniesień.
  • monalisa2016 22.03.16, 14:22
    Tu ujęłam ten post lepiej.
    forum.gazeta.pl/forum/w,154812,160685535,160685535,Zamach_w_Brukseli_znowu_Putin_.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.