Dodaj do ulubionych

Witajcie w Imperium Wielkiego Brata !!!

17.10.16, 22:30
Wszystkie karty telefoniczne w Polsce musza byc zarejstrowane.W Holandii czy USA nie.No ale w Polsce zagrozenie atakami terrorystycznymi putinowcow jest wieksze,rowniez wplywy Wielkiego Brata sa wieksze.

Dlaczego rejestracja kart sim ? Kazdy telefon (karta sim) moze byc zlokalizowana w chwili kiedy aktywuje ja wlaczenie telefonu.Wielki Brat bedzie wiec wiedzial co robicie , gdzie chodzicie ,gdzie pracujecie.No ale bez polaczenia tych informacji z nazwiskiem niewielki jest z tego pozytek.Tak wiec kazda karta sim musi byc zarejstrowana. Ja tam nie mam nic do ukrycia wiec niech wiedza co chca. Hmm w Holandii gdzie mozna miec anonimowe karty sim (jak dlugo ?),juz istnieja firmy ktore wykorzystuja wi fi do zbierania informacji gdzie kto chodzi,pracuje,mieszka po to aby te dane udostepniac komercyjnie zainteresowanym. Wi-Fi telefonu szukajac polaczenia pozostawia wszedzie kody ktore laczone sa z numerem karty sim a co za tym idzie z nazwiskiem.Proste. Jedna z takich firm o nazwie Bluetracks zapewnia ze robi to anonimowo. No ale jezeli utajnia sie potem linki do nazwisk to po co odtajniac karty sim ?

Witajcie w imperium Wielkiego Brata !!!
Edytor zaawansowany
  • jazzspasm 17.10.16, 22:32
    na moim blogu :
    www.jazzmusic.blox.pl

wielkobratnio wycieniowali mi ten tekst
  • monalisa2016 17.10.16, 23:28
    Przecież jest to już od dawna, oni mogą cie namierzyć przy załączonym telefonie z dokładnością do 2 metrów. To jest od tego czasu jak weszły drohny.
  • jazzspasm 18.10.16, 22:02
    monalisa2016-zgadza sie ale jezeli ktos mial pre paid anonimowa karte to mogli wiedziec gdzie jest karta ale nie to kto ja w kiosku rychu kupil.I to jest ta mala roznica z tym rejstrowaniem kart.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.