Dodaj do ulubionych

Tydzien nienawisci

22.10.16, 01:11
Dzisiaj w dzisiejszych porannych dwoch minutach nienawisci transmitowanych na caly swiat wystepowal w lamanym angielskim Wielki Kaplan Wielkiego Brata Krul Europy Donald Tusk.Wielki Donald powiedzial ze wrog Numer 1 Wielkiego Brata Wladimir Putin (Samuel Goldstein) ,atakuje elektronicznie Imperium Wielkiego Brata,nieuznaje wynikow badan zbrodni MH-17,podburza proli w Zjednoczonej Europie dezintegrujac Wielka Mysl Europejska.Dopuszcza sie najstraszniejszych zbrodni tak na Ukrainie jak i w Syrii. Dlatego nie bedzie zelzenia dla Rosji Samuela Goldsteina.

Widac ze Wielki Donald kocha Wielkiego Brata i chce aby wszyscy wszystkie pozytywne uczucia kierowali w strone Wielkiego Brata i aby dla Niego byli gotowi klamac ,krasc i zabijac. Wszystko w Dobrej Sprawie Jedynej Prawdy i jedynego Dobra.

Nie moge doczekac sie jutrzejszego odcinka 2 minut nienawisci w Telewizji Prawdy Wielkiego Brata. Ciekawe kto jutro wystapi z atakiem na Samuela Goldsteina o pardon Wladimira Putina Wroga Nr 1 Wielkiego Brata. Tydzien Nienawisci do wrogow ludzkosci trwa. Juz od wielu lat !


Zaczynam Kochac Wielkiego Brata !!!
Edytor zaawansowany
 • monalisa2016 22.10.16, 01:36
  Ach Tusk, co od niego wymagać?
  Mądrości?
  Niech powie dlaczego do tej pory nie są ogłoszone światu, upublicznione odczyty z czarnej skrzynki / Voice Record MH17?
  Co chcą tu ukryci przed światem?
 • jazzspasm 23.10.16, 19:48
  Ukraina nie pozwala.Zastrzegla sobie takie prawo.!
 • monalisa2016 23.10.16, 23:54
  Własnie, cały Zachód z nią okrył to tajemnicą państwową bez dostępu parlamentarzystów mających do tego prawo parlamentarne. Podejrzewam ze prawdopodobnie tez z tego powodu wypisują się państwa z Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. Sami (to znaczy Zachód) zniszczyli swoją wiarygodność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka